Cyromazinová prášková surovina, API CAS 66215-27-8

Čína Cyromazin Dodavatelé, Čína Cyromazin Výrobci CAS 66215-27-8 Název produktu: Cyromazine 98% Min Synonymá: Cypromazine, Cyclopropylmelamine Číslo CAS: 66215-27-8 Charakteristika: bílý krystalický prášek Test: 98% Min Formule: C6H10N6 Struktura Vzorec: Rozsah: 219 ~ 223 ° C ...

Podrobnosti o produktu

Čína Cyromazin Dodavatelé, Čína Cyromazine Výrobci CAS 66215-27-8

Cyromazine Powder Raw Material, API.jpg

Název výrobku: Cyromazin 98% Min

Synonyma: cypromazin, cyklopropylmelamin

Číslo CAS: 66215-27-8

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Stanovení: 98% Min

Vzorec: C6H10N6

Vzorec struktury:

Cyromazine Powder Raw Material, API structure.jpg

Rozsah tání: 219 až 223 ° C

Klíčová slova: Cyromazine Powder Surow Material, API

Hustota: 1,622 g / cm3

Stabilita: nebyla pozorována žádná hydrolýza Stabilní <310 °="">

Balení: 25 kg / Drum;


Popis:

Cyromazin se také nazývá cyromazin. Jedná se o triazinový regulátor růstu hmyzu. Cyromazin (cypromazin) se nejčastěji používá jako insekticid a akaricid. Je to jeden z cyklopropylových derivátů melaminu. Cyromazin působí tím, že ovlivňuje nervový systém nedospělých larválních stadií určitého hmyzu.

Cyromazin (cypromazin) je Ektoparaziticid, regulátor růstu hmyzu. Bude bojovat proti larvám dvojčat. Cyromazin je látka schválená FDA pro hospodářská zvířata.

Cyromazin patří do rodiny aminotriazinů, což jsou organické sloučeniny obsahující aminoskupinu připojenou k triazinovému kruhu.

Jako populární triazinový regulátor růstu hmyzu se silnou selektivní charakteristikou je surovina Cyromazinová prášková surovina API široce využívána jako krmná přísada pro kuřata k řízení fekálních krmení. Zejména v Austrálii může být surovina Cyromazine Powder Surovina API použita k řízení střetu ovcí.

Chemický název cyromazin je N-cyklopropyl-l, 3,5-triazin-2,4,6-triamin.

 

Klinické aplikace:

Cyromazin je triazinový IGR s aplikací u ovcí na prevenci kožní myiasis a jako prostředek pro přivádění drůbeže pro kontrolu mouchy v kuřecích výkonech. Způsobí to strukturální deformaci larv a kukát, aby se zabránilo vyloučení hmyzu Diptera.

Cyromazin bude rovněž inhibovat vývoj larv a pupenů v Ctenocephalides canis tím, že naruší obrat kůžičky během ekdýzy. Tento účinek je také pozorován u potomků blech, které se krmily psy, kterým byl perorálně podáván cyromazin.

 

Jako profesionální dodavatel a výrobce surového materiálu China Cyromazine v Číně společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží Cyromazine API z Číny v Číně již téměř 10 let.

 

Farmakokinetika:

Cyromazinová prášková surovina, API, as Insekticid a akaricid se mohou po perorálním podání rychle vstřebat a většina dávky se vylučuje močí do 72 hodin. Nízké dávky Cyromazinu v potravinách mohou mít za následek ztrátu účinnosti. U vyšších dávek je však tento účinek cyromazinu méně klinicky relevantní.

 

Nežádoucí účinky přípravku Cyromazine Powder Sour Material, API:

Obvykle je cyromazin považován za velmi bezpečný. Při kombinaci s přípravkem DEC pro denní podání se však mohou vyskytnout fatální nežádoucí účinky. Mechanismus těchto vedlejších účinků je stále záhadou.

----------------

Cyromazinová prášková surovina, API je cyklopropyl derivát melaminu. Cyromazin působí tím, že ovlivňuje nervový systém nedospělých larválních stadií určitého hmyzu. Ve veterinární medicíně je cyromazin většinou známý jako ektoparaziticid.

 

Použití:

1. Cyromazinová prášková surovina API pomáhá kontrolovat larvy děvčat v kuřecím hnoje přidáním do drůbeže nebo ošetřením chovných míst.

2. Cyromazinové práškové suroviny, API mohou být také použity pro kontrolu mouch na zvířatech.

3. Někdy je Cyromazine využíván jako listový sprej pro řízení listových horníků (Liriomyzaspp.) V zelenině (Zvláště celer, rajčata, salát), melouny, houby, brambory a okrasné rostliny.

4. Cyromazin je účinný při léčení onemocnění, jako je Scabies, Pediculosis, atd. Funguje jako antiparazitika pro veterinární použití.

----------------------

Režim akce:

Cyromazinová prášková surovina, API je regulátor růstu hmyzu s kontaktním účinkem, který zasahuje do přemisťování a kojení. Při použití na rostlinách je účinek systémový: aplikovaný na listy, Cyromazin vykazuje silný translaminární účinek; aplikovaný na půdu, bude Cyromazin převzato kořenem a přesunutím acropetally.

----------------------

Používání:

Cyromazin (cyromazin) je surovinou pro výrobu některých veterinárních léčiv.


COA z Cyromazine:

Název produktu

Cyromazin

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Rozpustnost

Měli byste dodržovat

Dodržuje

Rozsah tání

219 až 223 ° C

222,5 až 223,0 ° C

Identifikace A (Cyromazin)

HPLC: Podobný retenční čas na hlavní vrchol referenční hodnoty

Dodržuje

Identifikace B (Cyromazin)

IR: odpovídá CRS spektru

Dodržuje

Chlorid

≤ 1,5%

0,42%

Vlhkost

≤1,0%

0,15%

Související látky

Skvrny odpovídající nečistotám nejsou intenzivnější než skvrny na chromatogramu s referenčním roztokem (2%).

≤ 2,0%

Bod, který je daleko od hlavního bodu, není intenzivnější než bod na chromatogramu porovnávacího roztoku (0,25%).

≤ 0,25%


Test (cyromazin)

≥98%

98,1%

Ostatní jména:

1,3,5-triazin-2,4,6-triamin, N-cyklopropyl- (9CI); 2,4-diamino-6- (cyklopropylamino) -s-triazin; 2-Cyklopropylamino-4,6-diamino-s-triazin; Cyklopropylmelamin;

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure cyromazin Prášek / substance továrna v Číně; Čína dodavatel suroviny Cyromazine v Číně. Čína Cyromazine API výrobce v Číně.

 

Informace o výše uvedené látce Cyromazinové suroviny jsou založeny na našich současných znalostech a neměly by být považovány za záměr naší společnosti poskytovat jakékoli lékařské informace nebo jako poradenství pro léčbu specifickou pro zvířata.


Pokud hledáte produkt Cyromazine Powder Raw Material, API CAS 66215-27-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like