Ceftiofur sodná sůl API, surovina Sterilní a nesterilní CAS 104010-37-9

Sodná sůl CCeftiofur API, surovina Sterilní a nesterilní CAS 104010-37-9 Název produktu: Sterilní ceftiofur sodný Synonyma: Sodná Ceftiofur Druhy: Ceftiofur Sodná Sterilní, Ceftiofur Sodná Nesterilní CAS: 104010-37-9 Charakteristika: Bílá na nažloutlý prášek Obsah: ≥ 98% Vzorec: C19H16N5NaO7S3 ...

Podrobnosti o produktu


Ceftiofur sodná sůl API, surovina Sterilní a nesterilní CAS 104010-37-9 Ceftiofur Sodium Salt API, Raw material Sterile and Non-sterile.jpg

Název produktu: Sterilní API Ceftiofur sodný , Surový materiál sterilní nebo nesterilní

Synonyma: Ceftiofur sodný

Typy: Ceftiofur sodný sterilní, Ceftiofur sodný nesterilní

Číslo CAS: 104010-37-9

Charakteristika: Bílý až nažloutlý prášek

Obsah: ≥ 98%

Vzorec: C19H16N5NaO7S3

Ceftiofur Sodium Salt API, Raw material Sterile and Non-sterile formula.jpg

Hustota: 1,81 g / cm3

Balení: 5KG / TIN, 2TIN / CTN

Popis:

Ceftiofur Sodná surovina, API je sodná sůl Ceftiofuru. Jedná se o široké spektrum cefalosporinových antibiotik působících proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím, včetně kmenů produkujících beta-laktamázu. Ceftiofur sodný patří do cefalosporinů třetí generace. Používá se pouze jako veterinární antibiotika s jasnou, vynikající antimikrobiální účinností. Ceftiofur sodná surovina je baktericidní. Zastaví normální proces syntézy buněčné stěny. Používá se k léčbě infekce bakteriemi citlivými na ceftiofur u krav, telat a ovcí.

Ve srovnání s jinými veterinárními antimikrobiálními látkami má ceftiofur sodný širší spektrum antimikrobiálních látek a nebude snadno vyvolávat rezistenci na léky. Sodná sůl ceftiofuru bude po použití velmi nízká. Se svými výhodami se ceftiofur sodný široce používá k léčbě onemocnění u skotu, prasat, koní, ovcí a drůbeže.

 

Fengchen Group je předním dodavatelem sodného prášku Ceftiofur z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají právo na to, aby měli správný dodavatel sodíkové suroviny Ceftiofur, když je potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte API přípravku Ceftiofur Sodium , obraťte se na společnost Fengchen Group.


Použití: Sterilní sodná sůl ceftiofuru a nesterilní sodná sůl Ceftiofuru jsou antibiotika pro veterinární použití. To je zvyklé na zvířata. Dávejte pozor, jakou dávku použijete pro zvíře.

Ceftiofur sodný prokázal vynikající in vitro a in vivo aktivitu proti Mannheimia haemolytica a Pasteurella multocida, dvěma hlavním patogenním organismům spojeným s respiračním onemocněním skotu (pneumonie, dopravní horečka)


COA - ceftiofur sodný sterilní

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Ceftiofurum sodný

Bílý až nažloutlý prášek

Dodržuje

Identifikace

Ceftiofurum sodný

1) HPLC a IR: Měli by vyhovovat

2) Reakce sodíku

Dodržuje

Dodržuje

Vlhkost

≤ 3,0%

1,3%

PH

5.5 ~ 7.5

7.0

Jasnost řešení

Čirá nebo ne více opalescentní než referenční suspenze I

Průhledná

Barva roztoku

Bezbarvé nebo ne intenzivnější barvy než standardy Y9 nebo OY9

řešení.

<>

Rozpustnost

Rozpustný ve vodě

Dodržuje

Zbytkové sověti

Aceton ≤ 2,0%

1,2%

Bakteriální endotoxiny

≤ 0,85EU / mg

Dodržuje

Sterilita

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Související látka (celkem)

≤ 3,0% (na suchém základě)

1,4%

Ceftiofur (C19H17N5O7S3)

≥ 85,0% (na sušinu)

89,4%

Ceftiofurum sodný

≥ 98%

99,8%

Zahraniční jména:

Ceftiofurum (latinský) sodík

Ceftiofur (německý) sodný

Ceftiofur (francouzský) sodík

Ceftiofur (španělský) sodík

Špičková kvalita, čistý sodný prášek z ceftiofuru; Dodavatelé ceftiofurových surovin v Číně. Výrobci sodíku API Ceftiofuru.


Pokud hledáte Ceftiofur Sodium Salt API, Suroviny Sterilní a Nesterilní CAS 104010-37-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit