Benzylpenicilin draslík, penicilin G draselná sůl prášek BP, EP, USP CAS 113-98-4

Benzylpenicilin Draslík, penicilin G Draslík vápenatý Prášek BP, EP, USP CAS 113-98-4 Název produktu: Benzylpenicilin draslík, Penicilin G Draselná sůl Prášek Synonyma: kyselina 4-thia-l-azabicyklo [3.2.0] heptan- , 3,3-dimethyl-7-oxo-6 - [(fenylacetyl) amino] -, monodraselná sůl, ...

Podrobnosti o produktu

Benzylpenicilin draslík, penicilin G draselná sůl prášek BP, EP, USP CAS 113-98-4

Benzylpenicillin Potassium, Penicillin G Potassium Salt Powder BP, EP, USP.jpg

Název výrobku: benzylpenicilin draslík, penicilin G draselný soľový prášek

Synonyma 3S-dimethyl-7-oxo-6 - [(fenylacetyl) amino] -, monodraselná sůl [ 5a, 6b)].

Číslo CAS: 113-98-4

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý sterilní prášek.

Test: 98% Min benzylpenicilin draselný, Penicilin G draselná sůl

Vzorec: C16H17KN2O4S ; C16H17N2O4S.K

Struktura:

Benzylpenicillin Potassium, Penicillin G Potassium Salt Powder BP, EP, USP formula.jpg

Klíčová slova: benzylpenicilin draslík, penicilin G draslík, penicilin G draselná sůl BP, EP, USP API, surovina

HSCODE: 2941109900

Balení: 10BOU / BAG; 2BAGS / DRUM; 9Kgs / Tin, 7Bou / Cín, nebo jako požadavek klienta.

Popis:

Penicilin G Draslík také nazývaný benzylpenicilin draslík. Jedná se o draselnou sůl penicilinu. Penicilin G Draslík je volně rozpustný ve vodě, v roztoku dextrózy a v izotonickém roztoku chloridu sodného.

Benzylpenicilin Draslík je velmi rychle působící antibiotikum. Používá se k léčbě mnoha různých typů závažných infekcí, jako je kapavky, záškrtu, stafální infekce. Penicilin G draslík také může zabránit infekci srdečních chlopní. Bude to prevence některých srdečních problémů, což je zvláště dobré pro lidi, kteří potřebují chirurgii srdce. Penicilin G draslík může být také použit pro účely, které nejsou uvedeny v tomto návodu k léčbě. Poraďte se s lékařem.

POZNÁMKA: Nikdy byste neměli užívat benzylpenicilin draslík, pokud jste alergičtí na jakýkoli penicilin, obzvláště v anamnéze alergických na penicilin, ceftin, cefzil nebo jiné léky.

Abyste zajistili, že penicilin G draslík je pro vás bezpečný, obraťte se prosím na svého lékaře na radu, jestliže trpíte některým z následujících problémů: 1. Srdeční, jaterní nebo ledvinové choroby, 2.Suffer z astmatu nebo s alergií v anamnéze 3 . Užíváte jiné antibiotika, jako jsou léky na bázi sulfátu.

Neočekává se, že penicilin G draslík poškozuje nenarozené dítě. Informujte svého lékaře, pokud jste těhotná nebo plánujete otěhotnět během léčby.

Penicilin G draslík může přejít do mateřského mléka a může poškodit kojící dítě. Informujte svého lékaře, pokud kojíte dítě.

------------------

Benzylpenicilin draslík, penicilin G draslík, penicilin G draselná sůl BP, EP, USP API, surovina je derivát penicilinu, který se obvykle používá ve formě jeho sodné nebo draselné soli při léčení různých infekcí. Benzylpenicilin Draslík, penicilin G Draslík BP, EP, USP API, surovina je účinná proti většině gram-pozitivních bakterií a proti gramnegativním kokcům. Penicilin G draselná sůl BP, EP, USP API, surovina byla také použita jako experimentální konvulzant kvůli svým účinkům na synaptický přenos zprostředkovaný kyselinou gama-aminomáselnou.

--------------------

Lékařská rezistence - Benzylpenicilin Draslík

Aby se zabránilo vývoji rezistence vůči lékům, je třeba užívat benzylpenicilin draslík pouze tehdy, je-li potřeba k boji proti infekcím, u nichž je prokázáno, že jsou způsobeny bakteriemi nebo jsou velmi silně podezřelé.

Jako profesionální Čína Sterilní Ampicillin Draslík Sůl Prášek BP, EP, USP dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Sterilní Ampicillin Draslík Sůl Prášek USP, BP, EP z Číny téměř 10 let.

Ukázka odeslání:

K dispozici je bezplatný vzorek. Ale klient by měl platit za náklady kurýra. A po konečném podnikání můžeme vrátit klientovi plné kurýrní náklady.

Použití a použití:

Benzylpenicilin Draslík je určen především k léčbě několika závažných infekcí způsobených kmeny určených mikroorganismů. Některé testy kultury a náchylnosti by měly být provedeny před použitím benzypenicilinu draslíku, aby se zjistila nebo vymazala možnost vzniku organismů způsobujících infekci a aby se zjistilo, zda je vhodné použít benzylpenicilin draslík.

------------------------

Vlastnosti benzylpenicilinu draslíku, penicilinu G draselné soli BP, EP, USP API, suroviny

Teplota tání: 214-217 ° C

alfa D22 + 285 ° (c = 0,748 ve vodě)

index lomu 294 ° (C = 1, H20)

skladovací teplota. 2-8 ° C

Benzylpenicilin draslík, penicilin G draselná sůl BP, EP, USP API, rozpustnost suroviny H2O: 100 mg / ml

Forma: prášek

Rozpustnost ve vodě Rozpustný ve vodě (100 mg / ml), methanolu, ethanolu (šetrně) a alkoholu. Nerozpustný v chloroformu.

Jiný název 3,3-dimethyl-7-oxo-6 - [(fenylacetyl) amino] - (2S, 5R, 6R) monodraselná sůl (113-98-4)

------------------------

COA benzylpenicilinu draslíku, penicilinu G draslíku


Identifikace
Benzylpenicilin Draslík

AH-NMR: odpovídá

Dodržuje

B.LC-MS: odpovídá

Dodržuje

C. IR spektrum vzorku by se mělo shodovat s referenčním standardem;

Dodržuje

D.HPLC-ESI-MS
Retenční čas hlavního píku na chromatogramu přípravku pro stanovení odpovídá retenčnímu času hlavního píku na chromatogramu standardního přípravku získanému v testu.

Dodržuje

Krystalinita

splňuje požadavky.
Penicilin G Draslík

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 2,0%

0,12%

Těžké kovy

≤ 10 ppm

<>

Vlhkost

≤1,0%

0,1%

Síranový popel

≤ 0,5%, stanovené na 1,0 g.

0,009%

Související látky

Nespecifikované nečistoty: pro každou nečistotu

≤ 0,10%

<>

Celková nečistota

≤0,5%

0,11%

Čistota
Benzylpenicilin Draslík

≥99,0%

99,8%

Test (obsah)
Penicilin G Draslík

99,0% ~ 101,0% (bezvodá látka).

99,9%

Zpráva o mikrobiologické analýze

Celkový počet desek

1000 cfu / g Max

Dodržuje

Kvasinky a plísně

100 cfu / g Max

Dodržuje

E-coli.

Chybí, nebo není zjištěn

Negativní

Salmonella

Chybí, nebo není zjištěn

Negativní

S. aureus

Chybí, nebo není zjištěn

Negativní

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý benzylpenicilin draslík, penicilin G draselný prášek / látka USP, BP, továrna EP v Číně; Čína Benzylpenicilin draslík, penicilin G draselné práškové suroviny dodavatelů v Číně. Čína Benzylpenicilin draslík, penicilin G draselné soli BP, EP, USP API, suroviny v Číně.


Pokud hledáte benzylpenicilin draslík, penicilin g draselné soli prášek bp, ep, usp cas 113-98-4, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: benzylpenicilin draslík, penicilin g draselná sůl prášek bp, ep, usp cas 113-98-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like