Enrofloxacinová báze CAS 93106-60-6 a hydrochlorid enrofloxacinu nebo HCL CAS 112732-17-9

Enrofloxacin Base CAS 93106-60-6 a Enrofloxacin Hydrochloride nebo Hcl CAS 112732-17-9 Použití: Enrofloxacin a jeho chlorid Enrofloxacin Hcl (Enrofloxacin Hydrochloride) je čistý antibiotikum používaný ve veterinárních léčivých přípravcích. Tento lék je fluorochinolony antibiotikum. Oni nejsou zvyklí na léčení ...

Podrobnosti o produktu

Enrofloxacinová báze CAS 93106-60-6 a hydrochlorid enrofloxacinu nebo Hcl CAS 112732-17-9 Enrofloxacin Base and Enrofloxacin Hydrochloride or HCL.jpg

Produkt

Enrofloxacin Base

Enrofloxacin API, surovina

Hydrochlorid enrofloxacinu

Synonyma:

Enrofloxacin, Enrofloxacinum

Enrofloxacin Hcl API, surovina

CAS

93106-60-6

112732-17-9

Vzhled:

Světle nažloutlý nebo světle oranžově žlutý krystalický prášek

Bílý nebo špinavě bílý krystalický prášek

Stanovení

≥98,5%

≥98,5%

Vzorec:

C19H22FN3O3

C19H23ClFN3O3

Struktura:

Enrofloxacin Base formula.jpg

Enrofloxacin Hydrochloride or HCL formula.jpg

Informace o balení

25 kg / kartonový buben

25 kg / kartonový buben

Popis:

Hydrochlorid enrofloxacinu je hydrochloridová forma enrofloxacinu. Enrofloxacin Base a Enrofloxacin Hcl jsou syntetické fluorochinolonové antibiotika. Díky své vlastní širokospektrální aktivitě používají Enrofloxacin base a Enrofloxacin Hcl surovinu API proti jednak bakteriální infekci, jednak bakteriální infekci. Je také účinný proti mykoplazmóze u drůbeže.

Baktericidní účinek enrofloxacin-hydrochloridu je závislý na koncentraci a dochází k usmrcení vnímavých bakteriálních buněk během 20 minut až 30 minut po expozici Enrofloxacin Hcl.

Kromě toho surovina Enrofloxacin Hydrochloride API také ukázala, že má významný post-antibiotický účinek jak u gramnegativních, tak u grampozitivních bakterií a Enrofloxacin Hcl je aktivní jak v stacionární, tak v růstové fázi bakteriální replikace.

Fengchen Group je předním dodavatelem Enrofloxacin Hydrochloride , Enrofloxacin Base suroviny z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel Enrofloxacin Hydrochloride , Enrofloxacin Base prášek, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte Enrofloxacin Hcl , Enrofloxacin Base API , obraťte se prosím na Fengchen Group.

Každý rok Čína vyváží asi 150Mts Enrofloxacin Hydrochloride , Enrofloxacin Base surovin na světový trh. Enrofloxacin Hydrochlorid skupiny Enrofloxacin Group , Enrofloxacin Base API trpí nejméně 15% celého trhu.


Použití: Enrofloxacin a jeho chlorid Enrofloxacin Hcl (Enrofloxacin Hydrochloride)

je čistá antibiotika používaná ve veterinárních léčivech. Tento lék je fluorochinolony antibiotikum. Nejsou používány k léčbě virových, houbových, parazitních infekcí. Enrofloxacin je účinný proti širokospektrálním bakteriím. Enrofloxacin a Enrofloxacin Hcl mají lepší biologickou dostupnost než Ciprofloxacin.


Použití Enrofloxacin hydrochloridu:  

Enrofloxacin hydrochlorid a Enrofloxacin Base jsou široce patrné v přísadách konečných veterinárních přípravků pro léčení choroby mykoplazma kuřat, ptačí kolibacilózy a pullorózy uměle infikované u kuřat a salmonelózy u drůbeže, pleuropneumonie, paratyfid prasat atd. Pro skot, ovce, králíky, psy Enrofloxacin hydrochlorid a Enrofloxacin Base také hrají důležitou roli.

 

Mechanismus účinku Enrofloxacin hydrochlorid a enrofloxacinová báze :

I když mechanismus účinku báze enrofloxacin-hydrochloridu a enrofloxacinové báze není dnes plně pochopen, předpokládá se, že působí inhibicí bakteriální DNA gyrázy   ( topoizomeráza typu II ), čímž zabraňuje nadměrnému navíjení DNA a syntéze DNA.


Certifikát o analýze: Enrofloxacin

Název produktu

Enrofloxacin Base

Testovací položka

Standard

Výsledek

Popis

Enrofloxacin Base

Světle nažloutlý nebo světle oranžově žlutý krystalický prášek

Slabě nažloutlý

Identifikace A

Enrofloxacin Base

HPLC

Dodržuje

Identifikace B

IR

Dodržuje

Bod tání

221 ° C až 226 ° C

224,0 ° C až -225,0 ° C

Kyselina fluorochinolonová

Splnit požadavek

Dodržuje

Ciprofloxacin

≤0,40%

0,14%

Jakákoli jiná nečistota

≤ 0,30%

0,06%

Celková nečistota

≤0,70%

0,37%

Jasnost řešení

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Barva roztoku

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Test (Enrofloxacin Base)

≥98,5%.

99,5%

Certifikát o analýze: Enrofloxacin hydrochlorid

Název produktu

Enrofloxacin Hcl

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Enrofloxacin Hcl

Bílý nebo špinavě bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Fluor

≥ 4,5%

4,5%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Stanovení

≥ 98,5% enrofloxacin hydrochloridu

99,4%

Zahraniční jména

Enrofloxacinum (latinsky)

Enrofloxacin (německy)

Enrofloxacin (francouzsky)

Enrofloxacino (španělština)

 

Špičková kvalita, čistý prášek s enrofloxacin hydrochloridem; Dodavatelé surovin Enrofloxacin Hcl v Číně. Enrofloxacin Hydrochloride API Výrobci.

 

Odmítnutí odpovědnosti
(1) Všechna práva vyhrazena. Reprodukce v plném rozsahu nebo částečně výslovně zakázána bez písemného souhlasu.
(2) Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že zde uvedené informace jsou přesné. Výše uvedené informace by však neměly být považovány za inkluzivní a budou použity pouze jako reference.
(3) V souvislosti s těmito informacemi neposkytujeme žádnou záruku výslovnou ani předpokládanou a nepřebíráme žádnou odpovědnost vyplývající z jejího použití. Uživatelé by měli provádět vlastní vyšetřování, aby určili vhodnost informací pro jejich konkrétní účely.

 


Pokud hledáte enrofloxacin base 93106-60-6 a enrofloxacin hydrochloride nebo hcl cas 112732-17-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit