Apramycin sulfát nebo apramycin sulfát API, surovina CAS 41194-16-5

Apramycin Sulfate nebo Apramycin Sulfate API, Surovina CAS 41194-16-5 Název produktu: Apramycin Sulfate (Apramycin Sulphate) Číslo CAS: 41194-16-5 nebo 65710-07-8 Charakteristika: Světle hnědý prášek nebo zrnitý materiál. Rozpustnost: apramycin sulfát (apramycin sulfát) se snadno rozpustí ve vodě, ale ...

Podrobnosti o produktu


Apramycin sulfát nebo apramycin sulfát API, surovina CAS 41194-16-5 Apramycin Sulfate or Apramycin Sulphate API, Raw Material.jpg

Název produktu: apramycin sulfát (Apramycin Sulphate) API, surovina

Synonyma: Apramycin sulfátová sůl

Číslo CAS: 41194-16-5 nebo 65710-07-8

Charakteristika: světle hnědý prášek nebo zrnitý materiál.

Rozpustnost: apramycin sulfát (apramycin sulfát) se snadno rozpustí ve vodě, ale nerozpustí se v organických rozpouštědlech, jako je methanol, chloroform atd. Apramycin Sulfát Vodný roztok je velmi stabilní. Vůbec není nebezpečné.

Test: Účinnost není nižší než 550 μg / mg. počítáno na Apramycin Sulfate API, Surovina

Vzorec: C21H41N5O11,2 / 1 H 2SO 4 784,8

Apramycin Sulfate or Apramycin Sulphate API, Raw Material formula.gif

Balení: 10Bou (miliardu jednotek) / hliníkový cín / buben


Popis:

Apramycin sulfát je širokospektrální baktericidní aminoglykosid. Je účinná u bakterií gram-ve a gram + ve. Apramycin sulfát patří do skupiny aminocyklitolu. To může být produkováno aktinomycete Streptomyces tenebrarius . Apramycin sulfát je vysoce rozpustný ve vodě, málo rozpustný v nižších alkoholech a v podstatě nerozpustný.

APR je strukturálně unikátní antibiotikum. S chemickým názvem (2R, 3R, 4S, 5S, 6S) -2- {[(2R, 3S, 4R, 4aR, 6S, 7R, 8aS) -7- , 4R, 6S) -4,6-diamino-2,3-dihydroxycyklohexyl] oxy} -4hydroxy 3- (methylamino) oktahydropyrano [3,2-b] pyran- amino-6- (hydroxymethyl) oxan-3,4-diol , obsahuje bicyklický cukr a monosubstituovaný deoxystreptamin.

  Apramycin Sulfát API, surovinový materiál, patří mezi aminoglykosidy pro svůj mechanismus účinku, který je založen na blokující translokaci a jeho vlastnost se váže na místo eukaryotického dekódování navzdory rozdílům v klíčových zbytcích požadovaných pro rozpoznání apramycin sulfátu bakteriálním cílem. Apramycin Sulfate API, surovina se váže v hluboké drážce RNA, která tvoří nepřetržitě skládanou šroubovici obsahující ne-kanonické páry bazí CA a GA a vyklenutý adenin. Vazebný režim apramycinu v lidské RNA místo dekódování je odlišný od aminoglykosidového rozpoznání bakteriálního cíle, což naznačuje molekulární základ pro působení apramycin sulfátu v eukaryotách a bakteriích.

 

Indikace apramycin sulfátu:

Apramycin Sulphate se používá k léčbě bacilární dyzentérie u lýtek E. coli Air sac disease u drůbeže.

 

Jako profesionální dodavatel a výrobce profesionální Čína Apramycin sulfátová sůl prášek a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Apramycin Sulfát Power suroviny z Číny téměř 10 let.

 

Apramycin sulfátový mechanismus účinku:

Apramycin Sulfátová sůl blokuje translokaci. Tímto způsobem inhibuje syntézu bílkovin. Apramycin sulfát se může také vázat na eukaryotické dekódovací místo. Při nízkých koncentracích je apramycin sulfát účinnější než kanamycin A, streptomycin, amikacin nebo gentamicin. Apramycin Sulfát bude inhibovat prodloužení a také způsobí nesprávnou interpretaci mRNA během syntézy proteinů.

 

Apramycin Sulfátový způsob působení

Apramycin sulfát působí proti bakteriím tím, že vykazuje výrazné inhibiční účinky na syntézu bílkovin na úrovni ribozomů.

 

Nežádoucí účinky apramycin sulfátu:

Dlouhodobé použití bude stavět odolnost vůči lékům.


Použití: Apramycin sulfát (Apramycin Sulphate) je aminoglykosidové antibiotikum. Je to nová generace veterinárních léků. Je schváleno ministerstvem zemědělství Čínské lidové republiky.

Apramycin sulfát (Apramycin Sulphate) působí proti G-Bacterium ve veterinárním průmyslu. Je to dobré antibiotikum. Neexistuje rezistence na léčivý přípravek Apramycin Sulfate. Aplikace se týká infekcí zvířat.

Podmínky skladování: Chraňte před přímým sluncem. Vzduchotěsná nádoba.

Upozornění a poznámky:

Ošetřené zvířata nesmí být poraženy pro použití v potravinách po dobu nejméně 28 dnů po nejnovější léčbě tímto přípravkem.


COA apramycin sulfátu

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Apramycin sulfát

Žlutý nebo žluto-hnědý prášek

Nažloutlý prášek

Identifikace

Apramycin sulfát

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Bod tání

152 ° C až 156 ° C

155,0 ° C ~ 155,5 ° C

Individuální nečistota

≤ 14,0%

6,4%

Jakákoli jiná nečistota

≤ 4,0%

2,4%

Celkové nečistoty

≤ 30,0%

15,4%

Ztráta sušením

≤ 10%

7,3%

Zbytky při zapalování

≤ 1,0%

0,3%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Stanovení

Apramycin sulfát

≥ 550units / mg (sušené)

Sušené: 594unitů / mg

Nesedlý: 548 jednotek / mg


Nejvyšší kvalita, čistý apramycin sulfát (Apramycin Sulfat) prášek; Apramycin sulfát (apramycin sulfát) Dodavatelé surovin v Číně. Apramycin Sulfát (Apramycin Sulfate) API Výrobci.


Pokud hledáte Apramycin Sulfate nebo Apramycin Sulphate API, surovinu CAS 41194-16-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like