Oxibendazol, prášková surovina oxibendazol, API CAS 20559-55-1

Čína Oxibendazol Dodavatel, Čína Oxibendazol Výrobce CAS 20559-55-1 Název produktu: Oxibendazole, Oxibendazol prášková surovina, API CAS 20559-55-1 Synonyma: Oxibendazol; Oxibendazol; Oxibendasol; Oxbidazol; Oxibendazolo Chemický název: methyl-N- (6-propoxy-lH-benzimidazol-2-yl) karbamát Číslo CAS: 20559-55-1 Charakteristika:

Podrobnosti o produktu

Čína Oxibendazole Dodavatel, Čína Oxibendazol Výrobce CAS 20559-55-1

Oxibendazole, Oxibendazol powder Raw Material, API.jpg

Název produktu: Oxibendazol , oxibendazolová prášková surovina, API

Synonyma: Oxibendazol; Oxibendazol; Oxibendasol; Oxbidazol; Oxibendazolo

Chemický název: methyl-N- (6-propoxy-lH-benzimidazol-2-yl) karbamát

Číslo CAS: 20559-55-1

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek, bez zápachu

Test: ≥ 98,0% Oxibendazol

KLÍČOVÁ SLOVA: Oxibendazol

Vzorec: C12H15N3O3

Oxibendazole, Oxibendazol powder Raw Material, API formula.jpg

Balení: 25 kg / Drum

Popis a použití:

Oxibendazol je inhibitor polymerázy pro léčbu střevních infekcí helminthů u lidí a zvířat. Může být použita k léčbě infekčních a parazitárních onemocnění (nespecifikovaných) a pediatrických indikací.

Oxibendazol je benzimidazolová látka, která interferuje s metabolickými cestami. Používá se k ochraně proti napadení červy u koní a některých domácích mazlíčků.

Oxibendazol významně sníží podíl pozitivních hříbat. (asi 86%).

Chemickým názvem "Kyselina karbamová, (5-propoxy-lH-benzimidazol-2-yl) -, methylester"

Oxibendazol , oxibendazolová prášková surovina, API je inhibitor polymerázy ve studiích fáze III k léčbě střevních infekcí helminthů.

Oxibendazol ,, oxibendazolová prášková surovina, API patří do třídy organických sloučenin známých jako estery 2-benzimidazolylkarbamové kyseliny. Jedná se o aromatické heteropolycyklické sloučeniny, které obsahují esterovou skupinu karbamové kyseliny, která je N-vázána na atom uhlíku v benzimidazolovém zbytku.

Oxibendazol, oxibendazolová prášková surovina, API je širokospektrální benzimidazolový léčivý přípravek, který se široce používá k potírání intestinálních parazitů u psů a některých dalších zvířat.

 

Oxibendazol pomáhá v boji proti Toxocara canis, Trichuris vulpis atd.

Vysoce dávkované nebo užívané společně s diethylkarbamazinem mohou mít některé vedlejší účinky oxibendazolu. Například zejména hepatotoxicita.

Navrhovaná správná dávka by měla být 15 až 20 mg / kg jednou denně, po dobu dvou až tří dnů.

 

Jako profesionální Čína Oxibendazole , Oxibendazol práškové suroviny, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží oxibendazol , oxibendazol práškové suroviny, API z Číny v Číně téměř 10 let.


Podle studie Data:

(1) Oxibendazol snižuje počet konopných vajec / g (epg) u koní o 82% ~ 89%.

(2) Oxibendazol zabíjí parazitní červ.

(3) Oxibendazol snižuje počty vajec červených fekálií (EPG) o 97,6% pro Toxocara canis, 95,7% pro Trichuris vulpis, 94,6% pro Ancylostoma caninum a 100% pro Toxascaris leonin u psů a koček.

Standardní: CPV

Použití: Naše oxibendazolová surovina se používá k výrobě oxibendazolových tablet a dalších přípravků. Zejména pro veterinární použití.
Trvanlivost: 4 roky (48 měsíců)

Oxibendazolový mechanismus účinku:

Oxibendazol , oxibendazolová prášková surovina, API způsobuje degenerativní změny v buňkách tegumentu a střevních buněk vazby na místo tubulinu citlivé na kolchicin. Proto bude inhibovat jeho polymeraci nebo sestavení do mikrotubulů. Ztráta cytoplazmatických mikrotubulů bude mít za následek zhoršení absorpce glukózy v larválních a dospělých stádiích vnímavých parazitů a vyčerpání jejich zásob glykogenu. Degenerativní změny v endoplazmatickém retikulu, mitochondrie zárodečné vrstvy a následné uvolnění lysosomů vedou ke snížení produkce adenosintrifosfátu (ATP), což je energie potřebná pro přežití helminthů. Z důvodu snížené produkce energie je parazit imobilizován a nakonec zemře. Výše uvedený je mechanismus účinku oxibendazolu , práškové suroviny oxibendazol, API. Bude účinně pracovat podle očekávání.


COA oxibendazolu

Název produktu

Oxibendazol (Oxibendazol)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý prášek, bez zápachu

Dodržuje

Identifikace

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Bod tání

224 ° C až 229 ° C

224,7 ° C až 225,5 ° C

Rozpustnost

Velmi lehce rozpustný v methanolu a chloroformu, prakticky nerozpustný ve vodě, málo rozpustný v kyselině octové

Dodržuje

Specifické optické otáčení

-16 ° C až -19 °

-17,5 °

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,22%

Zbytky při zapalování

≤0,5%

0,1%

Těžký kov

≤20ppm

<20 stránek="" za="">

Test (Oxibendazol)

≥ 98,0%

99,44%

Zahraniční jména

Oxibendazolum (latinsky)

Oxibendazol (němčina)

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Oxibendazole prášek / substance továrna v Číně; Čína dodavatel surovin Oxibendazole v Číně. Čína Oxibendazole API výrobce v Číně.


Pokud hledáte oxibendazol, práškové suroviny oxibendazol, API CAS 20559-55-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit