Vitamín B2 Prášek (Riboflavin) Surovina, API CAS 83-88-5

Vitamín B2 Prášek (Riboflavin) Surovina, API CAS 83-88-5 Název produktu: Prášek vitaminu B2, Riboflavin Synonyma: RIBOFLAVÍN Číslo CAS: 83-88-5 Charakteristika: Žlutý až oranžově žlutý krystalický prášek Druhy jsou následující: Riboflavin (Vitamin B2) 80% SD, krmiva Graf Riboflavin (Vitamin B2) Potravinářský stupeň, Potravinářský stupeň ...

Podrobnosti o produktu

Vitamín B2 Prášek (Riboflavin) surovina API CAS 83-88-5

Vitamin B2 Powder ( Riboflavin ) Raw Material, API.jpg

Název produktu: Vitamin B2 prášek, riboflavin

Synonyma: RIBOFLAVINE

Č. CAS: 83-88-5

Charakteristika: Žlutý až oranžově žlutý krystalický prášek

Typy, které jsou následující:

Riboflavin (vitamín B2) 80% SD , stupeň krmiva

Riboflavin (Vitamin B2) Stupeň výživy, stupeň potravy

Riboflavin (Vitamin B2) 95 DC , farmaceutický stupeň

Vzorec: C17H20N4O6

Struktura:

Vitamin B2 Powder ( Riboflavin ) Raw Material, API formula.jpg


Balení: 25 kg / karton; 25 kg / Drum

Skladování: V dobře uzavřených kontejnerech, uložené v chladném, suchém místě a uchovávejte před světlem.

HSCODE: 29362300

KLÍČOVÁ SLOVA: Vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, API potravinářská jakost a farmaceutická třída.

Popis:

Vitamin B2 Prášek, také známý jako Riboflavin, je ve vodě rozpustný vitamín. Každý potřebuje denní dávku vitaminu B2, protože Riboflavin nemůže být uložen v našem těle. Vitamin B2 je velmi důležitý pro výrobu energie v našem těle. Riboflavin sám o sobě představuje rozhodující živinu v naší stravě.

Vitamín B2 hraje významnou roli při výrobě energie. Riboflavin pomáhá při přeměně uhlohydrátů na cukr, který je energetickou látkou pro mnoho funkcí těla. Riboflavin také hraje klíčovou roli v elektronovém transportním řetězci, který vytváří buněčnou energii. Navíc vitamín B2 pomáhá při zpracování některých aminokyselin a tuků. Riboflavin může také sloužit jako antioxidant, což zpomaluje naši rychlost stárnutí.

Riboflavin nebo vitamin B2 je nutriční faktor, který lze nalézt v mléce, vejcích, sladovém ječmeni, játrech, ledvinách, srdci, listové zelenině apod. Nejbohatším přírodním zdrojem riboflavinu je kvasnice. Vitamín B2 se prezentuje ve volné formě pouze v oční sítnici, syrovátce a v moči; Hlavní formy riboflavinu v tkáních a buňkách jsou jako flavin mononukleotid a flavin-adenin dinukleotid.

Vitamin B2 (Riboflavin) patří do třídy organických sloučenin, která je známá jako flaviny. Jedná se o sloučeniny, které obsahují flavin (7,8-dimethylbenzo [g] pteridin-2,4-dion), se strukturou charakterizovanou izoalloaxazinovým tricyklickým kruhem.

Mnoho vitamínů jsou přirozeně se vyskytující látky, které jsou nezbytné pro mnoho procesů v těle. Riboflavin hraje důležitou roli při udržování mnoha tkání našeho těla. Farmaceuticky, vitamin B2 se používá k léčbě nebo prevenci nedostatků riboflavinu.

Riboflavin nebo vitamin B2 je snadno vstřebatelný ve vodě rozpustný mikronutrient, který hraje klíčovou úlohu při udržování lidského zdraví. Stejně jako ostatní řady vitaminu B, podporuje Riboflavin výrobu energie tím, že pomáhá při metabolizaci sacharidů, tuků a některých bílkovin. Riboflavin je zapotřebí v procesu tvorby červených krvinek, při tvorbě protilátek. Vitamin B2 také reguluje růst a reprodukci člověka. Riboflavin je zásadní pro zdraví naší pokožky, nehtů, růstu vlasů. Vitamin B2 také pomáhá předcházet nebo léčit mnoho druhů očních onemocnění, dokonce funguje i při některých kataraktech.

---------------

Riboflavin, také známý jako vitamin B2 nebo aditivum E101, je snadno vstřebatelný mikronutrient, který hraje důležitou úlohu při udržování zdraví u lidí a zvířat. Vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, API potravinové kvality a farmaceutický stupeň je ústřední součástí kofaktorů FAD a FMN. Dále je vyžadován všemi flavoproteiny. Proto je pro mnoho buněčných procesů vyžadován vitamín B2, práškový surový materiál Riboflavin, potravinářská třída API a farmaceutický stupeň . A hraje zásadní roli v metabolismu energie a pro metabolismus tuků, ketonů, sacharidů a bílkovin atd.

Vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, potravinářská třída API a farmaceutická třída existují v mléce, sýru, zelené listové zelenině, játrech, ledvinách, luštěninách, rajčatech, kvasnicích, houbách a mandlích. Ale vystavení světlu zničí vitamín B2, riboflavin práškovou surovinu, API potravinářský stupeň a farmaceutický stupeň .

Jméno "riboflavin" pochází z "ribózy" (cukr, jehož redukovaná forma je ribitol, tvoří součást jeho struktury) a "flavin", kruhová část, která uděluje žluté barvě oxidované molekule "). Redukovaná forma, která se vyskytuje v metabolismu spolu s oxidovanou formou, je bezbarvá.

Vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, potravinářská třída API a farmaceutický stupeň jsou vizuálně lépe známy jako vitamín, který dodá oranžové barvě pevným přípravkům vitamínů B, žluté barvě až vitamínovým doplňkům a neobvyklé fluorescenční žluté barvě moči osob, které doplňují přípravky s vysokými dávkami B-komplexu (žádný jiný vitamin nezadává žádnou barvu moči).

--------------

Vitamin B2, riboflavinová prášková surovina, potravinářská třída API a farmaceutický stupeň jsou prekurzory koenzymů, flavin adenin dinukleotidu (FAD) a flavin mononukleotidu (FMN). Oba fungují jako nosiče elektronů v několika reakcích na oxidaci a redukci, které se podílejí na výrobě energie a v četných metabolických cestách.

Vitamin B2, riboflavinová prášková surovina, nedostatek API potravin a nedostatek léčebného stupně ovlivní několik cest v metabolismu vitaminu B6, folátu, niacinu a železa.

Nedostatek vitaminu B2, suroviny ve formě prášku riboflavinu, potravinářské třídy API a farmaceutické třídy byly spojeny s preeklampsií u těhotných žen. Tento stav může nastat k eklampsii a může vést k závažnému krvácení nebo dokonce k ohrožení života. Riziko preeklampsie bylo nedávno spojeno s přítomností genetického variantu (C677T) v genu methylenetetrahydrofolat reduktázy. Tento gen kóduje enzym MTHFR, který je závislý na FAD.

Oxidativní stres může způsobit opacifikaci oční čočky, což vede ke kataraktu u starších osob. Zatímco výsledky některých observačních studií jsou slibné, jsou potřebné intervenční studie k posouzení možného přínosu riboflavinu při prevenci katarakty.

Vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, API potravinářská jakost a farmaceutická třída (ve formě, FAD) je velmi potřebná jako kofaktor některých důležitých enzymů metabolizujících folát. Nízký stav riboflavinu může interferovat s metabolizmem folátu, zvláště u jedinců homozygotních pro genovou variantu MTHFR C677T; tito jedinci vykazují vyšší riziko kardiovaskulárních onemocnění. Vznikající důkazy z intervenčních studií podporují ochrannou úlohu riboflavinu proti hypertenzi u jedinců s genotypem MTHFR 677TT.

Vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, API potravinový stupeň a farmaceutický stupeň byly hodnoceny jako profylaktické činidlo při výzkumu s dětmi a dospělými, kteří trpí migrénou. Bylo prokázáno, že vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, potravinářská třída API a farmaceutická třída mají schopnost snižovat frekvenci a závažnost bolestí hlavy u dospělých, ale ne u dětí.

Případové zprávy ukázaly, že pacienti s autozomálně recesivními poruchami metabolismu vitaminu B2, riboflavinu v práškovém surovém stavu, metabolismu API a farmaceutického stupně mohou mít prospěch z doplňování riboflavinu.

Vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, API potravinový stupeň a farmaceutický stupeň byly hodnoceny jako možná adjuvantní terapie při rakovině a některých očních onemocněních.

Vitamín B2, riboflavinová prášková surovina, API potravinářský stupeň a farmaceutický stupeň je ve vodě rozpustný vitamín B. V našem tělovém systému se primárně nachází jako integrální složka koenzymů, flavin adenin dinukleotid (FAD) a flavin mononukleotid (FMN). Koenzymy pocházející z vitaminu B2, suroviny z prášku riboflavinu, potravinářské třídy API a farmaceutické třídy jsou označovány jako flavocoenzymy a enzymy, které používají flavocenzym, se nazývají flavoproteiny.

 

Funkce

Reakce oxidace-redukce (redox)

Živé organismy odvozují většinu své energie od redox reakcí, které jsou procesy, které zahrnují přenos elektronů. Flavokoenzymy se účastní redoxních reakcí v četných metabolických cestách (3). Jsou rozhodující pro metabolismus sacharidů, lipidů a bílkovin. FAD je součástí elektronového transportního (respiračního) řetězce, který má zásadní význam pro výrobu energie. Ve spojení s cytochromem P-450 se na metabolismus léků a toxinů podílejí také flavocenzymy (4).

 

Antioxidační funkce

Glutathion reduktáza je enzym závislý na FAD, který se podílí na redoxním cyklu glutathionu. Glutathionový redoxní cyklus hraje hlavní roli při ochraně organismů před reaktivními druhy kyslíku, jako jsou hydroperoxidy. Glutathion reduktáza (GR) vyžaduje, aby FAD regeneroval dvě molekuly redukovaného glutathionu z oxidovaného glutathionu. Nedostatek riboflavinu byl spojen se zvýšeným oxidačním stresem (4). Měření aktivity GR v červených krvinkách se běžně používá k hodnocení výživového stavu riboflavinu (5). Kvantitativní koeficient aktivace koagulačního faktoru glutathionové reduktázy (EGRac) hodnotí stav riboflavinu měřením aktivity GR před a po in vitro reaktivaci s protetickou skupinou FAD; EGRac se vypočítá jako poměr FAD-stimulované k nestimulované enzymové aktivitě a indikuje stupeň nasycení tkáně riboflavinem. EGRac je tedy funkční měřítko stavu stavu riboflavinu a ukázalo se, že je účinný při odrážení stavu biomarkerů od těžkého nedostatku až po normální stav

--------------

Vitamin B2, také nazývaný riboflavin, je jedním z 8 vitaminů B. Všechny vitamíny B pomáhají tělu přeměňovat potraviny (uhlohydráty) na palivo (glukózu), které se používá k výrobě energie. Tyto vitamíny B, často označované jako vitamin B komplexu, také pomáhají tělu metabolizovat tuky a bílkoviny. B komplex vitamínů jsou nezbytné pro zdravou játra, kůži, vlasy a oči. Pomáhají také správně fungovat nervový systém.

 

Všechny vitamíny B jsou rozpustné ve vodě, což znamená, že tělo je neukládá.

 

Kromě toho, že produkuje energii pro tělo, riboflavin působí jako antioxidant, bojující proti škodlivým částicím v těle, známém jako volné radikály. Volné radikály mohou poškodit buňky a DNA a mohou přispět k procesu stárnutí, stejně jako rozvoj řady zdravotních stavů, jako jsou srdeční choroby a rakovina. Antioxidanty, jako je riboflavin, mohou bojovat proti volným radikálům a mohou snížit nebo napomoci při prevenci některých škod.

 

Riboflavin je také potřebný k tomu, aby pomohl tělu změnit vitamín B6 a folát do forem, které může používat. Je také důležitá pro růst a tvorbu červených krvinek.

-----------------

Vitamin B2 Mechanismus účinku:

To se váže na hydrogenázu, kinázu, syntázu, příbuznou s riboflavinem atd. Vitamin B2 je prekurzor flavin mononukleotidu a flavin adenin dinukleotidu. Riboflavinova antioxidační aktivita je hlavně odvozena z role vitaminu B2 jako prekurzoru FAD a role tohoto kofaktoru při výrobě antioxidačního redukovaného glutathionu, který je mimo jiné kofaktor selenu obsahujícího glutathionperoxidázy.

Vitamín B2 Vedlejší účinky:

Přestože má riboflavin tolik výhod, mohou se vyskytnout i některé nežádoucí účinky. Vitamin B2 Prášek může způsobit žlutší moč, než je obvyklé, zvláště pokud je do značné míry dávkováno. Můžeme to očekávat a není škodlivé být znepokojeni. Obvykle však vitamín B2 nemá nežádoucí účinky. Pro naši bezpečnost je však lepší informovat svého zdravotnického pracovníka, pokud se vyskytnou další neobvyklé účinky.

-------------

Jako profesionální Čína Riboflavin nebo vitamín B2 suroviny API potravinářského stupně a farmaceutické třídy dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Riboflavin nebo vitamín B2 potravinářské kvality a farmaceutické kvality suroviny z Číny téměř 10 let.

---------------

Vitamín B2 příznaky nedostatku (nedostatek Symptomy Riboflavinu):

Nedostatek vitaminu B2 může brzdit metabolismus sacharidů, tuků a bílkovin. Všechny výše uvedené nutriční prvky budou potřebovat Riboflavin pro jejich úplný metabolismus.

Některé z nedostatku vitaminu B2 může způsobit 1.krevné oči nebo podrážděnost v očích. 2. vysoká citlivost na světlo, extrémní a neobvyklá citlivost na světlo; 3. Páchnoucí pocity v očích, 4. Chrupavé rty, vybledlé rty 5. Zánět a infekce v ústech nebo v krku, 6. Bolavý jazyk.

Mohou existovat jiné běžné příznaky, jako jsou matné nebo mastné vlasy, předčasné vrásky a rozštěpené nehty.

Nedostatek vitaminu B2 může způsobit nesprávnou funkci nadledvin, což způsobí různé problémy, jako je syndrom chronické únavy, anémie apod. Nedostatek riboflavinu je považován za hlavní příčinu smrtelného stavu preeklampsie u těhotných žen.

Deficience vitaminu B2 se projevuje hlavně jako kožní léze, zejména nad jazykem a kolem ústí rohů. Pokud nebudete léčeni včas, bude to mít za následek oteklé jazyky nebo dokonce problémy s nervy.

Vitamin B2 nedostatečné onemocnění:

Nedostatek Riboflavin, který je známý jako ariboflavinóza, je nepravděpodobný, aniž by došlo k současnému nedostatku dalších živin. Několik měsíců deprivace riboflavinu může skončit v kožních trhlinách, ústí rohů problémy, rýhy na rty, problémy s jazykem.

B2 vitamínové výhody (funkce vitaminu b2), Zdravotní přínosy Riboflavinu:

Riboflavin je vitamin, který hraje důležitou roli v celkově lidském zdraví. Hlavní přínosy pro zdraví jsou následující:

1.Energní výroba

2.Zvyšuje cirkulaci krve - Riboflavin B2 je rozhodující pro tvorbu protilátek a červených krvinek.

3. Podporuje růst a vývoj těla

Riboflavin je nezbytný pro správný růst a vývoj našich reprodukčních orgánů a růst tkání jako je kůže, oči, pojivová tkáň, nervový systém, imunitní systém, sliznice atd.

4. Vitamin B2 také zajišťuje zdravou pokožku, nehty a vlasy.

Hotové drogy na trhu:

Riboflavin nebo tablety vitaminu B2 jsou nejoblíbenějším hotovým léčivem. Tam jsou také riboflavin orální kapsle.

COA vitaminu B2 suroviny, riboflavin


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Riboflavin

Žlutý až oranžově žlutý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Vitamin B2

Roztok ve vodě v koncentraci 1% se objevuje světle zelenožlutě světlem vysílaným a má zářivě zelenožlutou fluorescenci, která zmizí po přidání minerálních kyselin nebo zásad

Dodržuje

Speciální rotace

-115 ~ -135

-126

Ztráta sušením

≤ 1,5%

0,19%

Zbytky při zapálení

≤0,3%

0,1%

Mezní hodnota Lumiflavinu

Absorpce (při 440 nm) roztoku v chloroformu bez alkoholu v koncentraci 2,5 mg / ml nepřesahuje 0,025

Dodržuje

Organické těkavé nečistoty

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Test (Riboflavin)

98,0% ~ 102,0% (vitamín B2)

100,42%

ZÁVĚR

Dodržujte standard USP34

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý Riboflavin nebo Vitamin B2 suroviny potravinářské kvality a Pharma třídy továrny a Dodavatelé v Číně. Čína Riboflavin nebo vitamín B2 API potravinářské kvality a pharma Výrobci v Číně.


Pokud hledáte surovinu Vitamin B2 Prášek (Riboflavin), API CAS 83-88-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Vitamín B2 Prášek (Riboflavin) Surovina, API CAS 83-88-5, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit