Vitamín B13 nebo bezvodou surovou kyselinou ourovou, API CAS 65-86-1

Vitamín B13 nebo bezvodý oxid kremičitý, API CAS 65-86-1 Název produktu: Bezvodá kyselina ourová (vitamin B13) Synonyma: VB13, 6-karboxyuracil, Oroturic Číslo CAS: 65-86-1 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Je bez zápachu s kyselou chutí Hustota: 1,642 g / cm3 Bod tání:> 300 ° C, asi ...

Podrobnosti o produktu


Vitamín B13 nebo bezvodou surovou kyselinou ourovou, API CAS 65-86-1

Vitamin B13 or Orotic Acid Anhydrous Raw Material, API.jpg Název produktu: Bezvodá kyselina ourová (vitamín B13) Surovina, API

Synonyma: VB13, 6-karboxyuracil, číslo Oroturic CAS: 65-86-1

Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Je bez zápachu s kyselou chutí

Hustota: 1,642 g / cm3

Bod tání:> 300 ° C, přibližně 345 až 346 ° C

Stabilita: Stabilní. Neslučitelné se silnými oxidačními činidly.

Test: 99% minerální kyseliny bezvodé (vitamin B13), API

Vzorec: C5H4N2O4

Struktura:

Vitamin B13 or Orotic Acid Anhydrous Raw Material, API formula.jpg

Balení: 25 kg / Drum

Popis: Bezvodá kyselina ourová se také nazývá "Vitamin B13". Existuje v kravském mléce a některé kořenové zelenině. Přísně řečeno, bezvodá kyselina ourová (vitamín B13) nepatří k vitamínům.

Historicky se věřilo, že je součástí komplexu vitaminu B a je nazýváno vitamínem B13, ale je známo, že to není vitamin. Vyrábí se v našem lidském těle. Nyní jej můžeme převážně vyrábět jako výživový doplněk jak pro zvířata, tak pro naše lidské bytosti. To je dobrá zpráva pro naše zdraví.

Surová látka bezvodé kyseliny ourové (vitamín B13), API je heterocyklická sloučenina a kyselina; je také známá jako kyselina pyrimidinkarboxylová. Surovinový materiál bezvodé kyseliny ourové (vitamín B13), API se používá k léčbě hyperurikémie, hypercholesterolémie, chronické hepatitidy a jaterní cirhózy. Bezvodá kyselina ourová může být také použita jako lék proti anemii a nutriční potírání. Přirozená dávka Orotické kyseliny bezvodé (vitamín B13) může vyvolat tukovou játra. Patenty akutní fáze hepatitidy, leukémie a rakoviny by měly být pověšeny. Kyselina orotická se používá v biochemických studiích a syntéze nukleových kyselin. Kyselina orotická je důležitou součástí kosmetiky. Vitamín B13 může zabránit stárnutí pokožky.

 

Jako profesionální Čína Orotic Acid bezvodý (Vitamin B13) suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Orotic Acid Bezvodý (Vitamin B13) API z Číny v Číně téměř 10 let.

Každý rok Čína vyváží asi 200Mts suroviny bezvodé kyseliny ourové (vitamín B13) na světový trh. Fengchen Group má bezvodou kyselou kys. (Vitamin B13) nejméně 15% celkového podílu na trhu.

 

Bezvodá kyselina ourová (Vitamin B13) Rozpustnost:

Kyselina orotická Bezvodá CAS 65-86-1 je bílý krystalický prášek, málo rozpustný ve vodě, velmi málo rozpustný v alkoholu a organických rozpouštědlech, nerozpustný v etheru.


COA-orotická kyselina bezvodá (vitamín B13)

Název produktu

Bezvodá kyselina ourová

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Orotická kyselina

Bílý prášek

Dodržuje

Identifikace

Měli by vyhovovat

Bezvodá kyselina ourová (vitamín B13)

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 1,0%

0,4%

Těžké kovy

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Zbytky při zapálení

≤ 0,2%

0,03%

Chlorid

≤ 150ppm

<>

Síran

≤ 0,10%

<>

Stanovení

≥ 99,0%

Bezvodá kyselina ourová (vitamín B13)

99,9%

  Nejvyšší kvalita, bezvodý čistý kyselý ourový (vitamín B13) prášek; Dodávky surového ovoce kyseliny (vitamín B13) v Číně. Výrobci API bezvodé kyseliny kyslicní (vitamín B13).

Zahraniční jména

Acidum Oroticum (latinsky)

Orotsäure (německy)

Kyselina orotika   (Francouzština)

Acido orotico (španělština)

 

Odmítnutí odpovědnosti
(1) Všechna práva vyhrazena. Reprodukce v plném rozsahu nebo částečně výslovně zakázána bez písemného souhlasu.
(2) Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že zde uvedené informace jsou přesné. Výše uvedené informace by však neměly být považovány za inkluzivní a budou použity pouze jako reference.
(3) V souvislosti s těmito informacemi neposkytujeme žádnou záruku výslovnou ani předpokládanou a nepřebíráme žádnou odpovědnost vyplývající z jejího použití. Uživatelé by měli provádět vlastní vyšetřování, aby určili vhodnost informací pro jejich konkrétní účely.


Pokud hledáte bezvodou surovinu pro vitamíny B13 nebo Orotic Acid, API CAS 65-86-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz