Febantel Powder API, surovina BP, EP, USP CAS 58306-30-2

Čína Febantel Dodavatelé, Čína Febantel Výrobci CAS 58306-30-2 Název produktu: Febantel Powder API, Surovina BP, EP, USP CAS 58306-30-2 Synonyma: Febantelum Číslo CAS: 58306-30-2 Charakteristika: Bílá nebo téměř bílá krystalický prášek Test: 97,5% ~ 102,0% Febantel Vzorec: C20H22N4O6S Vzorec struktury: KEYWORD: Febantel Standard: ...

Podrobnosti o produktu

Čína Febantel Dodavatelé, Čína Febantel Výrobci CAS 58306-30-2

Febantel Powder API, Raw Material BP, EP, USP.jpg

Název produktu: Febantel Powder API, surovina, BP, EP, USP

Synonyma: Febantelum

Číslo CAS: 58306-30-2

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Stanovení: 97,5% ~ 102,0% Febantel

Vzorec: C20H22N4O6S

Vzorec struktury:

Febantel Powder API, Raw Material BP, EP, USP formula.jpg

KEYWORD: Febantel Powder API, surovina, BP, EP, USP

Standardní: EP7.0 Standard Febantel Powder API, surovina, BP, EP, USP

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Febantel je destruktivní vůči parazitním červům. Používá se terapeuticky při léčbě zvířete helminthiasis.

Febantel je širokospektrální antihelmintikum. Je účinný proti kruhovým červům.

V závislosti na dávce působí Febantel také proti některým tasemnicím (např. Moniezia spp ). Na obvyklé terapeutické dávce nefunguje proti močům (např. Dospělí Fasciola hepatica ). A Febantel zcela nefunguje proti vnějším parazitům.

Přípravek Febantel se užívá hlavně ústně. Používá se hojně v domácích zvířatech (většinou v tabletách, pilulkách apod. Nebo v perorálních suspenzech) často smíchaných s jinými antihelmintiky. Používání Febantelu u hospodářských zvířat je často zdrojem krmiv.

Účinnost přípravku Febantel proti parazitu závisí na formě podání a na podané dávce.

Febantel Powder API, surovina, BP, EP, USP je imidazothiazol anthelmintikum široce používaný u ovcí, skotu a koní. Má nejen široké spektrum účinnosti proti nematodům, ale současně je Febantel bezpečný pro použití ve všech fázích těhotenství. Pouze za jedné podmínky by nemělo být užíváno během 7 dnů od bromsalanů.

Chemický název Febantel je (N - {[2,3-bis- (methoxykarbonyl) guanido] -5- (fenylthio) fenyl} -2-methoxyacetamid). Je účinný, když bojuje proti několika gastrointestinálním parazitům u zvířat. Febantel Powder API, surovina, BP, EP, USP se považuje za prekurzor. Prochází hydrolytickým odstraněním methoxyacetylové skupiny a cyklizací, čímž se získá benzimidazol, fenbendazol.

 

Další informace: Jako anthelmintikum fenylguanidinu je Febantel téměř bezbarvý prášek. Je nerozpustný ve vodě a alkoholu. Chemicky a strukturně je Febantel příbuzný benzimidazolům.

Vzhledem k tomu, že přípravek Febantel bude alespoň částečně metabolizován na fenobendazol a oxibendazol, je někdy považován za látku zařazenou do kategorie probenzimidazolových látek.

 

Jako profesionální Čína Febantel prášek API, suroviny, BP, EP, USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Febantel prášek API, suroviny, BP, EP, USP z Číny v Číně téměř 10 let.


Používání:

Febantel se připraví na tablety, pilulky nebo perorální suspenze, které pomohou zvířeti bojovat proti červům.

Je to anthelmintická léčiva.

Nyní je Febantel populárně používán k boji proti pásovým červům u psů, Hookworms u psů, Whipworms u psů. Je také užitečné v některých dalších podmínkách.

