Flunixin Meglumine API, surovina USP CAS 42461-84-7

Flunixin Meglumine API, Surovina USP CAS 42461-84-7 Název produktu: Flunixin Meglumine Synonyma: Flunixini megluminium us usum veterinarium Číslo CAS: 42461-84-7 Charakteristika: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek. Test:: 99% ~ 101% Flunixin Meglumine Rozpustnost: prakticky nerozpustný v acetonu ....

Podrobnosti o produktu


Flunixin Meglumine API, surovina USP CAS 42461-84-7

Flunixin Meglumine API, Raw material USP picture.jpg

Název produktu: Flunixin Meglumine API, surovina

Synonyma: Flunixini meglumin ad usum veterinarium

Číslo CAS: 42461-84-7

Charakteristika: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek.

Test: 99% ~ 101% Flunixin Meglumine API, surovina

Rozpustnost: prakticky nerozpustný v acetonu. Volně rozpustný ve vodě a v methanolu.

Vzorec: C14H11F3N2O2.C7H17NO5

Flunixin Meglumine API, Raw material USP formula.gif

Balení: 25 kg / drát z vláken

Popis:

Flunixin megluminová surovina, API je silný Non-narkotický, nesteroidní protizánětlivý, Analegsický, cyklooxygenázový inhibitor, analgetická, antipyretická a anti-endotoxická látka.

Po přidání pasty nebo granulovaných přípravků může být Flunixin Meglumine podáván perorálně v krmivech. Flunixin Meglumine může být také použit intramuskulárně nebo intravenózně, pokud je správně sterilizován. Vzhledem k tomu, že je Flunixin Meglumin velmi dráždivý při podávání tkáně a im je spojen s myonekrózou u koní, Flunixin Meglumine IV je mnohem výhodnější.

Vzhledem k tomu, že Flunixin Meglumine se zaměří na zanícené tkáně, je hlavní aplikací bolesti kloubů, muskuloskeletální bolesti a oční bolesti. Flunixin Meglumine může účinně zmírnit špatné účinky endotoxemie.

 

Jako profesionální Čína Flunixin Meglumine API, dodavatel surovin a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Flunixin Meglumine API, suroviny z Číny téměř 10 let.


RSV-Flunixin Meglumin

Flunixin Meglumine API, Raw material USP spectrum.jpg

Použití: Flunixin Meglumine surovina může být použita k výrobě Flunixin Meglumine pasta. A být používán ve výrobě veterinárního lékařství.

Muskuloskeletální poruchy spojené s bolestí a zánětlivou artritidou, tendenitidou, myositidou, lamenitidou a křečemi mohou být sníženy pomocí suroviny Flunixin Meglumine, API. Flunixin Meglumine také pomůže léčit respirační onemocnění, infekce pneumonie a pasteurelly. Bakteriální endotoxický šok u koní a psů,. Mastitida. V aplikacích Flunixin Meglumine jsou také zahrnuty antipyretika (přežvýkavci a psi) a tepelná mrtvice u psů, skotu, ovcí, koz a velbloud.


COA-Flunixin Meglumine API, surovina

Jméno výrobku

Flunixin Meglumine

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Flunixin Meglumine

Bílý nebo špinavě bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

Flunixin Meglumine

Infračervené absorpce: 197M

Absorpce ultrafialového záření: 197U

Dodržuje

Rozsah tání

137 ° C ~ 140 ° C

137 ° C ~ 139 ° C

pH

7,0 až 9,0

8.21

Specific rotaion

-9,0 ° -12,0 °

-10,54 °

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,26%

Zbytky při zapálení

≤ 0,2%

0,07%

Jednotlivé nečistoty

≤ 0,2%

<>

Celkové nečistoty

≤ 0,5%

<>

Stanovení

(Flunixin Meglumine)

99,0% ~ 101,0%

99,8%

Zahraniční jména

Flunixinum Meglumine (latinsky)

Flunixin Meglumine (německy)

Flunixin   Meglumin (francouzsky)

Flunixino Meglumine (španělština)

 

Nejvyšší kvalita, Pure Flunixin Meglumine Powder; Flunixin Meglumine Dodavatelé surovin v Číně. Flunixin Meglumine API Výrobci.

 

Odmítnutí odpovědnosti
(1) Všechna práva vyhrazena. Reprodukce v plném rozsahu nebo částečně výslovně zakázána bez písemného souhlasu.
(2) Snažíme se zajistit, aby zde uvedené informace byly přesné, ale nepředpokládají, že jsou úplné a budou použity pouze jako reference.
(3) V souvislosti s těmito informacemi neposkytujeme žádnou záruku výslovnou ani předpokládanou a nepřebíráme žádnou odpovědnost vyplývající z jejího použití. Uživatelé by měli provádět vlastní vyšetřování, aby určili vhodnost informací pro jejich konkrétní účely.


Pokud hledáte Flunixin Meglumine API, surovinu USP CAS 42461-84-7, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz