Granulovaná nebo prášková surovina tylosin tartrát, API CAS 1405-54-5

Tylosin tartrát granulovaná nebo prášková surovina, API CAS 1405-54-5 Použití: Tylosin tartrát je široce používané antibiotikum také lze použít jako aditivum. Jsou tylosin tartrát granulát (granule) a tylosin tartrát prášek formu. Používá se pouze na zvířata, nikoli na lidské bytosti. Nejčastěji se používá k výrobě ...

Podrobnosti o produktu


Granulovaná nebo prášková surovina tylosin tartrát, API CAS 1405-54-5 Tylosin Tartrate Granular or Powder Raw Material, API.jpg

Jméno výrobku:

Tylosin tartrate Granular Surovina , API

Tylosin tartrátová prášková surovina, API

Synonyma:

Tylosini Tartras ad usum veterinarium

Vlastnosti:

Bílý nebo slabě žlutý hygroskopický prášek

Číslo CAS:

1405-54-5

Test:

Účinnost ≥800u / mg

Vzorec:

C49H81NO23; C 46 H 77NO 17 • C 4H 6O 6

Balík:

25 kg / Drum

Rozdíl:

Větší velikost částic

Menší velikost částic


Tylosin Tartrate Granular or Powder Raw Material, API formula and composition.jpgTylosin Tartrate Granular or Powder Raw Material, API formula.jpg

Skladování suroviny tylosin tartrát, API :

Skladujte v suchém a dobře utěsněném obalu. Udržujte Tylosin Tartrate API, surovina mimo dosah dětí.

 

Popis:

Tylosin tartrát je tartrátová sůl Tylosien. Je také širokospektrální makrolidové antibiotikum, které se používá hlavně proti grampozitivním a gramnegativním kokcům. Po perorálním podání se léčebné krevní hladiny dosáhnou během 2 až 4 hodin.  

Tylosin tartrát je účinný proti velkému počtu příčin chorob (např. Pasteurella, Streptococci, Corynebacteria, Staphylococci atd.). Je obzvláště účinný při léčbě Mycoplasma gallisepticum (komplex CRD). Tylosin tartrát je dobře absorbován z proximálních částí zažívacího traktu, což je důvod, proč se změní terapeutická hladina v krvi. Tylosin tartrát je také dobře rozptýlen v tělních tekutinách a tkáních. Je také účinná při léčení a léčbě infekční synovitidy a sinusitidy, stejně jako několika dalších chorob drůbeže.

 

Mechanismus účinku:

Tylosin tartrát působí na citlivé organismy. Inhibuje proteinovou syntézu bakterií.

 

Jako profesionální Čína Tylosin Tartrate suroviny, API dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Tylosin Tartrate suroviny, API z Číny pro téměř 10 let.


Použití: Tylosin tartrát je široce používané antibiotikum také může být použit jako přísada. Jsou tylosin tartrát granulát (granule) a tylosin tartrát prášek formu. Používá se pouze na zvířata, nikoli na lidské bytosti. Nejběžnějším používáním je výroba veterinárních léčiv. Hotové formulace vyrobené s Tylosin Tartrate Granular (Granule) a Tylosin Tartrate Powder, se používají k boji proti bakteriálně způsobeným onemocněním. Může být použito pro spoustu zvířat. Stejně jako ostatní příbuzné produkty bude Tylosin Tartrate zaměřen pouze na některé bakterie. Prosím, poslouchejte odborníky před konečným použitím. Většinou je známo, že Tylosin Tartrate je účinný při Colitis, atd.

Forma konečných léků:

Tylosin tartrát je k dispozici v perorálních přípravcích, intramamárních a jiných různých produktech s různými koncentracemi.

Nejčastěji se Tylosin Tartrate používá ve veterinárních léčivých přípravcích. Používá se také ke studiu proteinové syntézy na úrovni ribozomu 50S, prevence abscesu implantátu u skotu apod.

 

U různých zvířat:

Kuřata:   Tylosin tartrát pomůže léčit a kontrolovat chronické respirační onemocnění.

Svině:   Tylosin tartrát také pomáhá udržovat a kontrolovat úplavici prasat.

Včely:   Pro kontrolu amerického lusku

 

Bezpečnost:

Nevdechujte prach Tylosin Tartrate. Používejte vhodný ochranný oděv a ochranné rukavice. V případě nehody nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.


Certifikát o analýze - Tylosin tartrate Suroviny, API

Název produktu

Tylosin tartrátový prášek


Testovací položka

Standard

Výsledek

PH tylosin-tartrátu

5.0 ~ 7.2

6.3

Tylosin A

≥ 80%

87,2%

Součet Tylosinu A, B, C, D

≥95%

95,5%

Tyramin

≤ 0,35%

0,16%

Ztráta sušením

≤4,5%

1,5%

Sulfátovaný popel

≤2,5%

0,9%

Potenciál

≥800u / mg tylosin tartrátu

900u / mg

Špičková kvalita, čistý tylosin tartrát granulovaný nebo práškový prášek; Dodavatelé granulátů nebo práškových surovin tylosin v Číně. Tylosin Tartrate Granular or Powder API Výrobci.

Pokud hledáte granulovanou nebo práškovou surovinou Tylosin tartrate, API CAS 1405-54-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like