Pantotenát vápenatý Vitamín B5, API kyseliny pantothenové, surovina CAS 137-08-6

Pantothenát vápníku Vitamín B5, Pantothenová kyselina API, Surovina CAS 137-08-6 Název produktu: Pantotenát vápenatý (vitamín B5) Synonymá: Kalcium-vápenatá sůl kyseliny pantothenové, VB5, vápník pantothenátu CAS: 137-08-6 Charakteristika: mírně hygroskopická zkouška: 98,0% ~ 101,0% vápenatý pantotenát vzorec: ...

Podrobnosti o produktu

Pantotenát vápenatý Vitamín B5, API kyseliny pantothenové, surovina CAS 137-08-6

Calcium Pantothenate Vitamin B5, Pantothenic Acid API, Raw Material.jpg

Název produktu: Pantotenát vápenatý (vitamin B5)

Synonyma: vápenatá sůl kyseliny pantothenové, VB5, kalcium -pantotenát , pantothenát D-vápenatý

Číslo CAS: 137-08-6

Charakteristika: bílý prášek, lehce hygroskopický

Stanovení: 98,0% ~ 101,0% Pantothenát vápenatý , API kyseliny pantothenové, surovina

Vzorec: C18H32CaN2O10; C18H32N2O10Ca

Vzorec struktury:

Calcium Pantothenate Vitamin B5, Pantothenic Acid API, Raw Material formula.jpg

KLÍČOVÁ SLOVA: Pantotenát vápenatý, vitamín B5 , API kyseliny pantothenové, surovina

Standard: Pantotenát vápenatý (Vitamin B5) USP Standard

Balení: 25 kg / Drum; 25Kgs / Ctn

Popis:

Pantotenát vápenatý nebo vitamin B5 je butyryl-beta-alanin, který lze také považovat za kyselinu pantovou, která je v komplexu s beta-alaninem. Je to složka koenzýmu A ( CoA ) a součásti komplexu vitaminu B2 . Pantotenát vápenatý nebo vitamin B5 chrání buňky před peroxidačním poškozením zvyšováním glutationu.

Pantotenát vápenatý ( APC pantothenové API, surovina) je vápenatá sůl vitamínu B5 rozpustného ve vodě . Je všudypřítomně nalezen v rostlinách a zvířecích tkáních. Pantotenát vápenatý nebo vitamín B5 má antioxidační vlastnosti. Je to růstový faktor v systému. Pantotenát vápníku je nezbytný pro různé metabolické funkce, jako je metabolismus sacharidů, bílkovin a mastných kyselin. Vitamín B5 se také podílí na syntéze hemoglobinu, steroidních hormonů, cholesterolu , lipidů atd.

 

Vitamín B5 nebo kalcium-pantothenát je klíčový doplněk, který pomáhá udržovat tělesné funkce a metabolismus. Pantothenát vápenatý ( APC pantothenové API, surovina ) je látka, která může zlepšit naše zdravotní podmínky. Vitamín B5 přispívá k mnoha funkcím našeho těla. Pantotenát vápenatý pomáhá přeměnit potraviny na energii. Vitamín B5 také pomáhá tělu používat bílkoviny a tuky, které užíváme z jídla.   Pantotenát vápníku je důležitý také pro imunitní systém, nervový systém . Vitamín B5 je předchůdcem koenzýmu A, to je důvodem, proč to bude dobré pro naše játra.

D Pantotenát vápenatý je syntetická látka vyrobená z kyseliny pantothenové. Většinou se prodává jako výživa vitamínu B5. Vitamín B5 je jedním z 8 vitamínů B a základní živinou. Lidský tělový systém použije kalcium-pantotenát (APC pantothenové API, surovina), aby vytvořil energii a rozložil sacharidy a tuky. Potřeby člověka a zvířat Potravinový pantothenát (APC pantothenové API, surovina) provádí některé funkce normálního nervového systému. Odborníci také navrhnou D pantothenát vápníku pro léčbu akné a ranní tuhost v souvislosti s revmatoidní artritidou.

Nedostatek pantothenátu vápníku ( APT kyseliny pantothenové, surovina ) je důvodem pro akné. Pokud je náš systém nedostatečný nebo nemá žádný kalcium-pantotenát, bude mít za následek hyperaktivní olejové žlázy, které jsou příčinou akné. Tyto žlázy ucpávají kůži, zachycují bakterie a produkují pupeny a černé oči. Pravidelné užívání doplňku pantothenátu vápníku D výrazně sníží riziko akné v dospívání. Aby nedošlo k rozvoji symptomů nedostatku, měli byste vzít všechny vitaminy B dohromady. Některé další důležité doplňky kromě vitamínů B komplexu by měly být užívány spolu s pantotenátem vápníku, včetně síry, manganu, vitamínu C a zinku.

Ti, kteří trpí alergiemi nebo stresem, nebo těmi, kteří provádějí namáhavou činnost, mohou potřebovat více pantothenátu vápníku, a proto je potřeba zvýšit požadavek. Požadavky na vitamín B5 mohou být také nutné zvýšit, pokud někdo užívá určité léky, včetně aspirinu, diuretik, antacid, antibiotik a tablet na spaní.

  

Vlastnost pantothenátu vápníku:

Obvykle je pantothenát vápenatý (APC pantothenové API, surovina) bílý prášek. Další výhodou je, že pantothenát vápníku je téměř bez zápachu. Je to hygroskopické. Chuť je hořká.

D-kalcium-pantotenátový roztok je mírně alkalický. Snadno se rozpouští ve vodě.

Pokud jde o stabilitu, D-kalcium-pantotenát má hranu oproti čisté formě kyseliny pantothenové. Jinými slovy, volně dostupná kyselina pantothenová není tak stabilní jako ta, která obsahuje vápník. Kromě toho je absorpce D-vápenaté kyseliny pantothenové v lidském systému vyšší než absorpce volné kyseliny pantothenové.

 

Pantotenát vápníku Vedlejší účinky:

Při použití doplňku kalcium-pantotenátu může být málo vedlejších účinků. Zahrnuje bolesti hlavy, suchou pokožku a oči, průjem, časté pohyby střev, podráždění žaludku

Ve skutečnosti se nemusíme starat o nežádoucí účinky. Vzhledem k tomu, že vedlejší účinky jsou tak malé nebo dokonce malé, budou odjet jen během několika málo dní. Pantothenát vápenatý (API pantothenové, surovina) nezpůsobí vážné problémy.

Pantotenát vápenatý (API pantothenové API, surovina), pokud je užíván spolu s doplňky komplexu B, pomůže efektivně zmírnit možný nežádoucí účinek. Nedávné výzkumy již potvrdily, že kalcium-pantotenát je opravdu velmi bezpečná látka.

 

Jako profesionální Čína Pantotenát vápníku, dodavatel a výrobce surovin pro vitamín B5, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží kalcium-pantothenát, vitamín B5 prášek z Číny již téměř 10 let. Budeme vaší dokonalou volbou.


Používání:

Pantotenát vápenatý nebo vitamín B5 používaný jako přísada ve farmaceutických léčivých přípravcích a jiných zdravotních přípravcích.

Výhody pantothenátu vápníku, výhody vitaminu B5

1.Needované pro tělesnou funkci

Pantotenát vápenatý je důležitou složkou pro produkci červených krvinek. Vitamín B5 může také pomoci našemu tělu vyrábět sex a steroidní hormony .

Pantotenát vápenatý udržuje zdravý zažívací trakt.

Předpokládá se také, že syntéza esenciálních lipidů a neurotransmiterů souvisí s pantothenátem vápníku .

2. Protizápalové

3. Pantotenát vápníku pomůže snížit stres

Vitamín B5 nám umožní udržet adaptivní odezvu, minimalizovat některé systémové účinky stresu

4 Zlepšete podmínky srdečního zdraví

5 Pantotenát vápenatý je velmi dobrý pro naše jaterní funkce

6. Vitamín B5 může zabránit vypadávání vlasů

 

Další informace o D-kalcium-pantothenátu (API pantothenové kyseliny, surovina):

V našem těle se v našem těle použije pantothenát D-vápenatý (APC pantothenové API) k výrobě červených krvinek a hormonů souvisejících s pohlavním stykem v nadledvinách. Kromě toho aplikujte malý vápníkový pantothenát (APC pantothenové API, surovina) na zraněných místech výrazně sníží dobu hojení ran.

D-kalcium-pantothenát (pantothenová kyselina API, surovina) také hraje důležitou roli při udržování triglyceridů na zdravé úrovni.

Dalšími prokázanými přínosy D-kalcium-pantothenátu je to, že pro naše tělo je nezbytná látka, aby získala odolnost proti alergiím, stresu a šoku. Je také požadována pro ochranu před poškozením způsobeným radiací.