 

Febantel Vlastnosti:

Jméno: Febantel

EINECS: 261-205-0

Febantel č. CAS: 58306-30-2

Hustota: 1,31 g / cm3

Febantel Teplota tání: 129-130 ° C

Vzorec: C20H22N4O6S

Molekulová hmotnost: 446,48

Vzhled: bílá až téměř bílá pevná látka

Synonyma: karbamová kyselina, [[2 - [(methoxyacetyl) amino] -4- (fenylthio) fenyl] karbonimidoyl] bis-, dimethylester (9Cl); Rintal;

 

Febantel Bezpečnostní informace:

Při požití je Febantel Powder API, surovina, BP, EP, USP mírně toxická. Při zahřátí na rozklad bude Febantel vydávat velmi toxické výpary NOx a SOx.

R22: Škodlivý při požití

 

Akutní toxicita:

Orálně užívaný přípravek Febantel má nízkou toxicitu pro krysy, myši, psy atd. Byl to trochu toxičtější pro králíka. Při vystavení účinkem inhalace má Febantel Powder API, surovina, BP, EP, USP nízkou akutní toxicitu pro krysy. Při dermálním vystavení působí přípravek Fenbantel také nízkou akutní toxicitu pro králíka.

 

Mechanismus účinku a farmakologie:

Přípravek Febantel zablokuje příjem glukózy. Bude také ovlivňovat parazitův energetický metabolismus.

Febantel je schopen inhibovat červenou fumarát-reduktázu, což vede k zablokování absorpce glukózy. Většina aktivity se předpokládá, že pochází z aktivních metabolitů, fenbendazolu a oxfendazolu.


Skladování Febantel:

Prosím udržujte Febantel při pokojové teplotě, vyhněte se teplu a přímému světlu.

Nezamrzujte Febantel Powder API, surovinu, BP, EP, USP, pokud to nevyžaduje příbalová informace. Udržujte Febantel mimo dosah dětí.

Neplachujte Febantel Powder API, surovinu, BP, EP, USP do WC nebo je nalijte do kanalizace, pokud nebudete k tomu poučeni. Nesprávné zneškodnění Febantel může kontaminovat životní prostředí. Podrobnější informace o tom, jak bezpečně vyhodit Febantel, se poraďte se svým lékárníkem nebo lékařem.

 

Febantel nežádoucí účinky:

Nežádoucí účinky: Při použití přípravku Febantel u doporučených dávek u koní se nepravděpodobně vyskytnou nežádoucí účinky. Anafylaxe je možným vedlejším účinkem, ale neexistuje žádný dokument, který by tuto skutečnost podpořil. U velmi vysokých dávek (asi osmkrát) může být vedlejší účinek samovolně omezující průjem.

 

Předávkování / Toxicita : U koní má Febantel po jednorázové orální dávce 40x bezpečnostní marži. Po 21 dnech po podání může dojít k mírnému snížení počtu červených krvinek, hemoglobinu a hematokritu. Opakované dávky, které se doporučují osmkrát, způsobí pouze sebepoškozující průjem.


COA společnosti Febantel

Název produktu

Febantel

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
(Febantel)

Měli by být v souladu se spektrem Febantel CRS.

Dodržuje

Související látky

Nečistota A ≤ 0,1%

<>

Nečistota B ≤ 0,1%

<>

Nečistota C ≤ 0,1%

<>

Nespecifikovaná nečistota ≤ 0,2%

<>

Celkové nečistoty ≤ 0,5%

<>

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,1%

Sulfátovaný popel

≤ 0,1%

0,08%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Test (Febantel)

97,5% ~ 102,0% na sušené bázi

99,9%

Zahraniční jména

Febantelum (latinsky)

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Febantel prášek / substance továrna v Číně; Čína Febantel Dodavatel surovin v Číně. Čína Febantel API výrobce v Číně.


Pokud hledáte Febantel Powder API, suroviny BP, EP, USP CAS 58306-30-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit