Bacitracin methylen disalicylát premix

Bacitracin Methylen Disalicylát Premix Název produktu: Test Bacitracin Methylen Disalicylate Premix: Bacitracin Methylen disalicylát 10%, Bacitracin Methylen disalicylát 11% Informace o balení: 25KGS / Drum; 25Kgs / Bag KEY slova: Bacitracin Methylen disalicylát Popis Bacitracin ...

Podrobnosti o produktu

Bacitracin methylen disalicylát premix

Bacitracin Methylene Disalicylate Premix.png

Název produktu: Bacitracin Methylen disalicylát Premix
Test: Bacitracin methylen disalicylát 10%, bacitracin methylen disalicylát 11%

Informace o balení: 25KGS / Drum; 25 kg / taška
Klíčová slova: Bacitracin Methylen disalicylát

Popis bacitracinového methylen disalicylátového premixu

Produkt

Anglický název: Bacitracin Methylen Disalicylate Premix

Hlavní přísady

Bacitracin methylen disalicylát

Vlastnosti

Formy prášku nebo granulí

Mechanismus akce

Bacitracin má dobrou antibakteriální účinnost proti většině grampozitivních bakterií, jako je Staphylococcus aureus, Streptococcus, Enterococcus, Clostridium, Corynebacterium atd., A je účinný proti aktinomycetes a spirochetům. Citlivé bakterie mají zřídka rezistenci vůči lékům.
Bacitracin methylen disalicylát existuje ve zvířecím těle s formami methylen disalicylátu. Antibakteriální účinnost dále podporuje, pokud existuje methylen disalicylát. Jako léčivá krmná přísada, produkt může samozřejmě podporovat růst a zlepšit antibakteriální spetrum, pokud se užívá společně s anti-gramnegativními léky.

Indikace

Podporovat růst a účinnost využívání krmiva a prevenci onemocnění střev

Nepříznivý efekt

Žádný nepříznivý účinek

Doba stažení

0 den

Specifikace

100 g: 10 g (400 000 jednotek); 100 g: 11 g (440 000 jednotek)

Úložný prostor

Skladujte v uzavřeném a suchém místě

Skladovatelnost

2 roky

Specifikace: Bacitracin Methylen Disalicylate Premix 10%
Dávkování: Smíšené krmivo: 1000kg krmiva, 300-500g pro selata, 200-400g pro pěstování prasat; 200 až 400 g pro pěstování drůbeže, 200-300 g pro kachní vajíčka

Specifikace: Bacitracin Methylen Disalicylate Premix 11%
Dávkování: Smíšené krmivo: 1000kg krmiva, 250-450g pro selata, 200-350g pro pěstování prasat; 200 až 350 g pro pěstování drůbeže, 200-250 g vajíčka na vaření vajíček

Jako profesionální Čína Bacitracin Methylen Disalicylate Premix 10%, 11% dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Bacitracin Methylen Disalicylate Premix 10%, 11% z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Špičková kvalita, čistý Bacitracin Methylen disalicylát premixový prášek; Bacitracin methylen disalicylát premix surovin Dodavatelé v Číně. Výrobci API bacitracin methylen disalicylátu premixu.

 

Odmítnutí odpovědnosti:

Vyvinuli jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že informace o přípravku Bacitracin Methylen Disalicylate Premix 10%, 11% zde jsou přesné, aktuální a úplné, nicméně by neměly být považovány za náhražku odborné lékařské pomoci, diagnostiky nebo léčby. Fengchen Group poskytuje pouze referenční zdroj pro běžné informace o Bacitracin Methylen Disalicylate Premix 10%, 11% a nezaručuje jeho přesnost a úplnost. Nepředpokládá se , že by nebylo upozornění na jakýkoli léčivý přípravek nebo jeho kombinaci, což naznačuje, že Bacitracin Methylen Disalicylate Premix 10%, 11% nebo kombinace je bezpečná, účinná nebo vhodná pro daného pacienta. Skupina Fengchen nepřebírá žádnou zodpovědnost za žádný aspekt zdravotní péče poskytované za pomoci informací o přípravku Bacitracin Methylen Disalicylate Premix 10%, 11% uvedených výše. Pokud máte nějaké pochybnosti o vašich lécích, důrazně doporučujeme konzultovat s lékařem, zdravotní sestrou nebo poskytovatelem zdravotní péče.


Pokud hledáte premix bacitracín-methylen disalicylátu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: bacitracin methylen disalicylát premix, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like