Tiamulin Hydrogen Fumarate API, surovina CAS 55297-96-6

Tiamulin Hydrogen Fumarate API, Surovina CAS 55297-96-6 Název produktu: Tiamulin Hydrogen fumarát Synonyma: Thiamutilin, Tiamulin Fumarát nebo Tiamulin Hydragen Fumarát CAS: 55297-96-6 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek. Obsah: 97% ~ 102% na bezvodém základě Vzorec: C28H47NO4S · C4H4O4 ...

Podrobnosti o produktu


Tiamulin Hydrogen Fumarate API, surovina CAS 55297-96-6 Tiamulin Hydrogen Fumarate API, Raw Material.jpg

Název produktu: Tiamulin Hydrogen Fumarate API, surovina

Synonyma: Thiamutilin, Tiamulin Fumarát nebo Tiamulin Hydragen Fumarate

CAS: 55297-96-6

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek.

Obsah: 97% ~ 102% v bezvodém stavu

Vzorec: C28H47NO4S · C4H4O4

Tiamulin Hydrogen Fumarate API, Raw Material BP, USP formula.jpg

Balení: 25 kg / drát z vláken

Popis:

Tiamulin Hydrogen Fumarate API, Surovina je pleuromutilinová antibiotická látka, která se používá ve veterinární medicíně, zejména u hospodářských zvířat a drůbeže. Tiamulin Hydrogen Fumarate má pleuromutilinovou chemickou strukturu podobnou látce valnemulinu Hcl. Hydroxyacetylový postranní řetězec je nahrazen větším diethylaminoethylthioacetylovým zbytkem. To dává Tiumulin Hydrogen Fumarate lepší hydrofobicitu. Hemi-fumarátová část poskytuje stabilní sůl se zlepšenou rozpustností ve vodě. Tiamulinová část je silné a vysoce selektivní antibiotikum účinné proti mnoha grampozitivním bakteriím. Neexistuje žádná zkřížená rezistence k existujícím třídám antibiotik v důsledku svého zvláštního způsobu působení inhibice syntézy proteinů vazbou na doménu V 23S rRNA.

Je klasifikován jako jeden typ antibiotik pro ošípané a poupata, Tiamulin Hydrogen Fumarate je široce používaná farmaceutická surovina (API) pro zvířata. Používá se k léčbě chřipkového chronického onemocnění dýchacích cest, pneumonie prasečího mykoplazmatu a hemofilní pleurální pneumonie a může být také použita pro úplavici způsobenou prasetem treponema. Řada druhů Shigella, klebsiella a E. coli je také velmi náchylná na fumarát hydrogenuhličitanu Tiamulinu.

Jako profesionální Čína Tiamulin Hydrogen Fumarate API, dodavatel surovin a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Tiamulin Hydrogen Fumarate API, suroviny z Číny téměř 10 let.


Použití: Tiamulin hydrogen fumarát (Tiamulin Fumarate) je antibiotická surovina využívající Vet. Používá se hlavně pro prasata a drůbež.

Tiamulin hydrogenfumarát (Tiamulin fumarát) je polysyntetický derivát pleuromutilínu. Klinicky se prokázalo, že Tiamulin Hydrogen Fumarate je účinný při potírání dyzentérie prasat a mykoplazmové artritidy. Tiamulin obecně má velmi málo nežádoucích účinků.

Pro použití pouze u zvířat - Nepoužívejte pro lidské použití.

Varování:

Uchovávejte mimo dosah dětí. To může způsobit podráždění, pokud je přímo vystaveno prášku Tiamulin Hydrogen Fumarate.

Použití drůbeže: Tiamulin Hydrogen fumarát je vhodný pro kontrolu mykoplazmózy septicemie drůbeže, mykoplazmózy synoviálního vaku, zvýšení rychlosti ukládání, snížení míry úmrtí, zvýšení přírůstku hmotnosti dorkingu.

Použití: Tiamulin Hydrogen Fumarate brání a účinně léčí infekci mykoplazmózy a onemocnění kolibacilu, salmonely, infekce spirochetem atd.


Upozornění:

- Nepoužívejte Tiamulin Hydrogen Fumarate v kombinaci s polyetherovými ionofory, jako jsou Monensin, Salinomycin atd .;

- Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou.

Hlavní indexy - Tiamulin hydrogen fumarát

Název produktu

Tiamulin hydrogen fumarát


Testovací položka

Standard

Výsledek

Bod tání

Tiamulin Hydrogen Fumarate

143 ° C ~ 152 ° C

148 ° C

Specifické optické otáčení

+ 24 ° a + 28 °

+ 26 °

Fumarát

83,7 až 87,3 mg

86,8 mg

Chromatografická čistota

Jakákoli individuální nečistota ≤ 1,0%

Jakákoli neznámá nečistota ≤ 0,5%

Celková nečistota ≤ 3,0%

<>

<>

<>

Barva a čistota řešení


≤ 0,030 (650 nm)

0,006

≤ 0,150 (400 nm)

0,022

pH

Tiamulin Hydrogen Fumarate

3.1 ~ 4.1

3.6

Limit rozpouštědel zbytků

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 0,50%

0,10%

Zbytky při zapálení

≤ 0,10%

0,04%

Těžký kov

≤ 0,001%

<>

Test (Tiamulin Hydrogen Fumarate)

97% ~ 102% na bezvodém základě

100,0%

Zahraniční jména

Tiamulinum hydrogen fumarate (latinsky)

Tiamulin Hydrogen Fumarate (německý)

Tiamulinový hydrogenfumarát (francouzský)

Tiamulina Hydrogen Fumarate (španělský)

 

Nejvyšší kvalita, čistý prášek Tiamulin hydrogen fumarátu; Tiamulin Hydrogen Fumarát Dodavatelé surovin v Číně. Tiamulin Hydrogen Fumarate API Výrobci.

 

Odmítnutí odpovědnosti
(1) Všechna práva vyhrazena. Reprodukce v plném rozsahu nebo částečně výslovně zakázána bez písemného souhlasu.
(2) Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili přesnost informací zde uvedených. Výše uvedené informace by však neměly být považovány za inkluzivní a budou použity pouze jako reference.
(3) V souvislosti s těmito informacemi neposkytujeme žádnou záruku výslovnou ani předpokládanou a nepřebíráme žádnou odpovědnost vyplývající z jejího použití. Uživatelé by měli provádět vlastní vyšetřování, aby určili vhodnost informací pro jejich konkrétní účely.

 


Pokud hledáte Tiamulin Hydrogen Fumarate API, surovinu CAS 55297-96-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like