D- Calcium Pantotenát nedostatek je vzácný. Jakmile se to stane, bude to mít za následek mnoho nežádoucích výsledků, jako je hypoglykémie, kožní onemocnění a poruchy nebo duodenální vředy.

B vitaminy jako D- kalcium-pantothenát (APC pantothenové API, surovina) lze snadno vstřebat z gastrointestinálního traktu s výjimkou lidí, kteří trpí syndromem malabsorpce.

Pantotenát D-kalcium přestane existovat, pokud jsou potraviny vařeny ve vodě. Bude snadno zničeno teplem, konzervováním, zmrazením nebo vystavením kyselinám a zásadám jako je ocot a soda.

 

 

Mechanismus akce:

D-kalcium-pantothenát (vitamín B5, kyselina pantothenová API, surovina) je prekurzorem koenzymu A. Je důležitou látkou pro mnoho metabolických funkcí, jako je metabolismus sacharidů, bílkovin a lipidů. V syntéze steroidů, porfyrinů, acetylcholinu a dalších látek se také používá pantothenát D-vápenatý (vitamín B5, APC pantothenové API, surovina) . I když to není prokázáno, může být také požadováno pro normální funkci epitelu.

 

Zdroje pantothenátu D-vápníku (vitamín B5, APT pantothenové kyseliny, surovina)

Potraviny, které jsou nejvýznamnějšími zdroji, jsou vaječné žloutky, jogurt, mléko, sýry, ořechy, pšeničné klíčky a celozrnné.

Velmi důležitá připomínka: Pantotenát D-vápníku (Vitamin B5, APC pantothenové API, Surovina) bude během vaření snadno zničen .

 

 

Pantotenátové vápníkové vedlejší účinky:

Nikdy nebyl hlášen.

 

Opatření proti pantotenátu vápníku:

Ve správných množstvích je D-kalcium-pantothenát (vitamín B5, kyselina pantothenová API, surovina) velmi bezpečný. Pokud je užíváno příliš mnoho, může to mít za následek průjem. Pro lidi, kteří trpí hemofilií, není D-kalcium-pantotenát doporučenou volbou, ledaže by váš lékař trvá na jeho předepisování. Protože může dojít k prodloužení doby potřebné k zastavení krvácení.


COA kalcium-pantothenátu (vitamín B5)

Název produktu

Pantotenát vápenatý (VB5)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý prášek, mírně hygroskopický

Dodržuje

Identifikace A

Infračervené absorpce <197k>: shodné s referenčním spektrem

Dodržuje

Identifikace B

Test vápníku: Měli by vyhovovat
- Pantotenát vápenatý

Dodržuje

Rozpustnost

Volně rozpustný ve vodě, lehce rozpustný v alkoholu, prakticky nerozpustný v etheru

Dodržuje

Vzhled řešení

Jasné a bezbarvé

Jasné a bezbarvé

pH

6.8 ~ 8.0

Dodržuje

Specifické optické otáčení

+ 25,5 ° C + 27,5 °

+ 26,7 °

Chloridy

≤ 200ppm

<>

Ztráta sušením

≤ 5,0%

3,8%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Test (pantothenát vápenatý)

98,0% ~ 101,0%

98,9%

Vlastnosti:

Název: D-kalcium-pantothenát (vitamín B5, API pantothenové kyseliny, surovina)

EINECS: 205-278-9

Č. CAS: 137-08-6

Hustota: 1,266 g / cm3

Rozpustnost: voda: 50 mg / ml při 25 ° C, čirý, téměř bezbarvý

Bod tání pantothenátu D-vápníku: 190 ° C

Vzorec: C18H32CaN2O10

Bod varu: 551,5 ° C při 760 mmHg

Molekulová hmotnost: 476,54

Bod vzplanutí: 287,3 ° C

 

Špičková kvalita, Čínský čistý vápníkový pantothenát nebo továrna na výrobu prášku / substancí vitamínu B5 v Číně; Čína Pantotenát vápníku nebo dodavatele surovin vitamínu B5 v Číně. Čína Pantotenát vápníku nebo výrobce vitamínu B5 API v Číně.

Pokud hledáte kalcium-pantotenát Vitamín B5, pantothenová kyselina API, surovina CAS 137-08-6, nás prosím kontaktujte. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Pantothenát vápníku Vitamin B5, APC pantothenové kyseliny, surovina CAS 137-08-6, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like