Hydrochlorid vitaminu B6 nebo HCl prášek (Pyridoxin hydrochlorid nebo Hcl) API surovina

Hydrochlorid vitaminu B6 nebo HCl (Pyridoxin Hydrochloride nebo Hcl) API Surovina Název produktu: Hydrochlorid vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) Synonyma: Pyridoxin Hcl, Vitamin B6 Hcl, Vitamin B6, Vitamin B6 API CAS: 58-56-0 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek, Test: 99,0% ~ ...

Podrobnosti o produktu

Hydrochloridový prášek z vitaminů B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API

Vitamin B6 Hydrochloride Or Hcl Powder ( Pyridoxine Hydrochloride Or Hcl ) API Raw Material.jpg


Název produktu: Hydrochlorid vitaminu B6 (hydrochlorid pyridoxinu)

Synonyma: Pyridoxin Hcl, Vitamin B6 Hcl, Vitamin B6, Vitamin B6 API

Č. CAS: 58-56-0

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek,

Test: 99,0% ~ 102,0% hydrochloridu pyridoxinu

Vzorec: C8H11NO3.HCl; C8H12CIN03

Struktura:

Vitamin B6 Hydrochloride Or Hcl Powder ( Pyridoxine Hydrochloride Or Hcl ) API Raw Material formula-1.gif

Vitamin B6 Hydrochloride Or Hcl Powder ( Pyridoxine Hydrochloride Or Hcl ) API Raw Material formula-2.jpg

Klíčová slova: Vitamin B6 Hcl, Hydrochloid Vitamin B6, Pyridoxin Hydrochlorid, Pyridoxin Hcl, Pyridoxin Ditrát, Vitamin B6 API Prášková surovina.

Standardy: BP, EP, USP, FCC, CP

Balení: 25 kg nebo 10 kg / buben

Popis:

Hydrochlorid vitaminu B6 (Pyridoxin Hcl) je ve vodě rozpustný vitamín. Pyridoxin hydrochlorid se běžně používá při profylaxi. Chemický název: hydrochlorid 5-hydroxy-6-methyl-3,4-pyridindimethanolu. Pyridoxin Hcl je volně rozpustný ve vodě, lehce rozpustný v alkoholu. Vitamín B6 Hcl prášek se rozkládá asi na 205 ° C, s rozkladem.

Vitamin B6 Hcl pomůže nedostatku vitaminu B6 a léčbě periferní neuropatie u těch, kteří dostávají isoniazid.

Ačkoli Pyridoxin a Vitamín B6 jsou stále často používány jako synonyma, i někteří lékaři, technicky mluvící, je tato praxe chybná a někdy zavádějící.

Nedávné studie dokazují, že nedostatek Vitamin B6 Hcl ovlivní buněčnou a humorální odezvu našeho imunitního systému. Deficit hydrochloridu pyridoxinu může způsobit změnu diferenciace a zrání lymfocytů. Kromě toho nedostatek Pyridoxinu Hcl 1. sníží reakce hypersenzitivity se zpožděným typem; 2.výroba protilátek; 3.nižuje proliferaci lymfocytů, 4. také zpomaluje produkci interleukinu (IL) -2.

Pyridoxin Hcl se účastní mnoha biochemických reakcí, například: 1, aminokyseliny a metabolismus glykogenu, 2. dopaminu, neurotransmitery serotoninu, syntézu norepinefrinu; 3. U sphingomyelinu, nukleových kyselin a mnoha dalších produkcí sphingolipidů funguje vitamin B6 Hcl jako koenzym

Hydrochlorid pyridoxinu lze podávat perorálně. Hydrochlorid vitaminu B6 může být také vstřikován do našeho systému. Pyridoxin Hcl užívaný ústy je k dispozici bez lékařského předpisu. Zatímco injekční vitamin B6 Hcl musí být podán odborným lékařem.

Existuje mnoho hotových lékových forem vyráběných s Pyridoxin Hcl, jako jsou kapsle, tablety, tablety entericky potažené, tablety s prodlouženým uvolňováním, injekční roztoky atd.

