Surovina surového kyanokobalaminu, prášek CAS 68-19-9

Surovina surového kyanokobalaminu Surovina surového vitaminu B12 API CAS 68-19-9 Název výrobku: Cyanokobalamin, surovina vitaminu B12 Synonyma: Kyanokobalamin Číslo CAS: 68-19-9 Charakteristika: Crimsonové krystaly nebo krystalický prášek bez chuti a chuti. hygroscopicity.Easily rozloženo při vystavení ...

Podrobnosti o produktu

Surovina surového kyanokobalaminu, vitamín B12 CAS 68-19-9

Cyanocobalamin Raw Material, Vitamin B12 API Raw Material Powder.jpg

Název produktu: Cyanokobalamin, surovina vitaminu B12

Synonyma: kyanokobalamin

Č. CAS: 68-19-9

Vlastnosti: krystalické krystaly nebo krystalický prášek bez chuti a bez chuti. Grasově hygroskopické vlastnosti. Při vystavení působení světla se lehce rozkládají. Lehce rozpustné ve vodě nebo ethanolu. nerozpustný v acetonu chloroformu a etheru.

Test: 96,0% ~ 100,5% kyanokobalaminu

Vzorec: C63H88CoN14O14P

Struktura:

Cyanocobalamin Raw Material, Vitamin B12 API Raw Material Powder formula.jpg


Klíčová slova: kyanokobalamin, vitamín B12 surovina, API prášek.

Standardy: BP, EP, USP, CP

Balení: 1000 g / cín 500 g / cín 100 g / cín

Doba použitelnosti: 5 let.

Popis:

Cyanokobalamin je syntetická forma vitamínu B12. Lidské tělo a tělo zvířat mohou převést kyanokobalamin na jakékoli formy VB12. Proto samotný kyanokobalamin je také nazýván vitamínem B12.

Cyanokobalamin je člověkem vyrobená forma vitamínu B12. Používá se k prevenci a léčbě nízké hladiny VB12 v krvi. Většina lidí dostane dostatek vitamínu B12 z stravy. Cyanokobalamin je důležitý pro udržení zdraví metabolismu, krevních buněk a nervů.

Velmi závažný nedostatek cyanokobalaminu může způsobit nízký index červených krvinek, problémy s žaludkem / střevem a trvalé poškození nervu. Může se to stát i lidem, kteří dodržují přísnou vegetariánskou stravu.

Cyanokobalamin je spojen s vlastním faktorem, který provádí užitečné úkoly pro udržení dobrého zdravotního stavu lidského těla. Je to jedna z klíčových složek pro zdraví našich červených krvinek, nervových buněk a některých dalších důležitých entit.

Z chemického hlediska je cyanokobalamin nejkomplexnější formou všech vitaminů. Je to ve vodě rozpustná organokovová sloučenina s trojmocným kobaltovým iontem vázaným uvnitř korinového kruhu. Cyanokobalamin nemůže být vyroben rostlinami nebo zvířaty. Je plně produkovaný člověkem. Cyanokobalamin se přirozeně vyskytuje v potravinách, jako je maso (zejména játra a měkkýši), vejce a mléko.

----------------

Cyanokobalamin, vitamín B12 Surovina, API Powder BP, EP, USP je složitá ve vodě rozpustná pevná látka, C63H88N14O14PCo. Může být získán z jater, mléka, vajec, ryb, ústřic a škeblí. Nedostatek cyanokobalaminu, suroviny vitaminu B12, API prášek BP, EP, USP může vést k perniciózní anémii a poruchám nervového systému. Má jiná jména nazývaná kyanokobalamin, kobalamin, vnější faktor.

-----------------

Cyanokobalaminová surovina, API Powder BP, EP, USP je člověkem vyrobená forma vitaminu B12, která je široce používána k prevenci a léčbě nízkých hladin vitamínu B12 v krvi. Většina lidí je schopna absorbovat dostatek vitamínu B12 z denní stravy. Cyanokobalamin, vitamín B12 Surovina, API Powder BP, EP, USP je zásadní pro udržení zdraví vašeho metabolismu, krevních buněk a nervů. Závažný nedostatek vitaminu B12 způsobí pokles červených krvinek (anémie), problémy s žaludkem / střevem a dokonce i trvalé poškození nervů.

Vitamin B12, nedostatek cyanokobalaminu se může objevit v určitých zdravotních podmínkách (jako jsou střevní / žaludeční potíže, rakovina, špatná výživa, těhotenství, infekce HIV, alkoholismus, stáří atd.). Může se také objevit u stoupenců vegetariánské stravy.

--------------------

Cyanokobalamin, vitamín B12 Surovina, API Powder BP, EP, USP je obzvláště běžná vitamínová skupina vitaminu B12. Jedná se o nejslavnější rodinu rodiny. Chemicky je nejvíce stabilní ve vzduchu. Cyanokobalamin, surovina vitaminu B12, API Powder BP, EP, USP je nejjednodušší krystalizovat. Proto je také nejsnadnější vitamin B12, který se po jeho produkci bakteriální fermentací či syntetizuje.

Vitamin B12 je název pro celou třídu chemických látek s aktivitou vitaminu B12. Přísně řečeno, Cyanokobalamin BP, EP, USP je pouze jedním z nich. Cyanokobalamin obvykle v přírodě neexistuje. A není to jedna z forem vitamínu, která se přímo aplikuje v lidském těle (nebo jakémkoli jiném zvířeti). Avšak zvířata a lidé mohou převádět kyanokobalamin, surovinu vitaminu B12, API prášek BP, EP, USP na aktivní (kofaktorové) formy vitaminu, jako je methylkobalamin. Tento proces se děje vyrovnáním, protože kyanokobalamin pomalu ztrácí svůj kyanid v prostředí, které neobsahuje žádný kyanid.

---------------------

Forma B12 nazvaná hydroxokobalamin je vyráběna bakteriemi a pak se změní na kyanokobalamin v procesu čištění v kolónech s aktivním uhlím po oddělení od bakteriálních kultur. Kyanid je přirozeně přítomen v aktivním uhlí, a hydroxokobalamin, který má velkou afinitu k kyanidu, zvedá ho a mění se na kyanokobalamin. Proto je cyanokobalamin, surovina vitamínu B12, API prášek BP, EP, USP nejrozšířenější v potravinářském průmyslu.

Tato skutečnost způsobila některým lidem (obvykle z čtení štítků na obalech a vitaminových doplňcích, u kterých je vitamín B12 téměř vždy uveden naposledy, jelikož přísady podle zákona jsou uvedeny v pořadí podle hmotnostního procenta), aby se zjistilo, že správný chemický název vitaminu B12 ve skutečnosti je to kyanokobalamin. Kyanid je přítomen v cigaretovém kouři. To je právě důvod, proč existují obavy, že by nefajčili kuřáci s nedostatkem vitamínu B12 cyanokobalaminem, protože bude mít větší potíže s rozpadem. V takových případech jsou jiné formy vitaminu B12 pro injekce (jako je samotný hydroxokobalin) běžně dostupné jako léčiva a jsou v mnoha zemích nejčastěji používanými injekčními formami B12. Nicméně injekční kyanokobalamin zůstává nejčastěji injekčním přípravkem B12 ve Spojených státech.

-------------------

Jako profesionální Čína Cyanocobalamin Prášek, Vitamin B12 API USP, BP, EP farmaceutické třídy a potravinářského stupně dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Cyanokobalamin Prášek, Vitamin B12 API USP, BP, EP farmaceutické třídy a potravin třída z Číny již téměř 10 let.


Použití kyanokobalaminu:

1.Vitamin B12 je potřebný pro nervové buňky a červené krvinky, zlepšuje podmínky buněčného zdraví

2. Cyanokobalamin je také důležitý pro tvorbu DNA.

3. Cyanokobalamin pomáhá zmírnit únavu, vysokou hladinu cholesterolu, poruchy srpkovitých buněk,

4. Vitamin B12 je také dobrý pro pacienty s Alzheimerovou nemocí a několik anemií.

5.Na je také věřil, že kyanokobalamin může zabránit rakovině prsu.

Cyanokobalamin Detailní výhody:

1. Oprava a údržba buňky

Tvorba, opravy a údržba červených krvinek je velmi příbuzná s kyanokobalaminem. Mimochodem, pohoda nervových buněk závisí hodně na cyanokobalaminu. Pomůže nám vybudovat silný nervový systém.

2.DNA Formace

Cyanokobalamin je prokázán jako klíčový faktor pro tvorbu DNA. Tato funkce se provádí během časového rozdělení buněk. Cyanokobalamin je pro to důležitým účastníkem. Pokud dojde k deficienci cyanokobalaminu, dojde k abnormálním buněčným formacím, což může způsobit několik anémií.

3.Relieves slabost a únava

Cyanokobalamin bude užitečný pro lidi, kteří trpí silným pracovním tlakem.

4.Používá poruchu srpkovitých buněk a snižuje hladinu cholesterolu

5. Zabraňuje rakovině prsu a léčí několik anémií

Poruchy nedostatku vitamínu B12:

1. Deficience kyanokobalaminu je příčinou několika forem anémie.

2. Nedostatek cyanokobalaminu může způsobit problémy s žaludkem nebo střevem

3. Některé rakoviny nebo zánět slinivky pankreas můj vyvíjet, pokud je nedostatek cyanokobalamin.

Indikace kyanokobalaminu:

-Pro léčbu perniciózní anémie (kvůli nedostatku nebo inhibici vnitřního faktoru)

- prevence a léčba nedostatku vitaminu B 12.

Nežádoucí účinky kyanokobalaminu:

Obvykle nemá žádné vedlejší účinky

Velmi závažná alergická reakce na tuto drogu je vzácná.

-----------

Pokud máte některou z těchto příznaků alergické reakce na cyanokobalamin, surovinu vitaminu B12, API Powder BP, EP a USP, obraťte se na nejbližší možnou lékařskou pomoc co nejdříve.

Dýchací obtíže, kopřivka, otok rtu, krku, jazyka nebo obličeje.

Zavolejte svého lékaře najednou, pokud máte závažné vedlejší účinky cyanokobalaminu, suroviny vitamínu B12, API prášku BP, EP, USP jako:

otok, rychlý přírůstek hmotnosti, bolest na hrudi, pocit dechu, i při mírném namáhání, neobvyklé teplo, zarudnutí nebo bolesti v pažích nebo nohou.

Méně závažné nežádoucí účinky mohou zahrnovat: bolesti hlavy, závratě, slabost; nevolnost, atd.

------------


COA z kyanokobalaminu:

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
kyanokobalamin

Tmavě červený krystalický prášek nebo krystaly

Dodržuje

Identifikace A
kyanokobalamin

Poměr optické hustoty
(A361 / A550nm) 3,15 ~ 3,40

3.25

Identifikace B
kyanokobalamin

Poměr optické hustoty
(A361 / A278nm) 1,70 až 1,90

1.87

TLC

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Kobalt

Pozitivní

Pozitivní

Kyanid

Pozitivní

Pozitivní

Pseudokyanokobalamin

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Související látka

≤ 3,0%

1,6%

Ztráta sušením

≤ 12,0%

2,2%

Zbytkový Sovent (GC)
Aceton

≤ 5000 ppm

200 str./min

Zbytkový Sovent (GC)
Ethanol

≤ 5000 ppm

<>

Celkový počet desek

<100>

10 cfu

Kvasinky a plísně

<10>

<10>

Pyrogen

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Test (na suchém základě)

96,0% ~ 100,5%
Cyanokobalamin

99,4%

Nejvyšší kvalita, Čínský čistý prášek s kyanokobalaminem, Vitamin B12 API USP, BP, EP farmaceutická třída a potravinářská továrna v Číně; Čína Cyanokobalamin prášek, vitamín B12 USP, BP, EP farmaceutické třídy a potravinářské suroviny Dodavatelé materiálu v Číně. Čína Cyanokobalamin prášek, vitamín B12 API USP, BP, EP farmaceutických stupňů a potravinářských výrobců v Číně.

Pokud hledáte surovinu Cyanocobalamin Suroviny, vitamín B12 API surového prášku CAS 68-19-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Surovina surového kyanokobalaminu, surovina CAS 68-19-9, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit