Vitamin U Prášek API, Surový prášek BP, EP, USP CAS 3493-12-7

Vitamín U Prášek API, Surový prášek BP, EP, USP CAS 3493-12-7 Název produktu: Vitamin U prášek Synonyma: enzym methylmethionin č. CAS: 3493-12-7 Charakteristika: bílý krystalický práškový test: 98,0% Min Vitamin U Vzorec: C6H14ClNO2S Struktura: KEY slova: Vitamin U prášek, Vitamin U Popis: Přesně řečeno, Vitamin U ...

Podrobnosti o produktu

Vitamin U Prášek API, Surový prášek BP, EP, USP CAS 3493-12-7

Vitamin U Powder API, Raw Material Powder BP, EP, USP.jpg

Název produktu: Vitamin U prášek

Synonyma: enzym methylmethionin

Č. CAS: 3493-12-7

Charakteristika: bílý krystalický prášek

Test: 98,0% Min Vitamin U

Vzorec: C6H14C1N02S

Struktura:

Vitamin U Powder API, Raw Material Powder BP, EP, USP formula.jpg

Klíčová slova: vitamín U prášek, vitamín U API, surový prášek BP, EP, USP; DL-methionin methylsulfoniumchlorid.

Popis:

Přísně řečeno, Vitamin U není skutečný vitamín. Většinou se "vitamin U" používá k popisu enzymu methylmethioninu, derivátu kyselého methioninu. Ze slova vřed se objevil dopis "U". Vitamin U se vyskytuje v zelené zelenině a rostlin. Chemické názvy vitaminu U zahrnují methylmethioninsulfoniumchlorid, Cabagin-U a smethylmethionin. Používá se k léčbě některých problémů, jako jsou peptické vředy, kolitida a gastritida. Vitamin U je také důležitý pro sekreční tvorbu kyselin. Zlepšuje enzymatické funkce našeho střevního traktu.

Velmi malé množství vitaminu U stačí k léčbě žaludečního vředu.

Vitamin U posiluje náš imunitní systém. Také chrání proti poškození membránových systémů žijících prodává. Dále je možné s pomocí vitaminu U poškození zastavit a snadno regenerovat.

Vitamin U byl objeven v 40. letech. V poslední době se vitamin U většinou uměle syntetizuje. Je vysoce rozpustný ve vodě. Vitamin U se nyní používá k léčbě vředů.

Vitamin U se někdy nazývá vitamínem "proti vředům". Podporuje hojivou aktivitu a rychlost u peptických vředů, zvláště účinných pro duodenální vředy. Vitamín U může také zamířit na kyselý reflux, kolitidu a gastritidu apod.

Vitamín U se nachází v surovém zelí.

Výzkumy dokázaly, že vitamín U pomůže snížit alergickou reakci na citlivost kouření. Pro nekuřáky a nemůžete tolerovat kouř, může tento účinek alespoň varovat, že může dojít k nedostatku vitaminu U, což může způsobit, že osoba bude více postižena znečištěním ovzduší. V tuto chvíli je nutný přípravek Vitamin U.

------------------

Jako profesionální Čína Vitamin U Prášek API, suroviny Prášek BP, EP, USP dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží vitamín U Prášek API, Surový materiál Prášek BP, EP, USP z Číny téměř 10 roky.

-------------------

Vitamin U API, Surový materiál Prášek BP, EP, USP

Jiný název: DL-methionin methylsulfoniumchlorid

Vitamin U Stručný popis:

1. API, Surový prášek BP, EP, USP č. CAS: 3493-12-7; MF: C6H14NO2C1S; E č .: 222-484-4

2. Klasifikace stupňů: API, Surový materiál prášek BP, EP, USP stupeň krmiva, stupeň potravy, stupeň lékařství

3. Vzhled: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

4. Balení: 25 kg / buben Pure API, Surový prášek BP, EP, USP Stupeň krmiva, stupeň potravy, stupeň lékařství

5. Doba použitelnosti: minimálně 2 roky, pokud jsou řádně uchovávány.

6. Konkurenceschopná cena s vysokou kvalitou

7. Je v souladu s BP 98 / USP 24

8. Čistota: 98% min

 

Vitamín U API, Surovina Prášek BP, EP, USP Stupeň krmiva, Stupeň potravy, Medicínský stupeň existují v zelené zelenině. Aplikuje se při léčení peptických vředů, kolitidy a gastritidy a má účinek na sekreční, kyselinotvorné a enzymatické funkce střevního traktu. Vitamin U API, Surový materiál BP, EP, USP Feed Grade, Grade potravin, Medicínský stupeň, toto jméno pochází z toho, že velmi malé množství této sloučeniny bylo účinné pro léčbu žaludečního vředu. Ze slova vřed se objevil dopis "U". Nicméně, přísně řečeno, Vitamin U API, Surový materiál prášek BP, EP, USP krmné třídy, potraviny Grade, medicína stupeň není vitamin. Je to vlastně kyselý derivát methioninu. Pomůže posílit jak imunitní systém člověka, zvířete, tak i rostliny. Vitamin U API, Surovina prášku BP, EP, USP stupeň krmiva, potraviny Grade, Medicínský stupeň bude také přispívat k ochraně před poškozením membránových systémů žije prodává (jako jsou stěny cellorganels, atd.). Tento druh poškození lze zastavit a lze je snadno regenerovat pomocí vitaminu U API, surového prášku BP, EP, USP Feed Grade, potravinového stupně, medicínského stupně.

 

Aplikace a použití vitaminu U:

1. Může urychlit růst a regeneraci buněk.

2. Vitamín U API, Surovina Prášek BP, EP, USP Stupeň krmiva, Stupeň potravin, Medicína Grade je schopen urychlit růst kůže, hřebíků, vlasů.

3. Podporuje odstranění zánětu úst, rtů a jazyka.

4. Vitamin U API, surovina práškový BP, EP, USP krmný stupeň, potravinářský stupeň, lékařský stupeň je také schopen zlepšit zrak a snížit únavu oka.

5. Jeho interakce s jinými materiály může podpořit metabolismus sacharidů, tuků a bílkovin.

---------------------

Funkce a výhody vitaminu U:

Pomáhá při hojení kožních vředů a vředů v zažívacím traktu.

-Vitamin U napomáhá silové detoxikaci organismu.

-Vitamin U pomáhá diabetes.

-Vitamin U má také detoxikační účinky a způsobuje detoxikaci škodlivé látky.

-Cures hamorrhoides.

-Vitamin U posiluje náš imunitní systém a chrání nás před infekcí. Vitamin U zlepšuje naši odolnost proti infekcím.

Naposledy se prokázalo, že vitamín U má vlastnosti podobné antihistaminu. Snižuje závažnost a stížnosti způsobené alergiemi buď na alergii na potraviny nebo alergii na nos, sennou rýmu, astma atd.

Nedostatek vitaminu U nebo nedostatek vitaminu U:

Vzhledem k tomu, že vitamin U je vyžadován pouze ve velmi malém množství, jeho nedostatek nemá nebezpečné příznaky a příznaky. Musí však být co nejdříve doplněno.

COA vitaminu U:


Položky

Specifikace

Výsledek

Charakteristiky
Vitamin U

Bílý krystalický prášek

Bílý krystalický prášek

Bod tání

134-137 ° C

134-137 ° C

Identifikace

Pozitivní reakce

Pozitivní reakce

Ztráta sušením

≤3,0%

0,67%

Zbytek při zapalování

≤0,2%

0,04%

Těžký

≤20ppm

V souladu

Test (C6H14CLNO2S)
Vitamin U

Ne méně než 98,0%

100,7%

Závěr

Dodržujte standard


Nejvyšší kvalita, Čína Pure Vitamin U Práškové suroviny BP, EP, USP továrny a Dodavatelé v Číně. Vitamin U API, Surovina práškový BP, EP, USP krmný stupeň, potravinářská třída, lékařství stupeň Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Vitamin U prášek API, surový materiál prášek BP, EP, USP CAS 3493-12-7, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Vitamín U prášek API, surový prášek BP, EP, USP CAS 3493-12-7, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like