Vitamín D3 prášek a vitamín D3 v oleji krmný stupeň, potravinářský stupeň, farmaceutický stupeň

Vitamin D3 prášek a vitamin D3 v oleji krmný stupeň, potravinářský stupeň, farmaceutický stupeň vitamín D3 prášek a vitamín D3 v oleji COA vitamínu D3 prášek (4 MIU / g) COA vitamínu D3 prášek (500,000 IU / g) COA vitamínu D3 olej (1 000 000 IU / g)

Podrobnosti o produktu


Vitamín D3 prášek a vitamín D3 v oleji krmný stupeň, potravinářský stupeň, farmaceutický stupeň


Vitamin D3 Powder and Vitamin D3 in Oil Feed Grade, Food Grade, Pharmaceutical Grade.jpg

Produkt

Vitamín D3 prášek

Vitamín D3 v oleji

Synonyma:

VD3 prášek

Cholekalciferolový prášek

Olej s obsahem vitamínu D3

Cholekalciferol v oleji

Typy stupňů:

Stupeň krmiva, stupeň potravy, farmaceutický stupeň

Vzhled

Bílý až světle žlutý prášek nebo granule.

Žlutá kapalina

Obrázky

Vitamin D3 powder.jpg


vitamin D3 oil.jpg

Stanovení

40 000 000 IU / g (40 MIU); 500 000 IU / g

nebo přizpůsobené.

5 MIU / g; 4 MIU / g; 1 MIU / g; nebo přizpůsobené.

Rozdíl

Jsou to všechny vitamíny D3. Rozdíl je jedna je prášková forma, druhá je Vitamín D3 rozpustný v oleji. Různý nosič.

Balení:

Buben

Cín

Molekulární vzorec: C 27 H 44 O

Vitamin D3 CAS: 67-97-0

 

Popis:

Chemický název vitaminu D3: (5Z, 7E) -9,10-secocholesta-5,7,10 (19) -trien-3ß-ol.

Většina vyrobeného vitaminu D3 bude existovat ve formě prášku vitamínu D3 nebo vitaminu D3 v oleji

Výživa API ze skupiny vitamínů D3 (cholekalciferol) je 1 z 5 forem vitaminu D. Jedná se o sekosteroid s molekulou steroidů s jedním otevřeným kruhem. Vitamín D3 (cholekalciferol) je neaktivní: Vitamín D3 se přemění na aktivní formu dvěma hydroxylací:

První hydroxylace se vyskytne v játrech, druhá hydroxylace se vyskytne v ledvinách. Vitamin D3 se přemění na kalcitriol, jehož účinek je zprostředkován receptorem vitaminu D. Receptor vitaminu D3 je nukleární receptor, který reguluje syntézu stovek enzymů a je přítomen prakticky v každé buňce v těle.

 

Vitamín D3   je steroidní vitamin, skupina tuhých rozpustných prohormonů, která pomáhá udržovat rovnováhu vápníku v těle. Vitamín D3 (cholekalciferol) je zásadní pro normální růst a mineralizaci kostí a zubů. Nejnovější výzkumy a studie nám také vedly k přesvědčení, že vitamín D3 hraje také důležitou roli v modulaci buněčného růstu, neuromuskulárních a imunitních funkcí. Vitamín D3 je nezbytný, abychom absorbovali a používali vápník a fosfor z našich potravin. Vitamín D3 (cholekalciferol) pomáhá asimilaci vitaminu A. Navíc vitamín D3 (cholekalciferol) má silný účinek na posilování imunitního systému a pomáhá řídit náš krevní tlak.

Nedostatek vitaminu D3 skončí v křehkosti kostí, špatných kožních podmínkách a mnoha dalších zdravotních problémech. Změny životního stylu, povětrnostní podmínky a další environmentální faktory mohou způsobit nedostatek vitamínu D3.

 

Jako profesionální Čína Vitamin D3 prášek a vitamín D3 v krmivech stupně, potravinářský stupeň, farmaceutický materiál dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží vitamín D3 prášek a vitamín D3 v oleji krmiva, potravin Grade, Pharmaceutical Grade API z Číny v Číně již téměř 10 let.

 

Upozornění věnujte zvláštní pozornost při použití vitamínu D3:

Každý, kdo bere denně více než 1300 IU vitaminu D3, by měl pravidelně provádět krevní testy, aby se ujistil, že se nedostává příliš mnoho vápníku nebo že funkce ledvin a jater není negativně ovlivněna. Základní onemocnění ledvin je kontraindikací. Vysoké dávky vitaminu D3 by měly být pečlivě prováděny pod odborným dohledem.

 

Používání:

Vitamín D3 má široké uplatnění v celosvětovém farmaceutickém, potravinářském, veterinárním a krmivářském průmyslu (premix);  

roztoky cholekalciferolu (Vitmamin D3) pro použití v potravních doplňcích pro lidské zdraví;  

Vitamín D3 pryskyřice v oleji a vitamín D3 5 MIU / g, 4 MIU / g, 1 MIU / g krmiva pro použití v doplňcích krmiv pro zvířata;


Podrobnější informace o vitamínu D3:

Vitamin D3 je přirozeně se vyskytující tělesná látka, u které se mnozí domnívají, že mají ochranný účinek při roztroušené skleróze, a to jak ve vývoji onemocnění, tak v omezení jeho progrese. Vitamín D3 je nejlépe známý pro účinky na metabolismus vápníku. Správné hladiny vitaminu D3 jsou nezbytné k udržení kostní minerální hustoty a sérových (krevních) hladin vápníku. To platí zejména u malého dítěte, kde se používá k léčbě rachit a v kombinaci s vitamínem A pro léčbu osteoporózy u starších osob, zejména u žen po menopauze, kteří často podstupují zlomeniny kvůli ztrátě kostní denzity.

Vitamín D3 může být produkován fotochemicky působením slunečního záření nebo ultrafialového světla z prekurzorového sterolu 7-dehydrocholesterolu, který je přítomen v epidermis nebo v kůži nejvíce vyšších zvířat.

Vitamín D3 hraje důležitou roli v absorpci vápníku z potravin a doplňků do krevního řečiště, které se mají používat v celém těle. Bez bohatého vitamínu D3 v krvi se normální vývoj kostí a svalové kontrakce nestane. Výživa vitamínu D3 API je obvykle považována za preferovaný vitamín D kvůli jeho více biologické aktivitě.

Do vitaminu D3 se může objevit až 12 metabolitů nebo izomerů v živočišných potravinách. Když se vitamín D3 vezme ve formě rybího tuku nebo jídlo v potravinách, jako jsou vejce nebo ryby, budou tyto metabolity přítomny.

 

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tucích a jeho absorpce závisí na přítomnosti žluče a tuků ve střevech. To je důvod, proč to může být vyrobeno do vitamínu D3 oleje. Vitamín D3 funguje spíše jako hormon než vitamin. Mnoho vyšetřovatelů už užívá vitamín D3 jako hormon díky své struktuře sterolů a skutečnosti, že sluneční záření na pokožce může používat vaše tělo k tvorbě vitamínu D.


Vitamín D3 Bezpečnostní list k dispozici.


COA vitaminu D3 prášek (4 MIU / g)

Název produktu

Prášek vitamínu D3 (4 MIU / g)


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Vitamín D3 prášek

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Rozpustnost

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Rozsah tání

82 ° C ~ 87 ° C

82,2 ° C

7-dehydrocholesterol

≤ 0,2%

<>

Absorpce světla

0,46 ~ 0,50

0,469

Specifická optická rotace

+ 105 ° a + 112 °

+ 108,5 °

Působnost (prášek s obsahem vitamínu D3)

> = 40 000 000 IU / g

40,110,000 IU / g

COA prášku vitamínu D3 (500 000 IU / g)

Název produktu

Vitamin D3 (500 000 IU / g)


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Vitamín D3 prášek

Žluté nebo žlutohnědé granule likvidity.

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 5,0%

3,8%

Paritní velikost (granularita)

100% projít sítem 0,85 mm

≥85% prochází sítem o velikosti 0,425 mm

100,0%

99,85%

Těžké kovy

≤ 10 mg / kg

<10 mg="">

Arzen

≤ 2 mg / kg

<2 mg="">

Obsah (Vitamin D3)

≥ 500 000 IU / g

508 000 IU / g

COA vitaminu D3 olej (1 000 000 IU / g)

Vitamin D3 Oil package aluminium Tin.jpg

Název produktu

Vitamín D3 olej (1 MIU / G) farmaceutický stupeň


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Olej s obsahem vitamínu D3

Žlutá kapalina

Žlutá kapalina

Hodnota kyselosti

≤ 2,0 mg KOH / g

0,45 mg KOH / g

Hodnota peroxidu

≤ 20,0 meq / kg

2,20 meq / kg

Těžký kov

≤ 10 mg / kg

<10 mg="">

Vést

≤ 2,0 mg / kg

<0,2 mg="">

Arzen

≤ 1,0 mg / kg

<0,2 mg="">

Celkový počet bakterií

≤ 1000 cfu / g

<1000 cfu="">

Coli tvoří bakterie

≤ 100 MPN / 100 g

<100 mpn="" 100="">

Houby a kvasnice

≤ 100 cfu / g

<100 cfu="">

Salmonella

Neměla by to být

Nerozpoznávám

Obsah (test)

Olej s obsahem vitamínu D3

≥ 1 000 000 IU / g

1,034,500 IU / g

Špičková kvalita, čistý vitamín D3 olej, práškový prášek s obsahem vitamínu D3 ; Vitamín D3 olej, dodavatelé suroviny na bázi vitaminu D3 v Číně. Vitamín D3 olej, Výrobci API s práškovým obsahem vitamínu D3 .

 

Fengchen Group Co, Ltd vyrábí vitamín D3 pro různé požadavky, jako jsou humánní léčivé přípravky, lidské doplňky stravy, veterinární a doplňky krmiv. Dodržujeme nejlepších globálních norem a standardů kontroly jakosti a byly certifikovány různými mezinárodními organizacemi pro náš spolehlivý práškový vitamín D3 a vitamín D3 v oleji.


Pokud hledáte vitamín D3 prášek a vitamín D3 v oleji Feed stupeň, potravinářský stupeň, Pharmaceutical Grade, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like