Hydrochlorid vitaminu B6 se přirozeně vyskytuje v mnoha potravinách denně. Pyridoxin hydrochlorid je pro řadu funkcí a činností v našem těle rozhodující.

Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6 Hcl) je potřebný k rozpadu mnoha tuků, bílkovin, sacharidů.

Za určitých okolností bude naše tělo potřebovat více Pyridoxinu Hcl než obvykle. Například:

1.Lieční nebo srdeční onemocnění nebo střevní potíže

2.Ověření stresu štítné žlázy.

3. dlouhodobé onemocnění.

----------------------

Hydrochlorid prášku vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina je 4-methanolová forma VITAMINu B6, která je převedena na PYRIDOXAL PHOSPHATE, což je koenzym pro syntézu aminokyselin, neurotransmitery (serotonin, norepinefrin), sfingolipidy, kyselina aminolevulová. Ačkoli pyridoxin a vitamin B 6 jsou stále často používány jako synonyma, obzvláště lékaři, tato praxe je chybná a někdy zavádějící. Přesně řečeno, nejsou úplně stejné.

Hydrochloridový prášek vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina je hydrochloridová sůl pyridoxinu, ve vodě rozpustného vitaminu B. Pyridoxin Hcl se převádí na aktivní formu pyridoxal 5'-fosfát (PLP), esenciální kofaktor v mnoha enzymatické aktivity včetně syntézy aminokyselin, neurotransmiterů a sfingolipidů. Hydrochlorid prášku vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina je zásadní pro funkce červených krvinek, nervového systému a imunitního systému a pomůže udržet normální hladinu glukózy v krvi.

----------------------

Jako profesionální Čína Pyridoxin Hydrochloride Prášek, Vitamin B6 API BP, EP, USP, FCC, CP dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a export Pyridoxin Hydrochloride Prášek, Vitamin B6 API BP, EP, USP, FCC, CP z Číny téměř 10 let.

----------------------

Pyridoxin hydrochlorid nebo pyridoxin Hcl API Prášková surovina, běžněji známá jako vitamin B6, je důležitým vitamínem. Protože naše tělo nemůže tuto sloučeninu přirozeně vyrábět, musí být získáno dietními prostředky nebo doplňky. Hydrochlorid prášku vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina se používá převážně v metabolickém procesu, hraje roli při metabolizaci aminokyselin, tuků a cukrů, jakož i při syntéze neurotransmiterů, histaminu a hemoglobinu. Hydrofilní prášek s obsahem vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina se také podílí na expresi genů, což je způsob zpracování genetické informace.

 

Hydrochlorid prášku vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina je vlastně sbírka molekul, která jsou strukturálně podobná pyridoxinu a budou nakonec metabolizována v játrech. Společným faktorem této skupiny molekul je to, že jsou všechny prekurzory sloučeniny (PLP). Celkem je celkem 7 molekul; Ale tři dietární formy jsou pyridoxin, pyridoxal a pyridoxamin.

 

Hydrochloridový prášek vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina Výhody:

- Jako základní živina pro udržování správných tělesných funkcí má prášková surovina API ve formě prášku na bázi hydrochloridu vápníku (Pyridoxin Hydrochloride), která má mnoho výhod. Zvláště u těhotných žen je schopná zmírnit ranní nemoci. Dalším významným přínosem pro ženy je snížení symptomů spojených s PMS, včetně nadýmání a akné.

- Hydrochloridový prášek vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Práškové suroviny pro potravinářské a farmaceutické použití mají dokonce potenciální nootropní přínosy. Některé výzkumy zjistily, že vitamín B6 Hydrochloridový prášek (Pyridoxin Hydrochloride) API práškové suroviny pro potraviny a farmaceutické třídy by mohl zlepšit zaměření a paměťové schopnosti u starších dospělých. To může také zvýšit snění sen a snový vzpomínka, protože role, kterou hraje při přeměně tryptofanu na serotonin. Anecdotální důkaz také naznačuje, že někteří lidé se domnívají, že vitamín B6 Hydrochlorid Prášek (Pyridoxin Hydrochloride) API Práškové suroviny potravinové jakosti a farmaceutické třídy může zvýšit pravděpodobnost jasného snění také.

- Nedostatečný příjem hydrochloridu vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Práškové suroviny pro potravinářské a farmaceutické přípravky jsou také spojeny s mnoha poruchami nálady, protože jsou schopné produkovat serotonin a další neurotransmitery, které se podílejí na zvyšování nálady. Tím, že získáte dostatek vitamínů B6 hydrochloridového prášku (Pyridoxin Hcl) API práškové suroviny pro potraviny a farmaceutické kvality, mnoho jedinců se začíná cítit mnohem lépe a zaznamenává výtahy v náladě.

- Hydrochloridový prášek vitaminu B6 (Pyridoxin Hcl) API Prášková surovina pro potravinářské a farmaceutické účely může také pomoci posílit a podpořit imunitní systém. Bez pomoci vitamínů B6 Hydrochlorid Prášek (Pyridoxin Hydrochloride) API práškové suroviny pro potraviny a farmaceutické třídy, několik složek zapojených do imunitního systému zpomalí, což nás mnohem zranitelnější na nemoci a nemoci, což platí obzvláště u starších dospělých .

- Hydrochloridový prášek vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina pro potravinářské a farmaceutické přípravky je také schopna snížit nevolnost z kocovin.

- Hydrochlorid prášku vitaminu B6 (Pyridoxin Hcl) API Práškové suroviny pro potravinářské a farmaceutické výrobky také hrají klíčovou roli při udržování zdravého srdce.

- Hydrochlorid prášku vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina pro potravinářské a farmaceutické účely je rovněž velmi důležitým faktorem při rozpadu některých proteinů a umožňuje tělu využívat energii k plnému potenciálu. Navíc Pyridoxin Hcl může pomoci při zotavení svalů a pomáhá předcházet únavě.

- Sportovci a záchranáři mohou těžit z přidávání vitamínu B6 HCl prášku (Pyridoxine Hcl) API práškové suroviny potravin a farmaceutické třídy do jejich stravy. Může být připravena jak do tablety, tak do injekční formy nebo dokonce do sublinguálního tekutého vitamínu.

----------------

Další výhody hydrochloridu vápníku vitaminu B6 (pyridoxin hydrochlorid) API Práškové suroviny potravinové a farmaceutické třídy:

- Hlavním přínosem, který je spojen s přípravkem Pyridoxin hydrochlorid, je, že pomáhá metabolizovat určité sacharidy, bílkoviny a tuky v lidském těle. Pyridoxin Hcl je důležitý pro nervy, kůži, členy mozku a sliznice.

- Existují také prokázané přínosy pro děti, které dostávají vitamin B6 Hcl Prášek (Pyridoxine Hcl) API práškové suroviny pro potraviny a farmaceutické látky, zatímco jsou v matčině lůně.

Navíc zneužívání alkoholu může narušit vstřebávání vitaminu B6 Hydrochloride Powder (Pyridoxin Hydrochloride) API práškové suroviny pro potraviny a farmaceutické.

-----------------------------

Hydrochlorid vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Práškové suroviny potravinové a farmaceutické třídy Výstrahy a vedlejší účinky:

Je důležité, aby jedinci, kteří začali program výživových doplňků, který obsahuje Pyridoxin hcl, mluvili se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem, aby se ujistili, že neexistují žádné interakce s alergiemi nebo jinými léky a doplňky.

Pokud se v dávce trvale vyšším než 200 mg denně podává dávka prášku ze surového prášku s obsahem vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API a farmaceutické kvality po delší dobu, mohlo by dojít k poškození senzorických nervů.

Jiné vedlejší účinky mohou zahrnovat únavu, neohrabanost, extrémní únavu, změny v oběhu a citlivost na světlo a zvuk. Navíc jedinci, kteří jsou předávkovaní práškovým práškovým materiálem pro potravinářské suroviny a farmaceutickými přípravky s obsahem vitamínu B6 hydrochloridového prášku (Pyridoxin Hydrochloride) API, rozvíjejí závislost.

Ve většině případů budou vedlejší účinky zmizet bez speciální léčby, a to prostě tím, že přestanete užívat. Některé podmínky mohou trvat až 180 dní. Pokud se kterýkoli z výše uvedených příznaků vyskytne po podání přípravku API v práškovém surovinovém a farmaceutickém přípravku s obsahem vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride Powder), měli bychom co nejdříve kontaktovat lékaře.

Je také důležité mít na paměti, že užívání vitaminu B6 HCl prášku (Pyridoxine Hcl) API práškové suroviny pro potraviny a farmaceutické třídy by mohlo vést k tomu, že moč se změnilo na více než normálně. Hydrochloridový prášek z vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášek pro přípravu jídel a farmaceutické suroviny v prášku by měl být vždy užíván společně s jídlem, protože užívání na prázdný žaludek může mít za následek nevolnost.

--------------------

Další informace o prášku hydrochloridu vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Práškové suroviny potravinové a farmaceutické třídy:

Tento produkt je hydrochloridová sůl vitaminu B6. Při aplikaci v těle přirozeně pomáhá při vyvažování sodíku a draslíku a podporuje tvorbu červených krvinek. Hydrochlorid prášku vitaminu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina pro potravinářské a farmaceutické účely je také považována za preventivní pro lupy, ekzémy a psoriázu. To je také zvažováno mít anti-bakteriální a antioxidační schopnosti při místním použití k pokožce, ačkoli tam je velmi málo studií dosvědčit tyto požadavky. Přestože samotná látka API v práškovém surovém prášku s obsahem vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API a prášek pro přípravu farmaceutických přípravků nemá při aplikaci lokální péče přímou péči o pokožku, nedostatek způsobí problémy s kůží, včetně kontaktních dermatitid, podráždění, ekzému a rozmazání.

 

Hydrochloridový prášek z vitamínu B6 (Pyridoxin Hydrochloride) API Prášková surovina pro potravinářské a farmaceutické účely může být přirozeně nalezena v obilných zrnech, fazolech, zelenině, denních produktech, vejcích, rybách, mase a mouce, ale Pyridoxin se vyskytuje pouze přirozeně v několika plodinách , včetně dračího ovoce z jihovýchodní Asie. V kosmetických výrobcích a přípravcích na osobní péči se jako látka na ochranu pokožky a vlasů používají práškové suroviny pro potravinářský a farmaceutický prostředek s obsahem vitamínu B6 (Pyridoxine Hydrochloride) API a nacházejí se v širokém spektru přípravků, včetně výrobků do koupele, mýdel a čisticí prostředky, prostředky pro péči o vlasy a pleťové vody.

--------------------

Použití hydrochloridu pyridoxinu:

Jako výživu se do dětského mléka nebo mléčných prášků přidá prášek z vitamínu B6.

(1) Pyridoxin hydrochlorid je potravinářská nebo krmná přídatná látka používaná v potravinách, krmivo pro zvířata (Pyridoxin hydrochlorid v krmivech pro kočky a krmivo pro psy)

(2) Vitamin B6 Hcl funguje jako přísada v některých nápojích nebo nápojích;

(3) Při výrobě kosmetiky podporuje Pyridoxin Hcl růst vlasů a chrání pokožku;

(4) Pyridoxin hydrochlorid je také vhodný pro pěstování rostlin.

Farmaceutické využití:

(1) hydrochlorid vitaminu B6 pomáhá léčit vrozené hypofunkce metabolismu;

(2) Pyridoxin hydrochlorid zabrání a léčí nedostatek vitaminu B6;

(3) Pyridoxin Hcl funguje jako doplněk v oblasti zdravotní péče a zdravotnické péče.

(4) Syndrom karpálního tunelu lze léčit vitaminem B6 Hcl.

(5) Hydrochlorid vitaminu B6 se také používá k léčbě určitého typu anémie (nedostatek červených krvinek).

(6) Pyridoxin Hcl injekce se také používá k léčbě některých typů záchvatů u dětí.

Pyridoxin hydrochlorid Výhody:

-Důležitá výživa potřebná pro naše lidské tělo pro normální funkce

-Vitamin B6 hydrochlorid byl prokázán, že má schopnost snížit systolický a diastolický krevní tlak u malé skupiny pacientů s esenciální hypertenzí. Hypertenze je jedním z rizikových faktorů pro aterosklerózu a koronární onemocnění srdce.

Vitamin B6 Nedostatek Hcl:

Nedostatek hydrochloridu pyridoxinu způsobí anemii (slabá krev), poškození nervů, záchvaty, kožní problémy a vředy v ústech. Kopřivka; těžké dýchání; může se také objevit opuch tváře, rtů, jazyka nebo hrdla.

Indikace Pyridoxinu Hcl:

Sideroblastická anémie;

Léčba a profylaxe stavů deficitu hydrochloridu pyridoxinu

Vedlejší efekty:

Ačkoli vitamín B6 hydrochlorid má mnoho výhod, může také způsobit nežádoucí nežádoucí účinky:

1. Společné mírné nežádoucí účinky Vitamin B Hcl:

nevolnost; bolest hlavy; ospalost; nebo mírná necitlivost nebo brnění.

2.Moderní nežádoucí účinky přípravku Pyridoxin hydrochlorid:

Neohrabanost, necitlivost rukou nebo nohou

3. Seriózní vedlejší účinek Pyridoxinu Hcl:

Cítit se unavený; snížený pocit na dotek, teplotu a vibrace; Necitlivost nohou nebo únava v ústech; ztráta rovnováhy nebo koordinace; Ruce neohrabanost

Hypersenzitivní vedlejší účinky nebyly nikdy hlášeny.

COA hydrochloridu pyridoxinu (prášek z vitamínu B6 HCl)


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Pyridoxin hydrochlorid

Bílá krystalická nebo prášková
Pyridoxin Hcl

Dodržuje

Identifikace A
Pyridoxin hydrochlorid

IR absorpce

Dodržuje

Identifikace B
Pyridoxin Hcl

Pozitivní pro test chloridu

Dodržuje

Bod tání

Asi 205 ° C

206 ° C

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,05%

Zbytek při zapalování

≤ 0,1%

0,03%

pH

2,4 ~ 3,0

2,53

Heavy metal (metoda II)

≤ 10ppm

<>

Obsah chloridů

16,9% ~ 17,6%

17,1%

Zbytkový rozpouštědlo

Ethanol ≤ 0,5%

<>

Související látky

Splňuje požadavky

Splňuje požadavky

Rozpustnost

Volně rozpustný ve vodě, lehce rozpustný v alkoholu (96%)

Dodržuje

Stanovení
Vitamin B6 Hcl

99,0% ~ 102,0%
Pyridoxin hydrochlorid

99,82%
Pyridoxin Hcl


Nyní nabízíme čtyři různé velikosti částic pro hydrochlorid vitaminu B6: jemný prášek, mikro prášek, granule, malé granule a super jemné granule.

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý pyridoxin Hcl prášek, Vitamin B6 API BP, EP, USP, FCC, CP továrna v Číně; Čína Pyridoxin hydrochlorid, vitamín B6 Dodavatelé materiálu v Číně. Čína Pyridoxin Hcl, Vitamin B6 API BP, EP, USP, FCC, CP Výrobci v Číně.


Pokud hledáte suroviny API na bázi vitamínu B6 nebo hydrochloridu pyridinu (Pyridoxine Hydrochloride Or Hcl), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Vitamín B6 Hydrochlorid nebo Hcl Prášek (Pyridoxin Hydrochloride nebo Hcl) API Suroviny, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like