Sterilní sodná sofová sůl ampicilinu API, surovina BP, USP CAS 69-52-3

Sterilní ampicilin sodný sůl API, surovina BP, USP CAS 69-52-3 Název produktu: Ampicillin sodná sůl Prášek Synonyma: Ampicillin sodný, ampicilin sodný Číslo CAS: 69-52-3 Charakteristika: bílý nebo téměř bílý prášek Test: 91,0 % ~ 100,5% na bezvodém základě Vzorec: C16H18N3NaO4S Struktura: KEY ...

Podrobnosti o produktu

Sterilní sodná sůl sůl ampicilinu API, surovina BP, USP CAS 69-52-3

Sterile Ampicillin Sodium Salt Powder API, Raw Material BP, USP .jpg

Název produktu: Ampicillin Sodium Salt Powder

Synonyma: ampicilin sodný, ampicilin sodný

Číslo CAS: 69-52-3

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek

Stanovení: 91,0% ~ 100,5% na bezvodém základě

Vzorec: C16H18N3NaO4S

Struktura:

Sterile Ampicillin Sodium Salt Powder API, Raw Material BP, USP formula.jpg

Klíčová slova: ampicilin sodný, ampicilin sodná sůl, ampicilin sodný prášek, sterilní ampicilin sodný, ampicilin sodný sterilní API, surovina BP, EP, USP

Důležité informace: 7KG / TIN, 2TEK / KRABIČKA

Doba odeslání: obvykle do 5 dnů po uzavření smlouvy.

Popis:

Ampicilin sodný je monosodná sůl [2S- [2a, 5a, 6p (S *)]] - 6 - [(aminofenylacetyl)

amino] -3,3-dimethyl-7-oxo-4-thia-l-azabicyklo [3.2.0] heptan-2-karboxylové kyseliny. Je to perorálně aktivní, širokospektrální semisyntetický derivát aminopenicilinu. Patří sem do penicilinu. Přesně tak je to polosyntetický derivát penicilinu.

-------------------

Širokopásmový penicilin:

Ampicillin Sodium Sterile API, Surovina BP, EP, USP je širokospektrální penicilin, jeho antibakteriální spektrum je širší než penicilin. Ampicillin Sodium Sterile API, Surovina BP, EP, USP má antibakteriální aktivitu u některých gramnegativních bakterií (jako je Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Proteus mirabilis). Účinky ampicilin sodného sterilního API, suroviny BP, EP, USP na gram-pozitivní koky jsou podobné penicilinu. Enzymatická hydrolýza penicilinu produkovaného bakteriemi může také způsobit jeho neúčinnost. Ampicillin Sodium Sterile API, surovina BP, EP, USP je klinicky použitelná při léčbě respiračních infekcí, infekcí močových cest, infekcí gastrointestinálního traktu, infekcí kůže a měkkých tkání, meningitidy, septikémie, endokarditidy způsobené citlivými bakteriemi. Ampicilin sodný sterilní API, surovina BP, EP, USP je také dobrou volbou pro enterokokové infekce.

 

Chemické vlastnosti:

Ampicillin Sodium Sterile API, Surovina BP, EP, USP je bílý nebo téměř bílý prášek nebo krystal. Je rozpustný ve vodě, málo rozpustný v ethanolu, nerozpustný v etheru. Ampicilin sodný sterilní API, surovina BP, EP, USP je hygroskopická. Když je ve vodném roztoku nastavena na pokojovou teplotu, postupně se stává žlutá, vytváří zákal a snižuje účinnost. Bez zápachu, lehce hořká chuť.

 

Způsob výroby a výroby

Ampicilin sodný Sterilní API, Surový materiál BP, EP, USP se získá z ampicilinového salinitu: Ampicillin Sodium Sterile API, Surovina BP, EP, USP se suspenduje ve vodě, upraví na pH 9 roztokem hydroxidu sodného, ​​rozpustí se a filtruje. Filtrát se přidá k aktivnímu uhlí a filtruje se a filtrát se suší při nízké teplotě, čímž se získá konečný ampicilin sodný sterilní API, surový materiál BP, EP, USP.

 

Hořlavost a nebezpečné vlastnosti:

Spalování vytváří toxické plyny z oxidu sodného, ​​oxidu dusíku a oxidu síry.

Vlastnosti skladování:

Větraná, nízkoteplotní, suchá skladiště.

Hasicí prostředky:

Voda, suchý prášek, pěna, písek.

--------------------

Mechanismus akce:

Ampicilin sodný inhibuje syntézu bakteriální buněčné stěny vazbou na proteiny vázající se na penicilin. Peptidoglykan je velmi důležitou látkou bakteriální buněčné stěny. Tímto způsobem sodná sůl ampicilinu inhibuje syntézu peptidoglykanu. Konečně se bakterie usmrtí nebo růst zastaví.

Podrobný způsob výroby:

Náš prášek s ampicilinem sodným se vyrábí metodou lyofilizace a metodou rozpouštědla.

Jako profesionální Čína BP, EP, USP Sterilní Ampicillin Sodium Sůl Prášek Suroviny API dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváža Sterilní Ampicillin Sodium Sůl Prášek Surovina API BP, EP, USP z Číny pro téměř 10 roky.

Použití:

Ampicillin Sodium je široce používán k boji proti širokému spektru bakteriálních infekcí. Jedná se o antibiotikum spojené s penicilinem. Ampicilin sodný pracuje zastavováním růstu bakterií.

Upozorňujeme, že Ampicillin Sodium ošetřuje pouze bakteriální infekce. Nebude to fungovat, pokud dojde k virové infekci.

Ampicilin sodný Sterilní prášek je určen pro intramuskulární nebo intravenózní podání

Vedlejší efekty:

Mezi vedlejší účinky patří nevolnost, zvracení nebo průjem, anafylaxe, kopřivka, poruchy GI, dyskrasie krve. Pokud některý z těchto stavů přetrvává nebo se zhorší, okamžitě kontaktujte lékaře nebo lékárníka. Zbytečné používání nebo nadužívání jakéhokoli antibiotika může vést ke snížení jeho účinnosti. Pokud se jedná o předávkování, může dojít k velmi závažným příznakům, jako je vyčerpání nebo problémy s dýcháním.

----------

Možné nežádoucí účinky:

Zvýšený krevní bilirubin se vyskytuje u lidí užívajících ampicilin sodný sterilní API, suroviny BP, EP, USP, zvláště u těch, kteří jsou muži ve věku 50-59 let užívají lék <1 měsíc,="" současně="" také="" užívejte="" léky="" prednisolon="" a="" máte="" transplantaci=""> Tato recenze analyzuje, které osoby mají hladinu bilirubin v krvi zvýšené s ampicilin sodným sterilní API, suroviny BP, EP, USP.

Kontraindikace ampicilinu sodného

Pokud máte jakoukoli předchozí reakci přecitlivělosti na jakýkoli typ penicilinu. Obraťte se prosím na lékaře o pomoc. Budou se rozhodnout, zda můžete použít Ampicillin Sodium.

----------------

Ampicilin sodný sterilní API, surovina BP, EP, USP vlastnosti

Teplota tání: 215 ° C (za rozkladu) (rozsvícená)

skladovací teplota. 2-8 ° C

Ampicilin sodný Sterilní API, surovina BP, EP, USP rozpustnost H2O: 50 mg / ml, čirá, velmi slabě žlutá prášková forma

barva: bílá s lehce žlutým odlitkem.

-------------------

COA ampicilinu sodného


TEST

ODKAZ

VÝSLEDEK

Postavy
Ampicilin sodný

Bílý nebo téměř bílý prášek

Bílý prášek

Identifikace
Ampicilin sodný prášek

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Vzhled řešení

≤2

0,5

Absorbance (430nm)

≤ 0,15

0,03

pH

8,0 až 10,0

8,89

Specifická optická rotace

+ 258  ~ + 287 

+ 273,5 °

Související látka
Ampicillin Dimmer
Ostatní maximální nečistoty


≤ 4,5%
≤ 2,0%


3,24%
0,36%

Kyselina 2-ethylhexanová

≤ 0,8%

0,00020%

Methylenchlorid

≤ 0,2%

0,049%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Vlhkost

≤ 2,0%

0,93%

Sterilita

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Bakteriální endotoxiny

<0,15eu>

Dodržuje

Stanovení
Ampicilin sodný

91,0% ~ 100,5% na bezvodém základě

94,99%

Potvrzujeme, že kvalita tohoto produktu odpovídá specifikaci (reference BP2012)

Nejvyšší kvalita, čistá sterilní sodná sůl ampicilinu s práškovou látkou / továrna na látky v Číně; Sterilní Čína Ampicillin Sodné soli Práškové suroviny Dodavatelé v Číně. Čína sterilní ampicillin sodné sterilní API, suroviny BP, EP, USP výrobci v Číně.


Pokud hledáte Sterilní ampicilin sodný solný prášek API, suroviny BP, USP CAS 69-52-3, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Sterilní ampicilin sodný sůl prášek API, surovina BP, USP CAS 69-52-3, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like