D-biotin nebo surovina vitaminu H, API CAS 58-85-5

D-Biotin nebo vitamín H, API CAS 58-85-5 Název produktu: D-Biotin (Vitamin H, Vitamin B7) Synonyma: Biotin, Biotin, VH, VB7, koenzym R Jiné typy testů: D-Biotin 1%, D-Biotin 2% Číslo CAS: 58-85-5 Charakteristika: bílý krystalický prášek nebo bezbarvé krystaly Test: (1) EP Standard: ...

Podrobnosti o produktu

D-biotin nebo surovina vitaminu H, API CAS 58-85-5

D-Biotin or Vitamin H Raw Material, API.jpg

Název produktu: D-Biotin (vitamín H, vitamín B7) surovina, API

Synonyma: Biotin, Biotin, VH, VB7, koenzym R

Jiné typy testů: čistý D-biotin, D-biotin 1%, D-biotin 2%

Číslo CAS: 58-85-5

Charakteristika: Bílý krystalický prášek nebo bezbarvé krystaly

Test:

(1) Standard EP: 98,5% ~ 101,0%

(2) USP Standard: 97,5% ~ 100,5%

Vzorec: C10H16N2O3S

Struktura:

D-Biotin or Vitamin H Raw Material, API formula.gif

Balení: 1kg / cín

Popis: Ve skutečnosti je 8 typů VB7 Biotin. Jenom D-Biotin existuje v jídle, je to přirozené. Pouze tento "D-Biotin" má dokonalou schopnost vitaminů. To je důvod, proč nejlepší způsob výživy a doplňku absorbovat by měl být z přírodních potravin, spíše než léků nebo léků. D-Biotin (vitamín H, vitamín B7) zabraňuje a léčí nedostatek biotinu způsobený problémy a nemoci, jako je rychlá úbytek hmotnosti. Rovněž bude přínosem pro zesílení vlasů, nehtů, kůže atd.

Nedostatek biotinu může skončit suchou kůží, vypadáváním vlasů, poškozením nervu, dokonce i crapami.

Potravinové zdroje D-Biotinu (vitamín H, vitamín B7): játra zvířat, vejce, losos atd.

D-Biotin surovina API je ve vodě rozpustný vitamín B komplexu komplexu, enzymový ko-faktor přítomný v minutových množstvích v každé živé buňce. D-Biotin se vyskytuje hlavně na proteinech nebo polypeptidech a je bohatý na játra, ledviny, pankreas, kvasinky a mléko.

D-Biotin se skládá z ureidového kruhu fúzovaného s tetrahydrothiofenovým kruhem. Substituent kyseliny valerové je připojen k jednomu z atomů uhlíku tetrahydrothiofenového kruhu. Biotin se používá při růstu buněk, produkci mastných kyselin, metabolismu tuků a aminokyselin. Biotinový surovinový API hraje důležitou roli v cyklu Kreb, což je proces, kdy se energie uvolňuje z potravy. D-Biotin nejen pomáhá při různých metabolických chemických přeměnách, ale také hraje roli při přenosu oxidu uhličitého.

Dále je Biotin užitečný při udržování hladiny cukru v krvi. Biotin je lékař doporučený lék na zlepšení podmínek vlasů a nehtů. D-Biotin se nachází v mnoha kosmetických a zdravotních přípravcích pro vlasy a pokožku.

Nedostatek biotinu vede k suché kůži, houbovým infekcím, vyrážkám, křehkým vlasům, vypadávání vlasů apod. Pokud nedostatek biotinu zůstane neošetřený, mohou se vyvinout neurologické příznaky, jako je mírná deprese, ospalost, změny duševního stavu, generalizované svalové bolesti atd.

Léčba nedostatku biotinu je velmi jednoduchá. Stačí vzít nějaký biotin. Nedostatek biotinu u kojenců způsobí seboroickou dermatitidu nebo "kolébkovou čepičku". Ve skutečnosti je nedostatek biotinu u dospělých vzácný. Ale jakmile k tomu dojde, povede to k mnoha nežádoucím problémům.

 

Jako profesionální Čína dodavatele a výrobce surovin D-Biotin v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a exportuje D-Biotin API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

D-Biotin mechanismus účinku:

Biotin je důležitá látka, která ovlivní normální funkci enzymů, které transportují karboxylové jednotky a fixují oxid uhličitý. D-Biotinová surovina je také potřebná v mnoha normálních metabolických funkcích, včetně glukoneogeneze, biosyntézy mastných kyselin, metabolismu propionátu atd.

Typická COA pro D-Biotin (vitamín H, vitamín B7)

Název produktu

D-Biotin (vitamín H)


Testovací položka

D-Biotin (vitamín H, vitamín B7)

Standard

Výsledek

Identifikace

D-Biotin (vitamín H, vitamín B7)

Infračervené absorpce

Dodržuje

Speciální rotace

+ 89 ° C + 93 °

+ 91,2 °

Organická volatilní nečistota

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,2%

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

Test (titrace, 0,1N NaOH)

98,5% ~ 100,5%

D-Biotin (vitamín H)

99,5%

Špičková kvalita, čistý prášek D-biotin (vitamín H, vitamín B7); D-Biotin (vitamín H, vitamín B7) Dodavatelé surovin v Číně. D-Biotin (Vitamin H, Vitamin B7) Výrobci API.

 

Odmítnutí odpovědnosti
(1) Všechna práva vyhrazena. Reprodukce v plném rozsahu nebo částečně výslovně zakázána bez písemného souhlasu.
(2) Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že zde uvedené informace jsou přesné. Výše uvedené informace by však neměly být považovány za inkluzivní a budou použity pouze jako reference.
(3) V souvislosti s těmito informacemi neposkytujeme žádnou záruku výslovnou ani předpokládanou a nepřebíráme žádnou odpovědnost vyplývající z jejího použití. Uživatelé by měli provádět vlastní vyšetřování, aby určili vhodnost informací pro jejich konkrétní účely.


Pokud hledáte surovinu D-Biotin nebo Vitamin H, API CAS 58-85-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like