Ivermektin API, surovina nebo Ivermektin 99% EP USP BP CAS 70288-86-7

Ivermectin API, surovina nebo Ivermektin 99% EP USP BP CAS 70288-86-7 Název produktu: Ivermektin Synonyma: Ivermektin, Ivermeti, Ivermectinum CAS: 70288-86-7 Charakteristika: Bílý nebo žlutavě bílý krystalický prášek. Mírně hygroskopická. Obsah: Ivermektin (H2B1a + H2B1b): 95,0% ~ 102,0% Vzorec: ...

Podrobnosti o produktu


Ivermektin API, surovina nebo Ivermektin 99% EP USP BP CAS 70288-86-7 Ivermectin API, Raw Material or Ivermectine 99% EP USP BP.jpg

Název produktu: Ivermectin API, surovina

Synonyma: Ivermectin, Ivermecti, Ivermectinum

CAS: 70288-86-7

Charakteristika: Bílý nebo žlutavě bílý krystalický prášek. Mírně hygroskopická.

Obsah: Ivermektin (H2B1a + H2B1b): 95,0% ~ 102,0%

Vzorec: C48H74O14

Ivermectin API, Raw Material or Ivermectine 99% EP USP BP formula and details.jpg

Balení: 25kg / Fibre drum; 1 kg / hliníková fólie

Popis:

Ivermektin je polosyntetická širokospektrální antiparazitární anthelminititická surovina API. Patří k milbemycinům (silné antiparazitika), které jsou skupinou pentacyklického 16-členného laktonu odvozeného z půdní bakterie Streptomyces avermitilis. V některých případech (např. Milbemycin E) chybí tetrahydrofuranylový kruh. Ivermektin je nejčastějším a nejoblíbenějším avermektinem. Ivermektin se používá hlavně k výrobě formulací, které pomohou v boji proti červům. Pozoruhodně Ivermectin nefunguje při léčbě pásomnice. Většinou se Ivermectin podává perorálně. Ivermektin je účinný proti napadení škůdci, jako je silylloidóza, ascariáza, atd.

Zdá se, že Ivermektin působí paralyzováním a následným zabíjením potomků dospělých červů. Je také schopen zpomalit reprodukční rychlost dospělého červa. To z nás bude mít méně červů na kůži, krvi a očích.

 

Jako profesionální dodavatel a výrobce surovin Ivermectin v Číně, FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží Ivermectin API z Číny již téměř 10 let.

Každý rok Čína vyváží 100 milionů surovin Ivermectinu na světový trh. Skupina Ivermectin skupiny Fengchen převezme alespoň 10% celkového podílu na trhu.


Použití: Ivermektin je látka zaměřená na infekce způsobené některými parazity.

Ivermektin má antihelmintickou funkci. Zabije parazity citlivé na Ivermektin.

Například, vší hlavičky, svrab, slepota řek atd. Jsou cílené parazity.

Vyhněte se přímému kontaktu s pokožkou.


Mechanismus akce:

Ivermektin se selektivně a s vysokou afinitou váže na chloridové iontové kanály obsahující glutamát v bezobratlovém svalu a nervových buňkách mikrofilérie. Výše uvedený proces vede ke zvýšení propustnosti buněčné membrány vůči chloridovým iontům a vede k hyperpolarizaci buňky, která paralyzátor paralyzuje a zabije.

Dále se věří v mnoho výzkumů, že API suroviny Ivermectin bude fungovat jako agonista neurotransmiteru kyseliny gama-aminomáselné a následně naruší neurosynaptický přenos centrální nervové soustavy (CNS) zprostředkovaný GABA. Ivermektin může také narušit normální intrauterinní vývoj O. volvulus microfilariae a může inhibovat jejich uvolňování z dělohy gravidních ženských červů.

 

Ivermektin rutina vylučování:

Ivermektin se metabolizuje v játrech a ivermektin a / nebo jeho metabolity se vyloučí téměř výlučně ve stolici po dobu odhadované dvanácti dnů, přičemž pouze jedno procento podané dávky se vylučuje močí.


Hlavní indexy - Ivermektin

Produkt

Ivermectin


Testovací položka

Standard

Výsledek

Rozpustnost

Částečně nerozpustný ve vodě, volně rozpustný v methylenchloridu, rozpustný v alkoholu

Dodržuje

Identifikace

Ivermectin

1. IR-Měli by vyhovovat

2. HPLC-Měli by vyhovovat

Dodržuje

Vzhled řešení

Řešení je jasné ≤ BY 7

Dodržuje

Specifické optické otáčení

-17 ° C až -20 °

-18,5 °

Související látka

a) .zaměstnanost (1,3 <1,5) ≤="">

b) .Každá další specifikovaná nečistota ≤ 1,0%

c) .Každá nešpecifikovaná nečistota ≤ 0,20%

d). Celkové nečistoty ≤ 5,0%

A). 2,1%

b) A: 0,4%, E: 0,2%, H: 0,1%, J1: 0,4% J2 0,1% F nebo I RRT0,86 0,1% Pro I (RRT 1,56)

c) .RT1.11: 0,05%

d) .3,6%

Ethanol

≤ 5,0%

3,7%

Formamid

≤ 3,0%

2,3%

Těžký kov

≤ 0,002%

<>

Vlhkost

≤ 1,0%

0,08%

Sulfátový popel

≤ 0,1%

0,02%

Obsah (H 2 B 1a + H 2 B 1 b )

95,0% ~ 102,0% (Ivermektin)

96,8%

H 2 B 1a / (H 2 B 1a + H 2 B 1 b )

≥ 90,0%

98,2%

Nejvyšší kvalita, Pure Ivermectin Powder; Dodavatelé surovin Ivermectin v Číně. Ivermectin API Výrobci.

Odmítnutí odpovědnosti
(1) Všechna práva vyhrazena. Reprodukce v plném rozsahu nebo částečně výslovně zakázána bez písemného souhlasu.
(2) Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili přesnost informací zde uvedených. Výše uvedené informace by však neměly být považovány za inkluzivní a budou použity pouze jako reference.
(3) V souvislosti s těmito informacemi neposkytujeme žádnou záruku výslovnou ani předpokládanou a nepřebíráme žádnou odpovědnost vyplývající z jejího použití. Uživatelé by měli provádět vlastní vyšetřování, aby určili vhodnost informací pro jejich konkrétní účely.

 


Pokud hledáte Ivermectin API, surovinu nebo Ivermectin 99% EP USP BP CAS 70288-86-7, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like