Cefazolin sodný CAS 27164-46-1

Cefazolin sodný CAS 27164-46-1 Název produktu: Cefazolin sodný Synonyma: Cefazolinum natricum, Cefazolin sodný Číslo CAS: 27164-46-1 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý velmi hygroskopický prášek. Obsah: BP, EP Standard: 95% ~ 102% USP Standard: 89,1% ~ 110,1% Vzorec: C 14 H 13 N 8 NaO 4 S 3 ...

Podrobnosti o produktu

Cefazolin sodný CAS 27164-46-1 Cefazolin Sodium raw material API BP USP picture.jpg

Název výrobku: Cefazolin sodný

Synonyma: Cefazolinum natricum, cefazolin sodný

Číslo CAS: 27164-46-1

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý velmi hygroskopický prášek.

Obsah:

BP, EP Standard: 95% ~ 102%

USP Standard: 89,1% ~ 110,1%

Vzorec: C14H13N8NaO4S3

Cefazolin Sodium API raw material formula.gif

Balení: 5 KG / TIN, 2TY / KRABIČKA

Popis:

(6R) -3 - [[(5-methyl-l, 3,4-thiadiazol-2yl) thio] methyl] -8 -oxo-7R - [[2- (lH-tetrazol- ] amino] -5-thia-1-azabicyklo [4.2.0] okt-2-karboxylové kyseliny obecného názvu Cefazolin Sodium (také známý jako cefazolin nebo cefazolin) generační cefalosporin pro parenterální podávání. Cefazolin sodný má širokospektrální antibiotickou účinnost zaměřenou na bakteriální buněčnou stěnu. Dosáhne vysoké sérové ​​hladiny a vylučuje se velmi rychle močí.

  Infekce, které se vyskytly u mnoha různých částí našeho těla, mohou být léčeny přípravkem Sodium Cefazolin. Tento lék je také aplikován před některými specifickými typy operací prevence infekcí. Cefazolin Sodium funguje zabíjením bakterií nebo předcházením růstu bakterií. Sodík Cefazolin však není vhodný pro léčbu virových infekcí, jako jsou nachlazení, chřipka atd.


Použití: Cefazolin sodný je sodná sůl Cefazolin. Patří k cefalosporinovým antibiotikům proti infekcím. Sodík cefazolin má také některé funkce prevence infekce. Vyrábí se převážně do cefazolinového sodíku.


Hlavním ukazatelem sodíku Cefazolin je bakteriální infekce kůže. Není to jen omezeno. Cefazolin sodný je také široce používán k léčbě středně těžkých bakteriálních infekcí souvisejících s plicní, kostní, kloubní, žaludeční, krevní, srdeční a močovou cestou. Přesněji řečeno, sodná sůl cefazolin je klinicky účinná při boji proti infekcí způsobeným stafylokoky a streptokoky. Cefazolin sodný je také populárně aplikován v chirurgické profylaxi; Existuje také mnoho případů, kdy se sodík cefazolin používá spolu s metronidazolem.


Cefazolin Sodium Mechanismus účinku:

Stejné jako cefalosporiny první generace.  

Cefazolin Sodium Absorption:

Sodík cefazolin nebude absorbován z GI traktu. Mělo by být podáno parenterálně. K dosažení maximálních sérových koncentrací po intramuskulární injekci trvá pouze jednu nebo dvě hodiny.  

Rutinum vylučování cefazolinového sodíku:

Koncentrace cefazolinového sodíku bude velmi nízká v mléce ošetřující matky. Vylučuje se v nezměněné formě v moči. V prvních šesti hodinách se vyloučí asi šedesát procent cefazolinového sodíku v moči. Dosáhne asi sedmdesát procent až osmdesáti procent za 1 den.  

Trh s cefazolinem sodným:

Uzbekistán, Slovinsko, Bělorusko, Rusko, Vietnam, Thajsko, Malajsie, Pákistán, Litva atd.


COA-Cefazolin Sodium

POLOŽKY

SPECIFIKACE

VÝSLEDEK

CHARAKTER

Cefazolin sodný

BÍLÉ NEBO BÍLÉ

PRÁDLO, HYGROSCOPIC

Složit

SPECIFICKÉ OPTICKÉ ROTACE

-15 ° C - 24 °

-20 °

ABSORPČNÍ KOEFICIENT

260 ∽ 300

274

IDENTIFIKACE

Cefazolin sodný

VHODNÁ

VHODNÁ

PH

4,0 ∽ 6,0

5.7

ČISTOTA ŘEŠENÍ

VHODNÁ

VHODNÁ

BARVA ROZTOKU

≤ 0,15

0,022

SOUVISEJÍCÍ LÁTKY

≤ 1,0% (SINGLE)

≤ 3,5% (CELKEM)

0,2%

0,5%

N, N-dimethylamin

≤ 0,0020%

VHODNÁ

VODA

≤ 6,0%

0,4%

Bakteriální endotoxiny

<0,15 iu="">

VHODNÁ

STERILITA

VHODNÁ

VHODNÁ

OBSAH

(AS NEHYDROVÁ LÁTKA)

95,0% ∽ 101,0% (ZKOUŠKA

Sodný cefazolin)

96,3%

Špičková kvalita, čistý sodný prášek cefazolin; Cefazolin Suroviny Dodavatelé surovin v Číně. Cefazolin Sodium API Výrobci.


Pokud hledáte cefazolin sodný cas 27164-46-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit