Acetylisovaleryltylosin tartrát, tylvalosin tartrátová prášková surovina, API CAS 63428-13-7

Čína Acetylisovaleryltylosin tartrát Dodavatelé, výrobce CAS 63428-13-7 Název produktu: Acetylisovaleryltylosin tartrát, tylvalosin tartrátová prášková surovina, API CAS 63428-13-7 Synonyma :, Acetylisovaleryltylosin, Tartarát Acetylisovaleryltylosin Číslo CAS: 63428-13-7 Charakteristika: Bílá nebo bílá ...

Podrobnosti o produktu

Čína Acetylisovaleryltylosin tartrát Dodavatelé, výrobci CAS 63428-13-7

Acetylisovaleryltylosin Tartrate, Tylvalosin Tartrate Powder Raw Material, API.jpg

Název produktu: Acetyl Isovaleryl tylosin tartarát nebo Acetylisovaleryltylosin tartrát, Tylvalosin Tartrate Powder Surovina, API

Synonyma :, Acetylisovaleryltylosin, Tartrát Acetylisovaleryltylosin

Číslo CAS: 63428-13-7

Charakteristika: Bílý nebo špinavě bílý prášek

Test: ≥ 800u / mg acetylisovaleryltylosin-tartarát, acetyl-izovaleryl-tylosin-tartrát

Vzorec: C57H93NO25; C53H87NO19 · x (C4H6O6)

Rozpustnost: acetyl isovaleryl tylosin tartrát je snadno rozpustný v methylalkoholu, rozpustný ve vodě, acetonu nebo trichlormethanu, málo rozpustný v ethylacetátu nebo ethyletheru, málo rozpustný v ethanu

Vzorec struktury:

Acetylisovaleryltylosin Tartrate, Tylvalosin Tartrate Powder Raw Material, API formula.jpg

KEYWORD: acetyl isovaleryl tylosin tartrát, acetylisovaleryltylosin tartrát, tylvalosin tartrátová prášková surovina, API

Balení: 10Kgs / Drum;


Popis a použití:

Acetát izovaleryl tylosin tartrát nebo acetylisovaleryltylosin tartrát je použití jako makrogidové antibiotikum nové generace pro veterinární lék.

To je také nazýváno Tylvalosin Tartrate.

Acetylisovaleryltylosin tartrát, tylvalosin tartrátový práškový materiál, API patří k antibiotickým lékům, které se používají hlavně k léčbě různých infekcí hospodářských zvířat a dýchacího a střevního traktu drůbeže. Acetylisovaleryltylosin tartrát, tylvalosin tartrátový práškový materiál, API je také schopen stimulovat zvířecí těla k produkci mnoha fagocytů, zejména makrofágů. V důsledku toho bude inhibovat mnoho virových onemocnění, jako je například prasečí chřipka, pseudorabie, PRRS, PCV, prasečí chřipka apod. Acetylisovaleryltylosin tartrát, tylvalosin tartrátový práškový materiál, API je upřednostňovaným lékem na choroby dýchacích cest u drůbeže a drůbeže a na proliferaci prasat enteritida.

 

Jako profesionální Čína Acetylisovaleryltylosin Tartrate, Tylvalosin Tartrate práškové suroviny, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Acetylisovaleryltylosin Tartrate, Tylvalosin Tartrate práškové suroviny, API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Acetylisovaleryltylosin tartrát, Tylvalosin Tartrate Powder Surovina, API má jedinečnou novou chemickou strukturu, která výrazně zvýší odolnost vůči lékům. To by interferovalo s syntézou bílkovin tím, že se vázalo na 50S ribozomální podjednotku svého metabolitu 3-AT stále s antibakteriální aktivitou. Obecně platí, že acetylisovaleryltylosin tartrát, tylvalosin tartrátový práškový materiál, API je považován za nejcitlivější antibiotika proti Mycoplasma na světě.

 

COA acetylisovaleryltylosin-tartrátu (tylvalosin-tartrátová prášková surovina, API):

Název produktu

Acetylisovaleryltylosin tartrát (Acetyl Isovaleryl tylosin tartrát)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo špinavě bílý prášek

Dodržuje

Identifikace

(Acetylisovaleryltylosin tartrát)

Největší absorpce při vlnové délce 290 mm.

Dodržuje

Ztráta sušením

≤4,0%

1,6%

Těžký kov

≤20ppm

<20 stránek="" za="">

Tyramin

Měli by vyhovovat

Dodržuje

pH

3,0 - 5,0

4.0

Stanovení

(Acetylisovaleryltylosin tartrát)

≥ 800u / mg

829u / mg


Nejvyšší kvalita, Čína Čistá acetylisovaleryltylosin tartrát (Tylvalosin Tartrate) prášek / substance továrna v Číně; Čína Acetyl Isovaleryl tylosin Tartrate (Tylvalosin Tartrate) Dodavatel surovin v Číně. Čína Acetyl Isovaleryl tylosin tartrát (Tylvalosin Tartrate) výrobce API v Číně.


Pokud hledáte Acetylisovaleryltylosin tartrát, Tylvalosin Tartrate práškové suroviny, API CAS 63428-13-7, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like