Flumekinu CAS 42835-25-6 a sodná sůl flumekinu, API

Flumequine CAS 42835-25-6 a sodná sůl suroviny Flumequine, standard API: Enterprise Standard Flumequine Klíčová slova: Flumequine, Flumequine Sodium Popis: Flumequine je syntetické chemoterapeutické antibiotikum třídy fluorochinolonů používané k léčbě bakteriálních infekcí. Zabíjí bakterie ...

Podrobnosti o produktu

Flumequin CAS 42835-25-6 a flumequin sodný

Flumequine And Flumequine Sodium Raw Material, API.jpg

Produkt

Flumequine

Synonyma:

Flumequinum; benzo-chinolizinu

Vlastnosti:

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek, bez zápachu

CAS

42835-25-6

Test:

99,0% Min Flumequine

Vzorec:

C14H12FNO3

Struktura:

Flumequine And Flumequine Sodium Raw Material, API formula.jpg

Balík

25 kg / taška; 25 kg / Drum


Standard: Enterprise Standard Flumequine

KLÍČOVÁ SLOVA: Flumequine, Flumequine Sodium Surovina, API


Popis:

Flumekulin je syntetické chemoterapeutické antibiotikum třídy fluorochinolonů používaných k léčbě bakteriálních infekcí. Zabíjí bakterie zasahováním do enzymů, které způsobují, že DNA se uvolní a duplikuje.

Flumequin byl použit ve veterinární medicíně pro léčbu střevních infekcí. Používá se také k léčbě skotu, prasat, kuřat a ryb. Bylo občas léčeno infekce močových cest.

Nicméně to byla omezená indikace, protože byly dosaženy pouze minimální sérové ​​hladiny. Primární generace fluorochinolonových činidel, jako je flumechin, měla špatnou distribuci do tělesných tkání a omezila aktivitu. Jako takové byly používány hlavně k léčbě infekcí močových cest.

Fengchen Group je předním dodavatelem suroviny Flumequine Sodium, API z Číny v Číně. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel suroviny Flumequine Sodium, API, když ji potřebují. Pokud si chcete koupit nebo koupit Flumequine Sodium Raw Material, API, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.

 

Jako profesionální Čína Flumequine Sodium Suroviny, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Flumequine Sodium Suroviny, API z Číny v Číně téměř 10 let.

  S chemickým názvem " 7-fluor-12-methyl-4-oxo-l-azatricyklo [ 7,3,1,05,13] trideka-2,5 (13), 6,8tetraen- Sodík je druh syntetické chinolonové antibakteriální drogy druhé generace. V současné době je to jediné široké spektrum antimikrobiální veterinární látky. Většinou se přípravek Flumequine Sodium považuje za náhradní produkt Norfloxacinu. Díky své silné baktericidní účinnosti působí Flumequine Sodium perfektně při boji proti bakteriálně podmíněným onemocněním zvířat. Funkce flumekinu sodíku inhibicí gyrázy bakteriální deoxy nukleové kyseliny (DNA), která interferuje s syntézou deoxyribonukleové kyseliny (DNA), což způsobuje selhání buňky pro další rozdělení. Proto se bakterie vyloučí. Sodík flumekinu je primárně pozorován u zvířat zabíjejících bakteriálními léky. Může být také použita k boji proti chorobám způsobeným E. coli, monospora a Vibrio u vodních živočichů. Flumequine Sodium má zvláště dobrý účinek při boji proti Aeromonas hydrophila.

 

Používání:

Antimikrobiální.

 

Vlastnosti:

Jméno: Flumequine

EINECS: 255-962-6

Flumekine CAS č .: 42835-25-6

Hustota: 1,45 g / cm3

Flumechin Rozpustnost: Rozpustný v DMSO a zředěných alkalických hydroxidech. Nerozpustný ve vodě

Flumequine Teplota tání: 253-255 ° C

Vzorec: C14H12FNO3

Bod varu: 439,7 ° C při 760 mmHg

Molekulová hmotnost: 261,25

Bod vzplanutí: 219,7 ° C

Bezpečnost: 22-24 / 25-36 / 37 / 39-27-26

Rizikové kódy: 36/37/38

COA Flumequinu

Název produktu

Flumequine

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek, bez zápachu

Dodržuje

Identifikace

(Flumequine)

TLC: shoda

IR: Shoda

Dodržuje

Specifické optické otáčení

-0,10 ° ± 0,10 °

0 °

Vzhled řešení

Čirá barva, která není intenzivněji barevná než roztok BY4

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,1%

Sulfátový popel

≤ 0,1%

0,03%

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

Test (Flumequine)

≥ 99,0%

99,4%


Nejvyšší kvalita, Čína Pure Flumequine prášek / substance továrna v Číně; Čína Flumequine Dodavatel surovin v Číně. Čína Flumequine API výrobce v Číně.


Pokud hledáte Flumequine CAS 42835-25-6 a Flumequine Sodium Suroviny, API, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit