Ceftizoxim sodný sůl prášek BP, EP, USP (Sterilní) CAS 64485-93-4

Ceftizoxime sodná sofová sůl BP, EP, USP (Sterilní) CAS 64485-93-4 Název výrobku: Ceftizoxim sodná sůl Prášek Synonyma: Ceftizoxim Na, Ceftizoxim sodný, CAS: 64485-93-4 Charakteristika: Bílý až mírně nažloutlý krystal nebo prášek Test: 916ug / mg ~ 964ug / mg sodná sůl ceftizoximu ...

Podrobnosti o produktu

Ceftizoxim sodný sůl prášek BP, EP, USP (Sterilní) CAS 64485-93-4

Ceftizoxime Sodium Salt Powder BP, EP, USP (Sterile).jpg

Název produktu: Ceftizoxim sodná sůl API, surovina

Synonyma: Ceftizoxim Na, Ceftizoxim sodný,

Číslo CAS: 64485-93-4

Charakteristika: Bílý až mírně nažloutlý krystal nebo prášek

Test: 916 ug / mg ~ 964 ug / mg sodného ceftizoximu

Vzorec: C16H16N5NaO7S2

Struktura:

Ceftizoxime Sodium Salt Powder BP, EP, USP (Sterile) formula.jpg

Ceftizoxime Sodium Salt Powder BP, EP, USP (Sterile) formula-2.jpg

Klíčová slova: ceftizoxim sodný, sodná sůl ceftizoximu, sodná sůl ceftizoximu,

Ceftizoxim sodný USP, ceftizoxim sodný EP prášek API, surovina

Balení: Kontejner 6 kg / hliník; 2 kontejnery / krabice

Skladování: Uchovávejte v suchém chráněném stavu při pokojové teplotě.

Stabilita: Stabilní. Neslučitelné se silnými oxidačními činidly.

Popis:

Ceftizoxim sodný je sodná sůl ceftizoxímu. Patří k cefalosporinům třetí generace.

U širokospektrálního cefalosporinového antibiotika je sodná sůl ceftizoxímu sterilní, polosyntetická, beta-laktamázově rezistentní látka, která se podává intravenózně nebo čípkovým.

Výhoda ceftizoximu sodného je vysoce odolná vůči širokému spektru beta-laktamáz a je účinná proti mnoha aerobním a anaerobním gram-pozitivním a gramnegativním organismům. Ceftizoxim sodný má velmi málo vedlejších účinků. Je považována za bezpečnou a účinnou látku u starších pacientů a pacientů s hematologickými problémy.

Ceftizoxim Sodík není metabolizován a během 1 dne se vylučuje prakticky nezměněnými ledvinami. Tím zajistíte vysokou koncentraci moči.

Sodná sůl ceftizoximu je indikována k léčbě infekcí, jako je 1. Septicemie, 2. Infekce močových cest, 3. Zánětlivé onemocnění pánve, 4. Infekce struktury kůže a kůže, 5. Infekce dolních dýchacích cest, 6. Gonorrhea včetně nekomplikovaných cervikálních a uretrálních kapavka

Mechanismus účinku ceftizoximu sodného:

S rozšířeným spektrem účinnosti proti mnoha škodlivým mikroživostem má ceftizoxim sodný vynikající stabilitu beta-laktamázy. To se váže na specifické proteiny vázající se na penicilin, které se nacházejí uvnitř stěny bakteriální buňky. Ceftizoxim Sodium inhibuje třetí a poslední fázi syntézy bakteriální buněčné stěny. To je mechanismus bakteriálního krále.

Jako profesionální Čína Sterilní Ceftizoxime sodné soli práškové suroviny API USP, BP, EP dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváža sterilní Ceftizoxime Sodium Sůl Prášek suroviny API USP, BP, EP z Číny téměř 10 roky.

Jako velmi široký pektrum antibiotikum by měla být sodná sůl ceftizoximu podávána opatrně u osob s anamnézou gastrointestinálního onemocnění, zejména kolitidy.

Přestože nebyla prokázána žádná změna funkce ledvin v ceftizoximové soli, měla by být vyhodnocena renální stav, zvláště u vážně nemocných pacientů, kteří dostávali maximální dávku. Dlouhodobé užívání sodné soli ceftizoximu může způsobit nadměrný růst nesnesitelných organismů. V případě, že dojde k superinfekci po použití, je třeba přijmout vhodná opatření. Pečlivé pozorování je velmi důležité.

Ceftizoxim Sodium bez dobrého důkazu pravděpodobně neposkytuje prospěch našemu pacientovi. Existuje velké riziko protidrogové rezistence, což nikdy nečekáme.

------------------------

Ceftizoxim sodný BP USP EP prášek API, surovina

Registrační číslo CAS 68401-82-1

Synonyma: (6R, 7R) -7 - [[(2Z) - (2-Amino-4-thiazolyl) (methoxyimino) acetyl] amino] -8 -oxo- 5-thia- 1 -azabicyklo [4.2.0] -2-en-2-karboxylové kyseliny

Molekulární vzorec: C13H12N5NaO5S2

Molekulová hmotnost: 405,38

Jako cefalosporinové antibiotikum třetí generace , Ceftizoxime Sodium EP Powder API, Surovina je schopna pomoci při léčbě infekcí. Bude buď injektován do velkého svalu nebo přidán do intravenózní tekuté formulace, která bude kapat přes jehlu nebo katétr asi půl hodiny, 2-3x denně.

Ceftizoxime Sodium EP Powder API, surovina eliminuje bakterie, které způsobí několik typů infekcí, jako jsou infekce plic, kostí, kůže, žaludku, kloubu, krve a močových cest. V některých případech se přípravek Ceftizoxime Sodium EP Powder API, surovina předepíše pro jiné použití nebo indikace.

 

Indikace:

Ceftizoxime sodný EP Powder API, surovina je předepsána pro léčbu infekcí způsobených náchylnými bakteriálními kmeny (nezahrnuje Pseudomonas aeruginosa), zejména v respiračním systému, genitourinárním systému, kůži, kloubech a kostech.

Kontraindikace:

Známá citlivost na Ceftizoxime Sodium EP Powder API, Surovina zakazuje jeho použití. Mimochodem, by měla být také velmi opatrná u těch, kteří jsou alergičtí na penicilin.

 

Vedlejší efekty:

Přípravek ceftizoxime sodný EP Powder API, surovina může vést k následujícím nežádoucím účinkům:

Zvracení, průjem, bolest žaludku, bolest žaludku.

Vyšetření, svědění, kopřivka, potíže s dýcháním nebo neobvyklé krvácení nebo podlitiny, neutropenie, leukopenie, trombocytopenie a bolest v místě vpichu se mohou také objevit po podání přípravku Ceftizoxime Sodium EP Powder API, suroviny.

---------------------

COA sodíku ceftizoximu:


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Ceftizoxim sodný

Bílý až mírně nažloutlý krystal nebo prášek

Téměř bílý prášek

Rozpustnost

Volně rozpustný ve vodě; mírně rozpustný v ethanolu

Odpovídá

Identifikace
Sodná sůl ceftizoximu

Infračervená spektrometrie: obě spektra vykazují podobné absorpční intenzity při stejných vlnových číslech

Dodržuje

Odpovídá na kvalitativní zkoušce sodné soli

Dodržuje

Chromatogram testu získaného v testu vykazuje hlavní vrchol cefotaximu, jehož retenční doba odpovídá retenčnímu času, který je uveden na chromatogramu standardního přípravku získaného podle pokynů v testu

Dodržuje

Speciální rotace

+ 58 ° a + 64 °

+ 60,59 °

pH

4,5 ~ 6,5

5.61

Jasnost řešení

Průhledná

Průhledná

Barva roztoku

Absorbance ≤ 0,20

0,046

Ztráta sušením

≤ 3,0%

2.01%

Částice
≥ 10um

≤ 3000 částic / g

80 částic / g

Částice
≥25um

≤ 300 částic / g

6 částic / g

Jakákoliv individuální nečistota

≤ 1,0%

0,16%

Celkové nečistoty

≤ 3,0%

1,61%

Viditelné cizí záležitosti

V podstatě je bez

V podstatě je bez

Bakteriální endotoxin

≤ 0,025Eu / mg

<0,025eu>

Sterilita

Sterilní

Sterilní

Triethylamin

≤ 0,02%

0,004%

Tetramethylenoxid

≤ 0,072%

Nedetekovatelné

Isopropanol

≤ 0,5%

Nedetekovatelné

Metanol

≤ 0,3%

Nedetekovatelné

Aceton

≤ 0,5%

0,34%

Methylenchlorid

≤ 0,06%

Nedetekovatelné

Etylacetát

≤ 0,5%

Nedetekovatelné

Ethanol

≤ 0,5%

0,02%

Stanovení
Ceftizoxim sodný

916 ug / mg ~ 964 ug / mg
Bezvodá báze

953,3 ug / mg

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý ceftizoxim sodný Prášek / látka Factory v Číně; Čína Ceftizoxime sodné soli surovin Dodavatelé v Číně. Čína Ceftizoxime sodné soli API Výrobci v Číně.Pokud hledáte ceftizoxim sodný sůl prášek bp, ep, usp (sterilní) cas 64485-93-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: ceftizoxim sodná sůl prášek bp, ep, usp (sterilní) cas 64485-93-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit