Vitotin E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nikotinát CAS 16676-75-8

Vitamin E Nicotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nikotinát CAS 16676-75-8 Název produktu: nikotinát vitaminu E, tokoferyl nikotinát Synonyma: tokoferol nokotinát č. CAS: 16676-75-8: charakteristika: Žlutozelená cerová tuhá látka Test: ≥97.0% Nicotinát vzorec: C35H53NO3 ...

Podrobnosti o produktu

Vitotin E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nikotinát CAS 16676-75-8

Vitamin E Nicotinate, Tocopheryl Nicotinate, Tocopherol Nicotinate.jpg

Název produktu: Nicotinát vitaminu E, tokoferyl nikotinát

Synonyma: tokoferol Nocotinát

Č. CAS: 16676-75-8:

Charakteristika: Žlutozelená keramická pevná látka

Test: ≥97,0% Nicotinát vitaminu E

Vzorec: C35H53NO3

Struktura:

Vitamin E Nicotinate, Tocopheryl Nicotinate, Tocopherol Nicotinate formula.jpg

Klíčová slova: nikotinát vitaminu E, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, surovina.

Popis:

Vitamin E, také nazývaný Tocopheryl nebo tokoferol, je vitamín rozpustný v tucích. Takže vitamín E nikotinát má také název Tocopheryl Nicotinate, tokoferol Nocotinate. Tocopheryl nikotinát je ester niacinu a tokoferolu s chemickým názvem: (R) -2,5,7,8-tetramethyl-2 - ((4R, 8R) -4,8,12-trimethyltridecyl) chroman-6-ylnikotinát. Vitamin E Nicotinát je jedinečná látka, která působí na kůži stejně jako nikotinát. Tocopheryl nikotinát je nezbytný pro normální reprodukci; důležitý antioxidant, který neutralizuje volné radikály v těle.

Vitamin E Nicotinát, který je známý svou antioxidačními vlastnostmi, je ochrannou látkou, která bude bojovat proti kardiovaskulárním chorobám a některým druhům rakoviny. Vitamín E Nicotinát také vykazoval imunitní schopnosti. Tocopheryl Nicotinát pomůže astmatu a revmatoidní artritidě. Tocopherol Nocotinát může být také užitečný při některých neurologických onemocněních, jako jsou některé oční poruchy včetně katarakty a diabetes a premenstruační syndrom. Vitamin E Nicotinát může chránit pokožku před ultrafialovým zářením. Tokoferyl nikotinát může také zlepšit mužskou fertilitu. Vitamin E Nicotinát může být úleva některých svalových křečí.

Nejen antioxidační aktivita, nikotinát Vitamin E může mít také antitrombotické, anti-aterogenní, antivirové vlastnosti. Tocopheryl Nicotinát působí na ochranu buněk před účinky volných radikálů, které jsou potenciálně škodlivými vedlejšími produkty metabolismu těla. Tocopherol Nocotinát se obvykle používá k výrobě kožních krémů nebo pleťových vody, protože vitamin E nikotinát je prokázán, že hraje důležitou roli při podpoře hojení pokožky a snižování jizev po úrazech, jako jsou popáleniny.

Vitamin E Nicotinátový nedostatek je obvykle charakterizován neurologickými problémy v důsledku některých špatných nervových vedení. Nedostatek tokoferyl nikotinátu může způsobit menstruační potíže, neplodnost, neuromuskulární poruchu, potrat, atd.

Předpokládá se, že nikotinát vitaminu E zabraňuje a zpomaluje koronární onemocnění srdce. Vitamin E Nicotinát chrání volné radikály před poškozením našeho těla. Tímto způsobem může Tocopheryl Nicotinate zabránit vzniku rakoviny.

Tocopherol Nocotinát také chrání jiné vitamíny rozpustné v tucích, jako je vitamín A a vitamín B, při ničení kyslíkem. Pokud je v našem těle nízká hladina vitaminu E nikotinát, pak by měla věnovat zvláštní pozornost rakovině prsu a tlustého střeva.

Jako profesionální Čína Vitamin E nikotinát, Tocopheryl nikotinát API dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží vitamín E nikotinát, tokoferol nikotinát práškové suroviny z Číny téměř 10 let.

Výhody:

1.Vitamin E Nikotinát se používá k prevenci a léčbě hyperlipidémie a aterosklerózy.

2.Vitamin E Nicotinatecan přímo působí na stěnu cévy a omezuje tvorbu cholesterolu. Také může zvýšit krevní oběh a zpomalit proces stárnutí pokožky.

Tento výrobek lze přidat do většiny kosmetiky, holicího stroje a šamponu.

---------------------

Výhody

Vitotin E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinát prášek API, surovina je vitamin, který se rozpouští v tuku. Široce se vyskytuje v širokém spektru potravin, jako jsou rostlinné oleje, obiloviny, maso, drůbež, vejce, ovoce, zelenina a olej z pšeničných klíčků. Vitamin E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, surovina je také k dispozici jako doplněk.

Aplikuje se na léčbu nedostatku vitaminu E, který je vzácný, ale objeví se u těch, kteří mají určité genetické poruchy a u velmi nízkých předčasných dětí.

Někteří lidé užívají vitamín E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, suroviny pro léčbu a prevenci onemocnění srdce a krevních cév včetně vytvrzení arterií, srdečního infarktu, bolesti na hrudi, bolesti nohou způsobené blokádami tepen a vysokou krev tlak.

Nicotinát vitaminu E, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, surovina se také používá pro léčení diabetu a jeho komplikací. Používá se k prevenci rakoviny, zejména rakoviny plic a ústní dutiny u kuřáků; kolorektální rakovina a polypy; a žaludeční, prostaty a rakoviny pankreatu.

Někteří lidé užívají vitamín E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, suroviny pro nemoci mozku a nervového systému, včetně Alzheimerovy choroby a dalších demencí, Parkinsonovy nemoci, nočních křečí, syndromu neklidných nohou a epilepsie spolu s dalšími léky . Vitamín E nikotinát, tokoferyl nikotinát, tokoferol nokotinát prášek API, surovina se také používá k léčbě Huntingtonovy chorey a dalších poruch zahrnujících nervy a svaly.

 

Mimochodem, ženy užívají vitamín E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, surovinový potravinový a farmaceutický přípravek pro prevenci komplikací v pozdním těhotenství kvůli vysokému krevnímu tlaku, premenstruačnímu syndromu, bolestivým periodám, menopauzálnímu syndromu, s rakovinou prsu a cysty prsu.

 

Někdy se užívá vitamín E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, surovina pro potraviny a farmaceutické přípravky, aby se snížily škodlivé účinky léčebných postupů, jako je dialýza a záření. Navíc je také široce používán pro snížení nežádoucích vedlejších účinků drog, jako je vypadávání vlasů u lidí užívajících doxorubicin a poškození plic u lidí užívajících amiodaron.

Tocopheryl nikotinát se někdy používá ke zlepšení fyzické vytrvalosti, zvyšování energie, snižování svalového poškození po cvičení a zlepšení svalové síly.

---------------------

Aplikace a použití.

Vitamín E Nikotinát nebo tokoferyl nikotinátové suroviny se používají jako výživové doplňky.

Ve farmaceutických výrobcích je tokoferol nikotinát také dobrou složkou.

------------

Vědecké fakty:

Vitamín E nikotinát, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinát prášek API, surovina , vitamín rozpustný v tucích, se nachází v rostlinných tucích a olejích, mléčných výrobcích, masa, vejcích, obilovinách, oříšcích a zelené listové zelenině. Obvykle se v těchto potravinách vyskytuje jako směsi různých forem: alfa-, beta-, gamma- a delta-tokoferol. Forma alfa má stejnou biologickou aktivitu jako vitamin E. Nicotinát vitaminu E, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, surovina může být vyrobena z rostlinných olejů nebo může být syntetizována. Acetát tokoferolu, vyrobený esterifikací tokoferolu kyselinou octovou, je často zdrojem vitaminu E v doplňcích stravy.

-----------------

Vlastnictví:

Název produktu: nikotinát vitaminu E, tokoferol nikotinát, tokoferol nokotinátový prášek API, surovina

Číslo CAS: 51898-34-1, 99%

NÁZEV INCI: tokoferyl nikotinát

JINÉ NÁZEV: Nikotinát vitaminu E

Číslo EINECS: 16676-75-8

MOLEKULÁRNÍ FORMULA: C35H53O3N MOLEKULAR

Hmotnost: 535,81

Funkce: Podporovat metabolismus a mikrocirkulaci. Snižte obsah stárnoucího pigmentu. Udržujte pružnost a rozjasnění pokožky.

---------------

COA vitaminu E nikotinát:

Vzhled
Vitamin E nikotinát

Žlutozelená keramická pevná látka
(Nikotinát vitaminu E)

kyselina

≤ 0,5 ml

Související látka

Tocopheryl ≤1,0%
celková nečistota ≤3,0%

rozpouštědla

chloroform≤0,006%
pyridin ≤0,020%

Zbytky po zapálení

≤0,1%

Těžký kov

≤0,002%

Stanovení
Vitamin E nikotinát

≥97,0%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Vitamin E Nicotinate API továrna v Číně; Čína Kyanokobalamin prášek, vitamín E Nicotinate surovin Dodavatelé v Číně. Čína Vitamin E Nicotinate API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte vitamin e nikotinát, tocopheryl nikotinát, tocoferol nikotinát Cas 16676-75-8, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: vitamin e nikotinát, tocopheryl nikotinát, tocoferol nikotinát cas 16676-75-8, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like