Chlortetracyklin 15% 20% Premix

Chlortetracyklin 15% 20% Premix Skladování: uzavřené a skladované na chladném a suchém místě, vyhnout se přímému slunečnímu záření Chlortetracyklin (15% nebo 20%) Premix je účinnou látkou Chlortetracycline, širokospektrální tetracyklinová antimikrobiální funkce léku. To je zvyklé na zvířata. Chlortetracyklin (15% nebo ...

Podrobnosti o produktu

Chlortetracyklin 15% 20% Premix  

Chlortetracycline Premix 15% 20%.jpg

Produkt

Chlortetracyklin 15% Premix

Chlortetracyklin 20% Premix

Synonyma:

Chlortetracyklin premix 15%

Chlortetracyklin premix 20%

Vzhled:

Hnědý prášek nebo granulát

Hnědý prášek nebo granulát

Stanovení

15%

20%

Informace o balení

25 kg / taška

25 kg / taška

Skladování: uzavřené a skladované na chladném a suchém místě, vyhnout se přímému slunečnímu záření

Chlortetracyklin (15% nebo 20%) Premix je účinnou látkou Chlortetracycline, širokospektrální léčivo proti mikrobiální funkci tetracyklinu. To je zvyklé na zvířata. Chlortetracyklin (15% nebo 20%) Premix se obvykle používá v krmivech. Bude inhibovat a léčit infekce drůbeže a hospodářských zvířat související s bílou úplavicí, paratyfidem, cholerou apod. Chlortetracyklinový premix (15% nebo 20%) bude také podporovat pronikání a vstřebávání některých vyživovacích prvků. Bude to zvíře mít lepší chuť k jídlu. Tímto způsobem Chlortetracyklin (15% nebo 20%) Premix bude zřejmě dělat je růst rychleji se stejným krmivem.


Ostatní související produkty:

Chlortetracyklin 15% 20% Premix

Chlortetracyklin hydrochlorid nebo chlortetracyklin HCL CAS 64-72-2

Nejvyšší kvalita, Chlortetracyklin 15% Premix, Chlortetracyklin 20% premixový prášek; Chlortetracyklin 15% Premix, Chlortetracycline 20% Dodavatelé surovin Premix v Číně. Chlortetracyklin 15% Premix, Chlortetracycline 20% Premix API Výrobci.


Pokud hledáte chlortetracyklin 15% 20% premixu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit