Surovina Clopidol, API

Clopidol Raw Material, API Název produktu: Clopidol Číslo CAS: 2971-90-6 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek s bez zápachu. Mírně rozpustný v methanolu a ethanolu, nerozpustný ve vodě, acetonu, ethyletheru a benzenu, lehce rozpustný v roztoku hydroxidu sodného. Čistota (stanovení): 99% ...

Podrobnosti o produktu

Surovina Clopidol, API

Clopidol Raw Material, API BP EP USP.jpg

Název výrobku: Clopidol

Číslo CAS: 2971-90-6

Charakteristika: Bílý nebo špinavě bílý prášek s bez zápachu. Mírně rozpustný v methanolu a ethanolu, nerozpustný ve vodě, acetonu, ethyletheru a benzenu, lehce rozpustný v roztoku hydroxidu sodného.

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C7H7Cl2NO

Struktura:

Clopidol Raw Material, API BP EP USP Structure formula.jpgClopidol Raw Material, API BP EP USP Structure formula-2.jpg 

Jiná jména: Clopidolum (latina), 2,6-dimethyl-3,5-dichlor-4-hydroxypyridin;

Clopimdol;

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Clopidol, Clopidol pro drůbež


Hustota: 1,37 g / cm3

Bod tání Clopidolu> 320 ° C

Bod varu: 251,1 ° C při 760 mmHg

Clopidolový bod vzplanutí: 105,6 ° C

Popis:

Clopidol Surovina, API je velmi účinný antikokcidní prostředek používaný u drůbeže.

Je to bílá až světle hnědá krystalická pevná látka. Teplota tání: 320 ° C. Surovina Clopidol, API je prakticky nerozpustná ve vodě. Podává se hlavně drůbeži, aby se zabránilo růstu patogenních parazitů.


Clopidol Surovina, API je organická sloučenina, která se používá ve veterinární medicíně jako kokcidiostatikum. Je připravena průmyslově vícestupňovým procesem z dehydrooctové kyseliny.


Clopidol Surovina, API je organická sloučenina, která se ve veterinárních léčivách používá jako kokcidiostatika a má dobrý účinek na Eimeria tenella. To ovlivňuje hlavně vývojové stavy sporu, což umožňuje, aby spóry přestaly růst v epiteliálních buňkách po dobu 60 dnů. Mít inhibiční účinek na reprodukci druhých generací schizofre, reprodukci hert

a tvorbu spor.


Clopidol Surovina, API je sloučenina, která má široký rozsah antikokcidního účinku. Může být použita pro kokcidiózu ptáků a králíků.

Clopidol Surovina, API hraje hlavní roli ve fázi vývoje spor, který může zastavit vývoj spór v epiteliálních buňkách po dobu až šedesáti dnů. Bylo také nedávno zjištěno, že došlo k inhibičnímu účinku na reprodukci druhé generace, reprodukci gamét a tvorbu spor.

Clopidol Raw Material, API je schopen snížit imunitu hostitele vůči červi.


Použití a použití:

Clopidol Raw Material, API je druh Veterinární drogy, antikokcidiální. pyridinol kokcidiostat používaný u drůbeže.


Přísně řečeno, jde o antibiotikum ve veterinární medicíně jako kokcidiostatikum u drůbeže. Ukázalo se nízké pořadí akutní a chronické toxicity u zvířat. Antiprotozoální činidlo.


Clopidol Raw Material, API má dobré výsledky pro prevenci a léčbu 9 kuřecích Eimerias, zejména pro nejsilnější ošetření nabídky Eimeria.

Zahrajte si plnou roli tím, že ji užíváte během před infekcí nebo infekcí. Aby bylo možné plnohodnotně hrát roli anticokcidiální. Clopidol Surovina, API lze také použít k králičí kokcidióze.


Clopidol Raw Material, API je na špičce aktivity kokcidie je sporozoite fáze (tj., První den po infekci), proto musí být pre-infekce nebo lék infekce, aby se plné hra na roli antikokcidiální. Některé údaje naznačují, že Clopidol Surovina, API imunita proti tělu kokcidiózy byla významně inhibována, nikoliv předčasným vysazením, jinak často vedla k vypuknutí kokcidiózy.

Clopidolová kokcidióza u králíků má rovněž preventivní účinek.

Opatření:

Kuřata musí být nepřetržitou medikací, kuřata nepřetržitého zástěru krmení ve věku 16 týdnů. Seznam brojlerů by měl být přerušen za 7 dní. Umístění je zakázáno.

Vzhledem k tomu, že dlouhodobě se v současné době široce používají, má většina našeho API Clopidol suroviny zjevně fenomén rezistence, neboť struktura produktu a podobný chinolon kokcidiostatik morfolin mohou existovat v křížové rezistenci. Proto farmu, jakmile se objeví rezistence, navíc k zastavení aplikací a nemůže být změněna pomocí léčiv typu quinolon morfolinu, jako je chloroquin butoxyester (buquinolát), dekochinát (decoquinát) a methylester benzyloxykarbonylchinolinu (Nequinate) a tak dále .

Ochranná lhůta, brojler, krůt pět dní.


Fengchen Group je předním dodavatelem suroviny Clopidol, API prášku z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel suroviny Clopidol, API prášek, když ho potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte Clopidol Raw Material, API, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Smíšené krmení, každý 1000kg krmiva, drůbež 125g, králík 200g.


Osvědčení o analýze

název

Surovina Clopidol, API

Synonyma

3,5-dichlor-2,6-dimethylpyridinol; 3,5-dichlor-2,6-dimethylpyridin-4

Stanovení

≥ 98%

Obsah chloridů

≤ 0,05%

Arzen

≤ 2ppm

Ztráta sušením

≤ 0,5%

Zbytky při zapálení

≤ 0,3%

Obsah těžkých kovů

≤ 20 str./min

Rozpustnost

velmi málo rozpustný v methanolu nebo ethanolu, nerozpustný ve vodě, aceton, etheru, nerozpustný v benzenu; rozpustný v NaOH

Bod varu

219,7 ° C při 760 mmHg

Bod vzplanutí

70,4 ° C


Nejvyšší kvalita, čistá surovina Clopidol, API Prášková / substance továrna v Číně; Čína Clopidol surovin, dodavatelé API v Číně. Čína Clopidol suroviny, API Práškové Výrobci v Číně.

Pokud hledáte klopidol suroviny, api, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: clopidol suroviny, api, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like