Sulfachloropyridazinová sodná prášková surovina, API BP, EP, USP CAS 23282-55-5

Sulfachloropyridazin sodný prášková surovina, API BP, EP, USP CAS 23282-55-5 Název výrobku: Sulfachloropyridazin sodný Synonyma: Sulfachloropyridazin sodný, Sulfachloropyridazin Sodium; Sulfachlorpyridazin sodný, Sulfachlorpyridazin Sodík Číslo CAS: 23282-55-5 Chemický název: ...

Podrobnosti o produktu

Sulfachloropyridazin Sodík CAS 23282-55-5

Sulfachloropyridazine Sodium Powder Raw Material, API BP, EP, USP.jpg

Název produktu: Sulfamloropyridazinová sodíková prášková surovina, API BP, EP, USP CAS 23282-55-5

Synonyma: Sulfachloropyridazin sodný, Sulfachloropyridazin sodný; Sulfachlorpyridazin sodný, Sulfachlorpyridazin sodný

Číslo CAS: 23282-55-5

Chemický název: sodík, (4-aminofenyl) sulfonyl- (6-chlorpyridazin-3-yl) azanid

Charakteristika: Bílý až světle žlutý krystalický prášek

Test (obsah): 99,0% Min Sulfachloropyridazin Sodium

Vzorec: C10H8C1N4NaO2S

Vzorec struktury:

Sulfachloropyridazine Sodium Powder Raw Material, API BP, EP, USP formula.jpg

Informace o balení: 25 kg / Drum

KLÍČOVÁ SLOVA: Sulfachloropyridazin sodný, Sulfachloropyridazinová prášková surovina, API BP, EP, USP

Popis:

Sulfachloropyridazin sodný (Sulfachloropyridazin sodný) může blokovat syntézu mikrobiálního folátu. Stejně jako to, co Sulfonamid léčiva dělají, Sulfachloropyridazin Sodium může být použit k léčbě E. coli a Pasteurella infekce u hospodářských zvířat.

Při širokospektrém antimikrobiálním účinku bude Sulfachloropyridazin sodný (Sulfachloropyridazin sodný) bojovat proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím.

Při perorálním podání potřebuje plazmatickou koncentraci maximálně jednu až tři hodiny. Sulfachloropyridazin sodný (Sulfachloropyridazin sodný) také v seznamu léčiv ulfonamidu . Má vynikající výkon při ošetřování dobytka (prasata, kuřata) E. coli a Pasteurella infekce.

 

Aplikace:

Sulfachloropyridazin sodný (Sulfachloropyridazin sodný) je veterinární antibakteriální protizánětlivá látka. Je v souladu s normami CPV, BP a EP.

Sodná sůl sulfachloropyridazinu (Sulfachloropyridazin sodný) se používá hlavně pro hospodářská zvířata a drůbež. coli a bakteriální infekce.

Jako účinný antiflogistický přípravek pro zvířata je Sulfachloropyridazin sodný (Sulfachloropyridazin sodný) používán hlavně k léčbě stafylokokových infekcí, Bai Kouho choroby, kuřecí cholery, břišní tyroidy a dalších infekčních onemocnění.

 

Sodík Sulfachloropyridazin (Sodium Sulfachloropyridazine) společnosti Fengchen Group lze vyrábět podle objednávek zákazníka.
Náš Sulfachloropyridazin sodný (Sodium Sulfachloropyridazine) API, Surovina BP, USP, EP je vyráběn a vyvážen do všech zemí Blízkého východu a dalších kontinentů jako Uzbekistán, Thajsko, Bangladéš, Vietnam, Kambodža, Bělorusko, Ukrajina, Korea, Japonsko atd.

Čína každoročně vyváží na světový trh přibližně 200 milionů Sulfachloropyridazin Sodium (Sulfachloropyridazin) sodíku . Sodík Sulfachloropyridazin (Sodium Sulfachloropyridazin) ve skupině Fengchen trvá nejméně 15% celkového podílu na trhu.

  

Používání:

Sulfachloropyridazin sodný (Sulfachloropyridazin sodný) je širokospektrální antimikrobiální látka.

COA sodíku Sulfachloropyridazinu

Název produktu

Sulfachloropyridazin sodný

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý až mírně žlutý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

(Sulfachloropyridazin sodný)

(1) TCL

(2) IR

(3) Primární aromatické aminy

Dodržuje

pH

7.2 ~ 9.2

8.6

Jasnost

Průhledná

Průhledná

Související látka

Jediná nečistota ≤ 0,3%

0,05%

Související látka

Celková nečistota ≤ 1,0%

0,25%

Voda (KF)

≤ 5,0%

3,6%

Tak jako

≤ 0,0002%

<>

Stanovení

(Sulfachloropyridazin sodný)

≥ 99,0%

99,8%

Vlastnictví:

Název: Sulfachloropyridazin sodný

EINECS: 245-553-0

Síran sodný (Sulfachloropyridazin sodný) Číslo CAS: 23282-55-5

Hustota: 1,588 g / cm3

Sulfachloropyridazin sodný (Sulfachloropyridazin sodný) Vzorec: C10H9C1N4O2S.Na

Bod varu: 559,7 ° C při 760 mmHg

Molekulová hmotnost: 306,70

Bod vzplanutí: 292,3 ° C

 

Ostatní jména:

N- (6-chlorpyridazin-3-yl) sulfanilamid sodný

 

Nejvyšší kvalita, Čína Čistá Sulfachloropyridazin sodná prášková / substance továrna v Číně; Čína Sulfachloropyridazin sodíku surovin Dodavatelé v Číně. Čína Sulfachloropyridazin Sodium API Výrobci v Číně.

 

Odmítnutí odpovědnosti:

Vyvinuli jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že informace o Sulfachloropyridazin Sodium (Sodium Sulfachloropyridazine) API, Suroviny BP, USP, EP zde jsou přesné, aktuální a úplné, nicméně by nemělo být považováno za náhradou za odborné lékařské poradenství, diagnostiku nebo léčbu. Fengchen Group poskytuje pouze referenční zdroj pro běžné informace o sodíku Sulfachloropyridazine API, Suroviny BP, USP a EP a nezaručuje jeho přesnost a úplnost. Nepředpokládá se, že nepřítomnost varování pro jakýkoli léčivý přípravek nebo jeho kombinaci neznamená, že API pro Sulfachloropyridazin sodný (Sodium Sulfachloropyridazine), Surovina BP, USP, EP nebo kombinace je bezpečná, účinná nebo vhodná pro daného pacienta. Skupina Fengchen nepřebírá žádnou zodpovědnost za žádný aspekt zdravotní péče, který by byl poskytnut s pomocí informací o API Sulphachloropyridazine Sodium (Sodium Sulfachloropyridazine), suroviny BP, USP, EP uvedené výše. Pokud máte nějaké pochybnosti o vašich lécích, důrazně doporučujeme konzultovat s lékařem, zdravotní sestrou nebo poskytovatelem zdravotní péče.


Pokud hledáte Sulfachloropyridazin Sodium Powder Suroviny, API BP, EP, USP CAS 23282-55-5, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like