Albendazolová surovina, Albendozle API BP EP USP CPV CAS 54965-21-8

Albendazol Surovina, Albendazol API BP EP USP CPV CAS 54965-21-8 Název produktu: Albendazol Synonyma: Albendazol, Albendasol, Albendazol Číslo CAS: 54965-21-8 Charakteristika: bílý nebo slabě nažloutlý prášek, Test: 98% ~ 102 % Albendazol vzorec: C12H15N3O2S Balení: 25 kg / Fibre Bubení Použití: Albendazole je ...

Podrobnosti o produktu

Albendazolová surovina, Albendozle API BP EP USP CPV CAS 54965-21-8 Albendazole Raw Material API, USP, CP.jpg

Název produktu: Albendazolová surovina, Albendazol API

Synonyma: Albendazol, Albendasol, Albendazolum

Číslo CAS: 54965-21-8

Charakteristika: Bílý nebo slabě nažloutlý prášek,

Test: 98% ~ 102% albendazol

Vzorec: C12H15N3O2S

Albendazole Raw Material formula.gif

Balení: 25 kg / drát z vláken

Popis:

Albendazolová surovina je širokospektrální antihelmintikum benzimidazolu pro člověka i zvířata, chemický název methyl N- [6- (propylsulfanyl) -lH-l, 3-benzodiazol-2-yl] karbamát. Strukturně se vztahuje k mebendazolu. Jako derivát benzimidazolu má albendazol aa benzenový kruh připojený k imidazolovému kruhu.

Jako látka používaná k léčbě různých infekcí parazitárními šňůrami bude albendazol API interferovat s bílkovinami ve střevě střev nebo absorpčních buňkách. Tento proces neumožní červu absorbovat cukr, který je základním prvkem pro přežití červu. Proto jsou zásoby energie červu vyčerpány. Bez zdrojů energie se červi zabijí. Hlavním způsobem působení albendazolu je jeho inhibiční účinek na polymeraci tubulinu, který vede ke ztrátě cytoplazmatických mikrotubulů.

Albendazolová surovina se používá k léčbě Hydatidových chorob a infekcí nervového systému způsobených vepřovým tasemnicemi, okrouhlými houbami, Hookworm, Ascariasis, Whipworm a Strongyloidiasis u zvířat. Albendazol bude kontrolovat (Tím, že zabrání růstu, produkci) a zabije tyto červy. Obvykle je albendazol užíván ústy.

Výše uvedené informace jsou založeny na našich současných znalostech a neměly by být považovány za záměr naší společnosti poskytovat jakékoli lékařské informace nebo jako poradenství pro léčbu specifickou pro zvířata. Pro jakoukoli lékařskou péči pro vaše zvířata, hospodářská zvířata, obraťte se prosím na veterináře / veterinární lékaře.

Jako profesionální dodavatel a výrobce surovin z Číny Albendazole, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží Albendazol API z Číny již téměř 10 let.


Použití: Albendazol je látka proti parazitům. Používá se k zabíjení parazitů uvnitř těla.

Zastaví pěstování červů. Nejčastěji se Albendazol používá při výrobě veterinárních přípravků. Existují formulace Albendaozle tablety, perorální suspenze atd. Většinou se užívá ústně. Abendaozle může způsobit nevolnost, břišní problémy. Pacient s problémy s játry nebo v těhotenství se nedoporučuje používat tuto látku. Ujistěte se, že nejste alergičtí na Albendazol před použitím.

 

Albendazolový mechanismus účinku:

Albendazol způsobuje degenerativní změny v buňkách tegumentu a střevních buněk vazby na místo tubulinu citlivé na kolchicin, čímž inhibuje jeho polymeraci nebo sestavení do mikrotubulů. Ztráta nebo nedostatek cytoplazmatických mikrotubulů způsobí narušení příjmu cukru a některé důležité stavy vnímavých parazitů. Zásoby glykogenu budou také vyčerpány. Tím se oddělí červový zdroj energie, který je smrtelným přežíváním červů. Kvůli nedostatku energie, parazitní červa pomalu zemře z "hladu".

 

Abendazole Nežádoucí účinky:

Častými nežádoucími účinky albendazolu mohou být nevolnost, bolest břicha a bolesti hlavy.

Abendazol může mít závažnější nežádoucí účinky, jako je potlačení kostní dřeně, pokud nebude pokračovat v léčbě albendazolem.

 


COA-Albendaozle

Název produktu

Albendazol

Testovací položka

Standard

Výsledek

Ztráta sušením

Albendazol

≤ 0,5%

0,27%

Zbytky při zapálení

≤ 0,2%

0,1%

Související látka

≤ 0,5%

0,27%

Velikost částic

90% ≤ 20 mikronů

90% <20>

Test (albendazol)

98,0% ~ 102,0%

99,06%

Špičková kvalita, čistý albendazolový prášek; Dodavatelé surovin Albendazole v Číně. Albendazol API Výrobci.


Odmítnutí odpovědnosti
(1) Všechna práva vyhrazena. Reprodukce v plném rozsahu nebo částečně výslovně zakázána bez písemného souhlasu.
(2) Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že zde uvedené informace jsou přesné. Výše uvedené informace by však neměly být považovány za inkluzivní a budou použity pouze jako reference.
(3) V souvislosti s těmito informacemi neposkytujeme žádnou záruku výslovnou ani předpokládanou a nepřebíráme žádnou odpovědnost vyplývající z jejího použití. Uživatelé by měli provádět vlastní vyšetřování, aby určili vhodnost informací pro jejich konkrétní účely.


Pokud hledáte surovinu Albendazole API BP EP USP CPV CAS 54965-21-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit