Vitamín A palmitátový prášek, vitamín A palmitový olej a stupeň Pharma CAS 79-81-2

Vitamín A palmitátový prášek, vitamín A Palmitátový olej a Pharma Grade CAS 79-81-2 Struktura: Klíčová slova: vitamín A Palmitate prášek, vitamín A palmitový olej, vitamín A palmitát, vitamín A palmitát v oleji Popis: vitamín A palmitát, také nazývaný retinyl palmitát, je ester retinolu ...

Podrobnosti o produktu

Vitamín A palmitátový prášek, palmitátový olej vitaminu A CAS 79-81-2

Vitamin A Palmitate Powder, Vitamin A Palmitate Oil.jpg

Jméno výrobku:

Vitamín A palmitátový prášek

Vitamín A palmitový olej

Specifikace:

500 000 IU / g; 250 000 IU / g

1 milión IU / g, 1,7 milionu IU / g

Synonyma:

Retinyl Palmitate Powder

Vitamín A palmitát v oleji
Retinyl palmitátový olej

Vlastnosti:

Bledě žlutý až žlutý prášek

Rozžhavený žlutý tekutý olej

Balík:

20Kgs / Ctn, 25kg / Drum

5 kg / plastový buben; 25 kg / kovový buben


Číslo CAS: 79-81-2

Struktura:

Vitamin A Palmitate Powder, Vitamin A Palmitate Oil Food Grade and Pharma Grade formula.jpg

Klíčová slova: vitamín A palmitový prášek, vitamín A palmitový olej, vitamín A palmitát, vitamín A palmitát v oleji potravinového stupně a Pharma.

Popis:

Palmitát vitaminu A, také nazývaný retinylpalmitát, je ester retinolu (vitaminu A) a kyseliny palmitové, který má vzorec C36H60O2. Alternativní pravopis, palmitát retinolu.

Vitamin A palmitát je syntetický náhradník pro retinyl acetát v doplňcích vitaminu A a je dostupný v olejové nebo suché formě. Je to běžně používaný doplněk vitamínů. Používá se jak v ústní, tak iv injekční formě pro léčbu deficitu vitamínu A. Palmitát vitaminu A se také používá jako antioxidant a jako zdroj vitaminu A přidávaného do mléka s nízkým obsahem tuku a dalších mléčných výrobků, které nahrazují obsah vitaminu A ztracený odstraněním mléčného tuku. Vitamin A palmitát je také důležitý pro některé topicky aplikované přípravky pro péči o pokožku. Po absorpci vitaminu A palmitátu do naší pokožky se přemění na retinol. Nakonec to bude forma kyseliny retinové.

Vitamin A je skupina nenasycených nutričních organických sloučenin, které zahrnují retinol, retinální kyselinu, retinovou kyselinu a několik karotenoidů provitaminu A, mezi něž je velmi důležitý beta-karoten.

Vitamin A Palmitate má mnoho funkcí: je důležitý pro růst a vývoj, pro udržení imunitního systému a pro dobré vidění. Vitamin A palmitát je nutný sítnicí oka ve formě sítnice, která se kombinuje s proteinovým opsinem za vzniku rhodopsinu, molekuly absorbující světlo, která je nezbytná jak pro slabé světlo (scotopické vidění), tak pro barevný zrak. Palmitát vitaminu A funguje také ve velmi odlišné roli jako nevratně oxidovaná forma retinolu známá jako kyselina retinová, což je důležitý hormonálně podobný růstový faktor pro epiteliální a jiné buňky.

Jako profesionální Čína Vitamin A Palmitate prášek nebo olej Farmaceutický stupeň a potravinářský stupeň dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží vitamín A Palmitate prášek nebo olej potravinářské kvality a Pharma třídy z Číny téměř 10 let.

---------------

Vitamín A palmitát, farmaceutický prostředek a potravinový nebo retinyl palmitát je ester retinolu (vitaminu A) v kombinaci s kyselinou palmitovou, nasycenou mastnou kyselinou a hlavní složkou palmového oleje.

 

Zdroje:

V živočišných zdrojích existuje vitamín A palmitát, stupeň potravy a Pharma Grade nebo retinyl palmitát, také nazývaný retinyl palmitát nebo retinol palmitát. Denní dietní zdroje palmitátu vitaminu A se nacházejí v játrech, rybách, plnotučném mléku, vejcích, sýru a másle. Palmitát vitaminu A se ztrácí, když je tuk z těchto zdrojů odstraněn. Rostlinné zdroje vitaminu A jsou karotenoidy, které se nacházejí v ovoci a zelenině bohaté na alfa- a beta-karoten. Karotenoidy jsou dobrým zdrojem vitaminu A, nikoliv vitaminu A palmitátu.

 

Doplňky:

Vitamín A palmitát, potravinářský stupeň a farmaceutický stupeň nebo retinylpalmitát je také synteticky vyráběn a využíván k obohacení potravin, jako jsou mléčné výrobky, které ztratily palmitát vitaminu A při zpracování a snídaňových cereáliích. Doplňky vitaminu A palmitát v kapalném, práškovém a pilulkovém formátu jsou široce používány k léčbě nedostatku vitamínu A. Palmitát vitaminu A, jak potravinářské, tak i farmaceutické, je rozpustný v tucích a je schopen akumulovat se na toxických úrovních v našem systému. Přestože existuje tolik výhod, příliš mnoho vitaminu A palmitátu může být akutně toxické. Může se objevit několik příznaků, jako je nevolnost nebo zvracení. Nežádoucí účinky, jako jsou vrozené vady, abnormality jater a snížená hustota kostní dřeně, by mohly být spojeny s předávkováním vitaminem A palmitátem nebo farmaceutickým přípravkem. Dávkování je důležité regulovat při jeho používání.

 

Použití a aplikace:

1. V kosmetice:

Vitamín A palmitát farmaceutický jakostní a potravinářský nebo retinylpalmitát se vyrábí v syntetické formě pro použití v kosmetice k léčbě kožních problémů, jako je akné a vrásky. Přírodní retinoidy se používají v kožních krémách, které nejsou k dispozici, ale syntetický vitamín A palmitát, tretinoin a izotretinoin jsou k dispozici pouze na předpis.

2. Použití v oblasti farmaceutických a potravinářských přídatných látek:

Jiné použití palmitátu vitaminu A nebo retinylpalmitátu zahrnují léčbu očních poruch, jako je pigmentosa suché oko a retinitida, noční oslepnutí;

3. Potravinářská přídatná látka

Potravinová třída vitaminu A palmitát může být důležitou výživou jako potravinářská přísada.

-----------------------

Vitamin A palmitát, farmaceuticky čistý a potravinový nebo retinylpalmitát je přirozeně se vyskytující fenylový analog retinolu (vitaminu A) s potenciálními antineoplastickými a chemopreventivními účinky. Jako nejběžnější forma vitaminu A užívaná jako doplněk stravy se vitamín A palmitátová farmaceutická jakost a potravinářský nebo retinylpalmitát váže a aktivuje receptory retinoidu, čímž indukuje diferenciaci buněk a snižuje proliferaci buněk. Vitamín A palmitát, farmaceutický jakost a potravinový nebo retinylpalmitát také inhibuje karcinogenem indukovanou neoplastickou transformaci, indukuje apoptózu u některých typů rakovinných buněk a vykazuje imunomodulační vlastnosti.

 

Farmakologicky vhodný vitamín A palmitát a potravinářský stupeň nebo retinylpalmitát je běžným doplňkem vitaminu vzorce C36H60O2. Je k dispozici jak v ústní, tak v injekční formě pro léčbu nedostatku vitamínu A. Vitamín A palmitát farmaceutický a potravinářský nebo retinyl palmitát je náhradník pro retinyl acetát v doplňcích vitaminu A a je k dispozici v olejové nebo suché formě prášku. Jedná se o předem připravenou verzi vitaminu A a farmaceuticky čistý vitamín A palmitát a potravinářský stupeň nebo retinyl palmitát mohou být na rozdíl od beta-karotenu realisticky nadměrně dávkovány.

-----------------------

Funkce:

Palmitát palmitát s obsahem vitaminu A a potravinářský nebo retinylpalmitát se nepovažuje za stejnou složku jako retinol, přestože se převede na retinol a poté na aktivní složku kyseliny retinové, jakmile se po lokální aplikaci vstřebává kůží. Chemicky, vitamín A palmitát farmaceutický stupeň a potravinářský stupeň nebo retinyl palmitát patří do rodiny chemických sloučenin s názvem retinoidy. Jedná se o jeden z nejdůležitějších vitamínů pro naše zdraví kůže díky malým molekulárním strukturám. Tyto malé molekuly (vitamín A palmitátové farmaceutické jakosti a potravinářské kvality nebo retinyl palmitát) jsou schopny proniknout do vnějších vrstev kůže a pracovat na opravě nižších vrstev, kde se nachází kolagen a elastin.

 

Vitamin A palmitát, farmaceutický prostředek a potravinový nebo retinylpalmitát je považován za méně dráždivý typ retinolu. Navíc je jemnější složkou na citlivé pokožce. Nicméně důvod, proč je vitamín A palmitát farmaceutický jakosti a potravinářský stupeň nebo retinyl palmitát může způsobit méně podráždění, je způsoben dlouhým procesem, který musí proběhnout, aby se přeměnil na kyselinu retinovou, účinnou látku, která vytváří regeneraci buněk a exfoliaci v kůži. Farmakologicky čistý vitamín A palmitát a potravinářský stupeň nebo retinylpalmitát se převádí na retinol (nebo vitamín A), který je zase převeden na kyselinu retinovou specializovanými enzymy v kůži. Kyselina retinová usnadní komunikaci mezi buňkami, povzbudí stárnoucí buňky k pokračování v procesu obnovy a regeneruje kolagen a elastin, aby se zabránilo vzniku stárnutí pokožky, vrásek a jemných čar. S pomocí vitaminu A palmitátové farmaceutické jakosti a potravinářské kvality nebo retinyl palmitát pomáhá, je také možné vyrábět nové zdravé kožní buňky nahradit pokožku dříve poškozenou akné. Nicméně vitamín A palmitát farmaceutický jakost a potravinářský stupeň nebo retinyl palmitát nemají schopnost komunikovat s buňkou, dokud není rozložena na kyselinu retinovou. Jakmile je tato porucha dokončena, začíná komunikace a zvyšuje se obrat buněk, čímž se urychluje tvorba kolagenu.

Farmakologicky vhodný vitamín A palmitát a potravinový nebo retinylpalmitát je považován za exfoliátor (i když jemnější než čistý retinol) a jeho účinek opakovaného vylučování horní vrstvy kůže způsobuje, že kůže produkuje nové buňky.

---------------------------

Vitamin A palmitát, farmaceutický prostředek a potravinářský nebo retinyl palmitát je vitamin, který je používán člověkem a zvířaty pro tolik normálních funkcí v několika orgánech. Je velmi užitečné a hraje důležitou roli při formování a funkci očí, kůže, imunitního systému a kostí.

Vitamin A palmitát, farmaceutický prostředek a potravinový nebo retinyl palmitát je zvláště důležitý pro vývoj plodů a rostoucích dětí. Potřebuje více během těchto dvou období. Palmitát vitaminu A, farmaceutický prostředek a potravinový nebo retinylpalmitát pochází z palmového oleje a je také nazýván retinylpalmitát.

 

Je dobře známo, že vitamín A palmitát, farmaceutický prostředek a potravinářský stupeň nebo retinylpalmitát je populární přísada do doplňků stravy a výživových pomůcek. Kromě toho je také přidáván do mnoha potravin jako výživu pro ty, kteří nejí velké množství ovoce, zeleniny nebo jiných celých potravin.

 

Vitamín A palmitát farmaceutický stupeň a potravinářský stupeň nebo retinyl palmitát je široce používán pro léčení kožních problémů, nemocí a jiných běžných postižení.

 

Přírodní zdroje potravy vitaminu A palmitát

Potravinářské zdroje vitaminu A vitaminu A palmitátu se přirozeně vyskytují v zelenině, ovoci, plnotučném mléce a příbuzných mléčných produktech, maso a ryby. Je také důležitou složkou pro obohacené potraviny, jako jsou obiloviny, mléko s nízkým obsahem tuku, margarín a dětská výživa atd.

 

Vitamín A palmitát farmaceutický stupeň a potravinový stupeň nebo nedostatek retinylpalmitátu:

 

Nedostatek vitaminu A povede k noční slepotě a mnoha dalším očním problémům s očima, nebo dokonce ke zpoždění vývoje. V mnoha studiích a výzkumech je nedostatek vitaminu A palmitátové farmaceutické jakosti a potravinářského stupně nebo retinylpalmitátu přičítán respiračním onemocněním a průjmům.

 

Další důvody, které povedou k farmakologickému stupni vitaminu A palmitát a nedostatku potravy nebo nedostatek retinylpalmitátu:

Ti, kteří trpí nemocemi, jako jsou střevní potíže, spalničky, onemocnění jater, onemocnění slinivky, cystická fibróza, diabetes a štítná žláza, mohou potřebovat dodatečné zdroje vitaminu A.

Podmínky, jako je průjem, podvýživa a horečka, mohou také narušit absorpci vitaminu A nebo zásoby vitamínu A vyčerpané.

 

Nemoci a vitamín A palmitát farmaceutický stupeň a potravinový stupeň nebo retinyl palmitát:

Osýpky a průjem jsou považovány za vysoce příbuzné vitaminu A palmitátové farmaceutické jakosti a potraviny nebo nedostatek retinylpalmitátu.

Přidání vitaminu A k léčení osýpky, malárie a průjmu značně zvyšuje šance na přežití z této nemoci. WHO podnítila politiku přidávání vitaminu A k očkování proti chorobám, jako je obrna a spalničky.

 

Kožní stavy a palmitát vitaminu A:

Vzhledem k tomu, že tělo ve tvarování pokožky používá farmaceutický prostředek vitamín A palmitát a farmaceutický prostředek obsahující palmitát a potravinářský nebo retinyl palmitát, je obvyklé přidávat vitaminy A a podobné retinoly do komodit pro péči o pokožku, aby se zabránilo vráskám a dalším známkám stárnutí. Vitamín A palmitát farmaceutický a potravinářský nebo retinyl palmitát také hraje určitou roli v boji proti infekcím. Je také oblíbenou přísadou pro léky proti akné.

Ačkoli mnoho doplňků prohlašovalo, že vitamín A palmitátová farmaceutická jakostní a potravinářská jakost nebo retinylpalmitát má schopnost pomoci hojení ran rychleji, další studie jsou ještě nutné pro potvrzení tohoto tvrzení.

 

Některé studie naznačují, že vitamín A může chránit nebo léčit některé formy rakoviny. Studie pokračují v testování vitaminu A pro použití jako ochrana proti rakovině.

-----------------

Palmitát vitaminu A, lépe známý jako retinyl palmitát a někdy špatně napsaný jako retinol palmitát, je nejvhodnější formou vitaminu A pro použití v doplňcích.

Na rozdíl od jiných forem vitaminu A může být retinylpalmitát použit jako olej nebo jako prášek. Lze jej umístit do kapslí, krémů, sirupů a mýdel. Když se k pokožce aplikuje farmaceutický prostředek s obsahem palmitátu palmátu a potravinářského stupně nebo retinylpalmitát, stává se kyselinou retinovou, stejnou formou vitaminu A, která se objevuje v přípravku Retin-A proti akné, avšak v mnohem nižších a zcela bezpečných množstvích.

 

Vitamin Dietary Supplement

Vitamín A palmitát farmaceutický a potravinářský nebo Retinyl Palmitate není hotový vitamin A, ale tělo je snadno převede na druh vitamínu A potřebného pro zdraví. Palmitát vitaminu A podporuje zdraví od hlavy k patě. Zde jsou nějaké příklady

 

 

Vitamin A: palmitát a imunitní odolnost:

Vitamin A palmitát, farmaceutický prostředek a potravinový nebo retinylpalmitát podporuje normální funkci membrán a pomáhá imunnímu systému řešit infekce membrán, jako jsou spalničky a průjem, zejména u dětí. Má dostatek vitaminu A palmitátové farmaceutické jakosti a potravinářského stupně nebo retinyl palmitát je pro děti zásadní pro boj s těmito infekcemi.

 

Vitamín A Palmitát a nedostatek železa Anémie:

Ačkoli se nikdo nesnaží vyléčit chudokrevnost, aniž by měl krevní test, který by zjistil, že existuje skutečný nedostatek železa, pokud máte anémii s nedostatkem železa, užíváte vitamín A palmitát ve farmaceutické kvalitě a potraviny nebo retinyl palmitát. dostanete se rychleji. Vitamín A palmitát farmaceutický a potravinářský nebo Retinyl Palmitate aktivuje játra pro úsporu železa efektivněji,

 

Vitamin A palmitát a boj proti rakovině:

U žen, které mají rodinnou anamnézu rakoviny prsu, je konzumace více beta-karotenu a vitaminu A palmitátového farmaceutického přípravku a potravinářského stupně nebo retinylpalmitátu spojena s mnohem nižším rizikem vzniku tohoto onemocnění. Ve slavné finské studii o vitamínech jako nástroji prevence rakoviny plic u kuřáků bylo zjištěno, že denní suplementace s betakarotenem sama o sobě skutečně zvyšuje riziko rakoviny plic tím, že způsobuje nerovnováhu antioxidantů v plicích. Vitamín A palmitát, farmaceutický prostředek a potravinářský nebo retinyl palmitát však nemá tento účinek a vyvážený program antioxidačního doplňování není prokázán, že způsobuje jakýkoliv problém u kuřáků či nekuřáků.

Nikdy není dobrý nápad užívat megadózu vitaminu A palmitátové farmaceutické třídy a potravinářské kvality nebo retinyl palmitát. U dospělého člověka je horní hranicí dávka 10 000 IU (3 mg) denně. U žen, které mohou být těhotné, je dávka 5 000 IU denně. Děti by neměly dostávat více než 1 000 IU denně ze všech zdrojů, včetně vzorce.

Toto malé množství vitaminu A palmitátové farmaceutické jakosti a potravinářského stupně nebo retinylpalmitátu však může mít velký vliv na zdraví Vašich očí, kůže, dýchacích cest, zažívacího traktu a imunity. Vezměte si vitamín A palmitát, farmaceuticky čistý a potravinářský nebo retinylpalmitát a / nebo beta-karoten, aby vaše vitamínové hladiny byly dostatečné.

---------------

Použití:

Palmitát vitaminu A je jedním z nejoblíbenějších potravinářských přísad a složek ve většině zemí. Je také doplněním přípravku pro péči o pokožku, jako je kosmetika.

Indexy vitaminu A Palmitate prášek:

Vitamin A Palmitate Powder, Vitamin A Palmitate Oil Food Grade and Pharma Grade specification.jpg

COA vitaminu A palmitového oleje (1,7 MIU / g)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Vitamín A palmitový olej

Žlutý krystal nebo tekutina

Dodržuje

Identifikace
Vitamín A palmitový olej

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Hodnota kyselosti

≤ 2,0

0.8

Hodnota peroxidu

1,0 ml 0,01 mol / l N2S2O3 Max

0,23 ml

Stanovení

≥ 1,7 milionu IU / g

1,79 milionu IU / g

Aplikace vitaminu A palmitového oleje:

Skladování vitaminu A palmitového oleje:

Tento produkt je citlivý na kyslík, teplo, světlo a vlhkost. Udržujte od nich acetanový olej vitamínu A. Měli by být skladovány v dobře uzavřených obalech. Jakmile se otevřete, použijte prosím rychle.

Indexy vitaminu A palmitového oleje:

Vitamin A Palmitate Powder, Vitamin A Palmitate Oil Food Grade and Pharma Grade TDS.jpg

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý vitamín A Palmitate prášek nebo olej Farmaceutický stupeň a potravinářská továrna v Číně; Čína Vitamin A Palmitate Prášek nebo olej Materiál Farmaceutický stupeň a potravinové třídy Dodavatelé v Číně. Čína Vitamin A Palmitate Prášek nebo olej API Farmaceutické třídy a potravinářské třídy Výrobci v Číně.


Pokud hledáte vitamín A palmitátový prášek, vitamín A palmitový olej pro potraviny a farmaceutický přípravek CAS 79-81-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Vitamín A palmitátový prášek, vitamín A palmitový olej a stupeň Pharma CAS 79-81-2, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like