Colistin Sulfate nebo Colistin Sulphate API, surovina USP BP EP CAS 1264-72-8

Colistin Sulfate nebo Colistin Sulphate API, Surovina USP BP EP CAS 1264-72-8 Název výrobku: Colistin sulfát (Colistin Sulphate) Synonyma: Colistini sulfas Číslo CAS: 1264-72-8 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek. Colistin Sulfate (Colistin Sulphate) je hygroskopický Směs sulfátů z ...

Podrobnosti o produktu


Colistin Sulfate nebo Colistin Sulphate API, surovina USP BP EP CAS 1264-72-8 Colistin Sulfate or Colistin Sulphate API, Raw Material USP BP EP.jpg

Název produktu: Colistin Sulfate (Colistin Sulphate) API, surovina

Synonyma: Colistini sulfas

Číslo CAS: 1264-72-8

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek. Colistin Sulfate (Colistin Sulfate) je hygroskopický

  Colistin Sulfate or Colistin Sulphate API, Raw Material USP BP EP formula-1.gif

  Colistin Sulfate or Colistin Sulphate API, Raw Material USP BP EP formula-2.gif

Colistin Sulfate or Colistin Sulphate API, Raw Material USP BP EP detailed information.jpg

Popis:

Kolistin sulfátová surovina, API, také kouzla Clistin Sulphate, je směs sulfátů polypeptidů produkovaných určitými kmeny Bacillus polymyxa var. colistinus nebo získané jiným způsobem.

Colistin sulfát je polymyxin, který pochází z Bacillus colistinus. Je složen z polymyxinů E1 a E2 (nebo mohou být pojmenovány colistin-sulfáty A, B a C). Colistin sufate funguje jako detergenty na buněčných membránách. Rozrušuje bakteriální buněčnou membránu pomocí mechanismu podobného detergentu. Chemicky není Colistin sulfát tak toxický jako polymyxin B, zatímco má podobné vlastnosti.

 

S rozvojem méně toxických látek, jako jsou peniciliny a cefalosporiny, se oblast užívání Colistinu Sulfátu značně snižuje, s výjimkou léčby plicních infekcí rezistentních na více léčiv. Nyní však mnoho zhoubných gram-negativních bakterií bolí stále více a více serózní. A doposud neexistuje mnoho nových antimikrobiálních látek, Colistin Sulfate je zpět k našemu zraku.

80% dávkovaného Colistinu Sulfátu nebude použito v tělním systému. Mohou být nalezeny v nezměněné formě v moči s téměř žádnou biliární exkrecí. To znamená, že naše tělo používá pouze 20% colistin sulfátu (Colistin Sulphate). Existuje dobrý důvod věřit, že zbývající lék je inaktivován v tkáních, ale mechanismus je pro nás stále neznámý.

 

Colistin Sulfate je vysoce selektivní antibiotikum. Bude zabraňovat a léčit infekční enteritidu, která je způsobena bakteriemi gram-ve, zejména Colibacillus, Salmonella u drůbeže a mnoho dalších zvířat. Colistin Sulfate se soustřeďuje v střevním traktu, což je důvod, proč stále mají svou účinnost v tomto traktu dokonce i s jídlem, enzymy. Všechny tyto vlastnosti činí přípravek Colistin Sulfate ideální přísadou pro léčbu mnoha infekcí gastrointestinálního traktu.

 

POZNÁMKA: Nepoužívejte přípravek Colistin Sulfate, pokud obsahuje částice, je zakalený nebo zbarvený, nebo pokud je lahvička prasklá nebo poškozená.

Obsah:

Celkový počet kolistin E1, E2, E3, E1-I a E1-7MOA: Min 77,0%

Colistin E1-I: maximálně 10,0%

Colistin E1-7MOA: Max 10,0%

Colistin E3: maximálně 10,0%

Standardní: EP, USP, CPV.

Balení: 20KGS / DRUM, Hrubá hmotnost: cca 24kg / Drum


Jako profesionální dodavatel a výrobce kosmetického prášku Colistin Sulfátová sůl , FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží surovinu Colistin Sulfate Powder z Číny již téměř 10 let.

 

Mechanismus účinku Colistinu Sulfátu (Colistin Sulfat)

Colistin Sulfate je povrchově aktivní látka, která pronikne a naruší bakteriální buněčnou membránu. Colistin sulfát je polykationický. Má jak hydrofobní, tak lipofilní složku. Colistin Sulfát interaguje s bakteriální cytoplazmatickou membránou a mění její propustnost. Tento účinek přípravku Colistin Sulfate je baktericidní. To je také široce myšlenka, že polymyxins jako Colistin sulfát dostat do buňky, vysrážet cytoplazmatické složky, hlavně jako ribozomy.

Použití: Colistin Sulfate (Colistin Sulphate) je surovina, která se běžně používá ve veterinárním průmyslu. Bude bojovat proti nějakým druhům infekcí. Může být také vyroben v předsměsi Colistin Sulfate s různým obsahem (test)


Symptomy předávkování přípravkem Colistin Sulfate:

Závrat, nálada nebo duševní změny, nekontrolované pohyby očí, nestabilita atd.

Colistin Sulfate nežádoucí účinky:

Pocit lehké hlavy, některé závratě, pocit okolních pohybů, zarudnutí pokožky atd.

 

COA z Colistin Sulfate (Colistin Sulphate) Suroviny, API

Název produktu

Colistin Sulfát (Colistin Sulfát)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Těžký kov

≤ 0,003%

<>

Kyselost (pH)

4,0 ~ 6,5

5.9

Specifická optická rotace

Colistin Sulfate

-63 ° C až -73 ° C

-72 °

Související látky

Individuální nečistota ≤ 4,0%

Celkové nečistoty ≤ 23,0%

1,8%

15,3%

Síran

(jako sušená látka)

16,0% ~ 18,0%

17,1%

Sulfátovaný popel

≤ 1,0%

0,4%

Ztráta sušením

≤ 3,5%

3,2%

Biologická účinnost

(jako vlhké látky)

(ve formě sušeného subatance)

-------

-------

22634 u / mg

23431 u / mg

Stanovení

Colistin Sulfate

E1 + E2 + E3 + E1-I + E1-7MOA ≥ 77,0%

E1-I ≥ 10,0%

E1-7MOA ≥ 10,0%

E3 ≥ 10,0%

85,2%

0,7%

3,2%

2,8%

Špičková kvalita, čistý práškový Colistin Sulfát (Colistin Sulphate); Colistin Sulfate (Colistin Sulphate) Dodavatelé surovin v Číně. Colistin Sulfate (Colistin Sulphate) Výrobci API.


Pokud hledáte přípravek Colistin Sulfate nebo Colistin Sulphate API, surovinu USP BP EP CAS 1264-72-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like