Kyselina listová nebo vitamin B9 Stupeň výživy a farmaceutická třída CAS 59-30-3 Surovina s obsahem kyseliny fosforečné nebo vitamín B9, Folate API Stupeň výživy a farmaceutický stupeň CAS 59-30-3

Kyselina listová Surovina nebo vitamín B9, Folate API Potravinářské třídy a farmaceutická třída CAS 59-30-3 Název produktu: Kyselina listová Synonyma: Vitamín B9, VB9, Acidum folicum Číslo CAS: 59-30-3 Charakteristika: Žlutavá nebo oranžová krystalická prášek. bez zápachu a bez zápachu. Při zahřátí postupně změňte temnotu. Typy testů: 10%, 80%, ...

Podrobnosti o produktuKyselina listová Surovina nebo vitamín B9, Folate API Potravinářské třídy a farmaceutický stupeň CAS 59-30-3


Folic Acid or Vitamin B9 Food Grade and Pharmaceutical Grade.jpg

Název produktu: Surová kyselina listová , API

Synonyma: Vitamin B9, VB9, Acidum folicum, folát

Číslo CAS: 59-30-3

Vlastnosti: Žlutý nebo oranžový, krystalický prášek. bez zápachu a bez zápachu.

Při zahřátí postupně změňte temnotu.

Typy testů: 10%, 80%, 97,0% ~ 102,0%

Druhy stupně: Kyselina listová Druh potravy a farmaceutický stupeň (Pharma Grade)

Vzorec: C19H19N7O6

Struktura:

Folic Acid or Vitamin B9 Food Grade and Pharmaceutical Grade formula.gif

Klíčové slovo: Kyselina listová (Vitamin B9)

Balení: 10kg / Ctn, 20kg / Drum, 25kg / Drum, 10kg / Drum atd.

Popis nebo zavedení kyseliny listové:

Kyselina listová je typ vitamínu B (vitamín B9), který lze snadno nalézt v potravinách, jako jsou sušené fazole, hrach, čočka, pomeranče, játra, chřest, řepa, brokolice, růžičková kapusta a špenát. Se schopností vytvářet nové zdravé buňky je kyselina listová pro těhotné ženy rozhodující. Nedostatek kyseliny listové před těhotenstvím nebo během těhotenství může zabránit větším porodům porodu páteře či mozku dítěte.

Kyselina listová (Vitamin B9), API pomáhá vytvářet a udržovat nové buňky a také pomáhá předcházet změnám DNA, které mohou vést k rakovině. Ve farmaceutické oblasti se kyselina listová používá především k léčbě deficitu kyseliny listové (vitamín B9) a některých typů anémie (nedostatek červených krvinek) způsobené nedostatkem kyseliny listové. Někdy kyselina listová (vitamin B9) spolupracuje s jinými léky k léčbě perniciózní anémie. Jednou věcí, o níž bychom měli vědět lépe, je, že kyselina listová (vitamin B9) nebude účinná na nedostatek vitaminu B12 a nebrání případnému poškození míchy.


Fengchen Group je předním dodavatelem kyseliny listové (vitamín B9) z Číny v Číně. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel kyseliny listové (vitamín B9) prášek, když ji potřebují. Když si koupíte nebo koupíte prášek z kyseliny listové (vitamín B9), obraťte se na společnost Fengchen Group.


  Kyselina listová:

Farmaceutická třída kyseliny listové je slavná forma řady vitamínů B rozpustných ve vodě. Farmakologická třída kyseliny listové je syntetická forma tohoto vitaminu. Kyselina listová Potravinářská jakost lze přidávat jako potravinářskou přísadu do studených obilovin, mouky, chleby, těstovin, pekařských předmětů, sušenek a krekrů. Farmaceutická třída Potravinová třída kyseliny listové je zásadní pro napomáhání rychlého rozdělení buněk a růstu, například v období kojenecké a těhotenské. Děti i dospělí vyžadují surovinu kyseliny listové k produkci zdravých červených krvinek.


Výhody Kyselina listová (Vitamin B9)

1.Výjimka Přiměřená dávka kyseliny listové (vitamín B9) během období předčasného porodu (což je čas těsně před a těsně po zahájení těhotenské ženy) pomáhá chránit před mnoha vrozenými malformacemi, včetně poruch neurální trubice (což jsou nejvíce pozoruhodné porodnosti vady, které se vyskytují při nedostatku kyseliny listové).

2. Pomozte snížit chromozomální vady spermií

3.Folitická kyselina pomáhá snižovat hladiny homocysteinu

4. Pomozte snížit riziko úhynu

5. Kyselina listová (vitamín B9) také pomůže snížit riziko rakoviny tlustého střeva, rakoviny prsu


Použití: Kyselina listová (Vitamin B9) vyrobená z lidského vitamínu B nazvaná Folate. Je velmi důležité, aby naše tělo produkovalo červené krvinky. Kyselina listová existuje v obohacených obilovinách. To je široce používán pro těhotné ženy nebo kdo je připraven otěhotnět. Kyselina listová (vitamín B9) výrazně snižuje riziko potratu, přírodních detonací dítěte nebo předčasného porodu. Dobrým doplňkem pro kyselinu listovou je dokonce požadavek na rady každého lékaře.

Pro zdraví každého člověka, nedostatek kyseliny listové způsobí anémii. Kyselina listová může společně s některými jinými léky nebo samotnou léčit tento problém. Například Tablety Železného Fumarátu a kyseliny listové.

Prosím, užívejte kyselinu listovou podle odborných znalostí svého lékaře, pokud trpíte onemocněním ledvin, anémií nebo obvykle pijete hodně.

Kyselina listová (Vitamin B9) Rozpustnost:

Kyselina listová (Vitamin B9) je mírně sol v methanolu, méně v ethanolu a butanolu; insol v acetonu, chloroformu, etheru, benzenu; poměrně sůl v kyselině octové, fenolu, pyridinu a v roztoku alkalických hydroxidů a uhličitanů. Rozpustný v horké zředěné HCl a H2SO4.


Typická COA pro kyselinu listovou

Název produktu

Kyselina listová (Vitamin B9)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Charakteristiky

Žlutý nebo oranžový krystalický prášek

Kyselina listová (Vitamin B9)

Žlutý krystalický prášek

Identifikace

Kyselina listová

Poměr: A256 / A365: 2,80 - 3,00

2.86

Voda

≤ 8,5%

7,1%

Zbytky při zapálení

≤0,3%

0,1%

Chromatografická čistota

≤ 2,0%

1,9%

Zbytková rozpouštědla

v posledních krocích syntézy se jako rozpouštědlo používá voda, takže jsme nemohli v našich produktech rozpoznat zbytky organických rozpouštědel.

Test (bezvodý základ)

97,0 ~ 102,0%

(Kyselina listová (vitamin B9))

97,8%

Nejvyšší kvalita, čistá kyselina listová, prášek z vitamínu B9; Kyselina listová, dodavatelé surovin vitaminu B9 v Číně. Kyselina listová, výrobci API pro vitamín B9.

Pokud hledáte potravinovou třídu obsahující kyselinu listovou nebo vitamín B9 a farmaceutický přípravek CAS 59-30-3 Suroviny kyseliny fosforečné nebo vitamín B9, Folate API Potravinářská jakost a farmaceutická třída CAS 59-30-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit