Sulfaguanidinová prášková API, surovina EP, BP, USP CAS 56-67-0

Čína Sulfaguanidin Dodavatelé, Čína Sulfaguanidin Výrobci CAS 56-67-0 Název produktu: Sulfaguanidine Prášek API, Surovina EP, BP, USP CAS 56-67-0 Synonyma: Sulfaguanidin, Sulfaguine, Sulfaguanidum, Sulfaguanidin Číslo CAS: 56-67-0 Chemický název: N- (aminoiminomethyl) -4-aminobenzensulfonamid Charakteristika: Bílá nebo téměř ...

Podrobnosti o produktu

Čína Sulfaguanidin Dodavatelé, Čína Sulfaguanidin Výrobci CAS 56-67-0

Sulfaguanidine Powder API, Raw Material EP, BP, USP.jpg

Název produktu: Sulfaguanidinová prášková API, surovina EP, BP, USP CAS 56-67-0

Synonyma: Sulphaguanidin, Sulfaguine, Sulfaguanidum, Sulfaguanidin

Číslo CAS: 56-67-0

Chemický název: N- (aminoiminomethyl) -4-aminobenzensulfonamid

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý jemný krystalický prášek

Stanovení: 99,0% ~ 101,0% Sulfaguanidin

Vzorec: C7H10N402S

Vzorec struktury:

Sulfaguanidine Powder API, Raw Material EP, BP, USP formula.jpg

Informace o balení: 25 kg / Drum

Klíčová slova: Sulfaguanidinová prášková API, surovina EP, BP, USP CAS 56-67-0

Standardní: BP, BPV


Popis:

Sulfaguanidin je antimikrobiální látka. Je široce prokázáno, že sulfaguanidin má schopnost léčit střevní infekce.

Sulfaguanidin je guanidinový derivát sulfanilamidu používaný ve veterinárních léčivých přípravcích.

Sulfaguanidin je špatně vstřebáván ze střeva, ale je vhodný k léčbě bacilární dyzentérie a dalších enterických infekcí.

Specifikace:

Sulfaguanidin (Sulphaguanidine) Prášek API, surovina EP, BP, USP je low-grade sulfa lék. Je schopen inhibovat bakterie. Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) se primárně používá k výrobě sulfadiazinu, sulfamethazinu a jiných vysoce účinných léčiv typu sulfa.

Sulfaguanidin (Sulphaguanidin) je intestinální antibakteriální sulfonamid navržený pro léčbu dyzentérie a pro sterilizaci tračníku před operací gastrointestinálního traktu. Je to antimikrobiální látka ze skupiny sulfanilamid. Sulfaguanidin (Sulphaguanidin) se většinou vyrábí do tablet a prášku, aby léčil taková střevní infekce jako úplavice.

 

Používání:

Sulfaguanidin je sulfonamidy Antimikrobiální protizánětlivé léky pro léčbu bakteriální bacilární dysenterii, bakteriální ulcerózní enteritidy.


1. Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) patří mezi léčivé látky sulfa a používá se k léčbě bacilární úplavice a enteritidy.
2. Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) může být aplikován k léčbě střevních antibakteriálních infekcí, jako je bakteriální dysenteriální enteritida. Pomůže také předcházet infekci před operací střev.
3. Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) je vždy první volbou pro léčení malomocenství. Je velmi vhodný pro léčbu různých druhů malomocenství. Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) také přispívá ke zmírnění klinických příznaků. Může obecně zmírnit slizniční léze rychle se zlepšením kožních lézí, ke kterým dochází pomaleji, a to i při pomalé rychlosti neuropatie, což vede k dlouhému průběhu. Sulfaguanidin (Sulphaguanidin) se však snadno léčí rezistencí na léky.

4. Sulfaguanidin (Sulphaguanidin) lze navíc aplikovat také při léčení dermatitis herpetiformis, lupus, psoriáza, onemocnění nohou hub a malárie. Sulphaguanidin (Sulphaguanidine) tablety jsou nejvíce populární formulace.

 

Způsob výroby sulfaguanidinu (sulfaguanidinu):

1. konečný produkt Sulfaguanidinu (Sulfaguanidin) může být produkován tavením dusičnanu sulfátu a guanidinu v sodě a další vakuové kondenzace.

2. Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) lze také alternativně vyrobit z reakce mezi chloridem acesulfamu a dusičnanem guanidinu v smíchaném roztoku acetonu a vody v přítomnosti hydroxidu sodného.

3. Použije se jako surovina p-nitrobenzensulfonylchlorid, prochází katalytickou hydrogenační reakcí, čímž se získá p-aminobenzensulfonylchlorid a další amoniací za vzniku sulfonamidů, a pak se nechá reagovat s dusičnanem guanidinu za získání sulfaguanidinu.

 

Jako profesionální Čína Sulfaguanidine (Sulphaguanidine) suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Sulfaguanidine (Sulphaguanidine) API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Lékové interakce:

1. Rozpustnost Sulfaguanidinu (Sulfaguanidinu) může být zvýšena současným podáváním alkalických léků v moči. Tímto způsobem se také zvyšuje vylučování sulfaguanidinu (Sulfaguanidinu).

2. Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) se nesmí používat spolu s kyselinou 4-aminobenzoovou, která se nahradí, absorbuje spíše než Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) bakteriemi a navzájem se vzájemně antagonizuje. Navíc Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) nefunguje dobře společně s lokálními anestetikami obsahujícími p-aminobenzoylovou skupinu, jako je prokain, tetracain a tak dále.

COA sulfaguanidinu

Název produktu

Sulfaguanidin

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílá nebo téměř bílá krystalická nebo prášková

Dodržuje

Identifikace

(Sulfaguanidin)

Projděte IR pozitivní reakci

V souladu

Ztráta sušením

6,0% ~ 8,0%

7,70%

Heavy Metal (ppm)

≤ 20 str./min

<>

Bod tání

189 ° C až 192 ° C

189,8 ° C až 192,0 ° C

Chlorid

≤ 100ppm

<>

Síranový popel

≤ 0,1%

0,05%

Související látka

≤ 0,5%

<>

Test (Sulfaguanidin)

99,0% ~ 101,0%

99,67%

Vlastnictví:

Název: Sulfaguanidin

EINECS: 200-345-9

Sulfaguanidin CAS č .: 57-67-0

Hustota: 1,62 g / cm3

Sulfaguanidin Rozpustnost: 1 g / L ve vodě při 25 ° C

Sulfaguanidin Teplota tání: 190-193 ° C

Vzorec: C7H10N402S

Bod varu: 488,4 ° C při 760 mmHg

Molekulová hmotnost: 214,24

Bod vzplanutí: 249,2 ° C

Sulfaguanidin Informace o přepravě: UN 3249 6.1 / PG 3

Rizikové kódy: 36/37/38

 

Chemické vlastnosti:

Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) se objevuje jako krystalický prášek podobný jehlu s bodem tání 190-193 ° C. 1 g tohoto produktu se rozpustí v asi 1000 ml vody při 25 ° C , rozpustí se v asi 10 ml vody při 100 ° C. Je málo rozpustný v ethanolu nebo v acetonu a snadno rozpustný v zředěné kyselině chlorovodíkové. Sulfaguanidin (Sulfaguanidin) je bez zápachu a bez chuti a jeho barva se prohlubuje v případě světla.

 

Další názvy: ((4-aminofenyl) sulfonyl) guanidin; ((p-aminofenyl) sulfonyl) guanidin; 1 - ((p-aminofenyl) sulfonyl) guanidin; 1-Amino-4 - ({[amino (imino) methyl] amino) sulfonyl) benzen; 1-sulfanilylguanidin; 4-amino-n- (aminoiminomethyl) -benzensulfonamid; 4-amino-n- (diaminomethylen) -benzensulfonamid; 4-Amino-N- (diaminomethylen) benzensulfonamid

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Sulfaguanidine Prášek / substance továrna v Číně; Čína Sulfaguanidin Dodavatelé surovin v Číně. Čína Sulfaguanidine API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte Sulphaguanidine Powder API, surový materiál EP, BP, USP CAS 56-67-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit