Sterilní klavulanát draselný zředěný nebo pufrovaný syloidem 1: 1, klavulanát draslík plus syloid 1: 1 surovina

Sterilní klavulanát draselný zředěný nebo pufrovaný syloidem 1: 1, klavulanát draslík plus syloid 1: 1 surovina Název produktu: klavulanát draselný se syloidem 1: 1, klavulanát draslík plus syloid 1: 1 Vzhled: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek, hygroskopický poměr : Clavulanate ...

Podrobnosti o produktu

Sterilní klavulanát draselný zředěný nebo pufrovaný syloidem 1: 1, klavulanát draslík plus syloid 1: 1 surovina

Sterile Potassium Clavulanate Diluted Or Buffered With Syloid 1:1 , Clavulanate Potassium Plus Syloid 1:1 Raw Material.jpg


Název produktu: Klavulanát draselný se syloidem 1: 1, klavulanát draslíku Plus Syloid 1: 1

Vzhled: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek, hygroskopický

Poměr: draselný klavulanát: Syloid = 1: 1 (vztaženo na hmotnost)

Balení: 25 kg / Drum

Doba použitelnosti: 3 roky v původním obalu v podmínkách skladování

Podmínky skladování: dobře utěsněné, vyvarujte se světlu a vlhkosti

Fyzikální stav: pevné.

Forma: prášek.

Identifikace: HPLC

Rozpustnost: Volně rozpustný ve vodě a alkoholu.

Stanovení (HPLC, klavulanát draselný): 45,6 až 53,55% hmotn./hmotn

Klíčová slova: Klavulanát draselný syloidní; Clavulanát draslíku Plus Syloid 1: 1; Klavulanát draselný se syloidem 1: 1; Klavulanát draselný a syloid

Specifikace:

Individuální nečistota: <>

Celkové nečistoty: <>

Metoda: USP a BP.

---------------------

Clavulanát draselného Clavulanátu skupiny Fengchen, pufrovaný Syloidem, může být vyráběn a vyroben podle objednávek zákazníka.
Naše Clavulanate Draslík Plus Syloid 1: 1 API, suroviny BP, USP, EP je vyráběn a vyvážen do všech zemí Blízkého východu a dalších kontinentů jako Uzbekistán, Thajsko, Bangladéš, Vietnam, Kambodža, Rusko, Bělorusko, Litva, , Bělorusko, Ukrajina, Korea, Japonsko atd.

Každý rok Čína vyváží asi 20 mil. Clavulanátu draselné a syloidní suroviny na světový trh. Clavulanát draselného Clavulanátu skupiny Fengchen pufrovaný přípravkem Syloid trvá nejméně 15% celkového podílu na trhu.

  

Jsme syloid klavulanátu draselného; Clavulanát draslíku Plus Syloid 1: 1 dodavatelé / výrobci z továrny na výrobu čínských výrobků. Dále je možné vyrábět klavulanát draselný se syloidem 1: 1; Clavulanát draslíku a syloid podle požadavku klienta. Vždy se snažíme, abychom se stali dobrým Syloidem klavulanátu draselného; Clavulanát draslíku Plus Syloid 1: 1; Klavulanát draselný se syloidem 1: 1; Výrobci / dodavatelé klavulanátu draselného a syloidů a přivítali zákazníka z celého světa, aby kontaktoval společnost FENGCHEN GROUP.

--------------------

Popis:

Mezinárodním názvem pro tento přípravek je Clavulanate draselný + syloid, klavulanát draselný zředěný nebo pufrovaný se syloidem (dioxid křemičitý).

Náš produkt je směs klavulanátu draselného a syloidu, reatio má hmotnost 1: 1.

Chemický abstraktní název draselné soli draselné soli (2R, 3Z, 5R) -3- (2-hydroxyethyliden) -7-oxo-4oxo-l-azabicyklo [3.2.0] heptan- růst některých skvrn Streptomyces clavuligerus nebo získáním jiných prostředků.

Za normálních podmínek je Clavulanát čistého draslíku velmi nestabilní, přidává se Syloid, aby byl před použitím stabilní.

Charakteristika: prášková směs klavulanátu draselného a syloidu v hmotnostním poměru 1: 1.

Aplikace klavulanátu draselného zředěného nebo pufrovaného se syloidem

Indikace klavulanátu draselného zředěného nebo pufrovaného se syloidem:

potencování působení amoxicilinu a tarycilinu.

Certifikát o analýze: Kontaktujte nás, abyste získali podrobný certifikát COA

Klavulanát draselný se syloidním bezpečnostním štítkem Informace: Prosím, kontaktujte nás, abyste si ho našli.

Clavulanát draselný zředěný nebo pufrovaný se syloidní (1: 1) USP použití a syntéza

-Prosím obráťte se na nás pro podrobnosti.

Nejvyšší kvalita, sterilní klavulanát draslíku Plus Syloid 1: 1 Prášek / látka v Číně; Čína Clavulanát draselný se syloidem 1: 1 Dodavatelé surovin v Číně. Čína Clavulanát draslíku se syloidem 1: 1 API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte sterilní klavulanát draslíku zředěný nebo pufrovaný syloidem 1: 1, draslík klavulanátu plus syloidní 1: 1 surovina, přivítejte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: sterilní klavulanát draselný zředěný nebo pufrovaný syloidem 1: 1, klavulanát draselný plus syloid 1: 1 surovina, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like