Prokain Benzylpenicilin nebo Penicilin G Prokain CAS 54-35-3

Prokain Benzylpenicilin nebo Penicilin G Prokain CAS 54-35-3 API Surový prášek Název produktu: Prokain Benzylpenicilin nebo Penicilin G Prokain Synonyma: Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Benzylpenicilin Prokain, Prokain Penicilin G, Novokain Benzylpenicilin, Penicilin G Novokain CAS. .

Podrobnosti o produktu

Prokain Benzylpenicilin nebo Penicilin G Prokain CAS 54-35-3

Procaine Benzylpenicillin Or Penicillin G Procaine.png


Název produktu: Prokain Benzylpenicilin nebo Penicilin G Prokain

Synonyma: Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Benzylpenicilin prokain, Prokain Penicilin G, Novokain Benzylpenicilin, Penicilin G Novokain

Číslo CAS: 54-35-3

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Stanovení: 96,0% ~ 102,0% Prokain benzylpenicilin, Penicilin G Prokain

Vzorec: C29H38N4O6S

Vzorec struktury:

Procaine Benzylpenicillin Or Penicillin G Procaine formula.png

Informace o balení: 20BOU / Drum
KLÍČOVÁ SLOVA: Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G, Benzylpenicilin Prokain, Penicilin G Novocain API Surový prášek

Chemický název: Monohydrát 2-diethylaminoethyl-4-aminobenzoátu (6R) - (2-fenylacetamido) penicilinátu

Popis:
Prokain Benzylpenicilin nebo Penicilin G Procainea kombinace Penicilinu G a Prokainu.
Penicilin G je antibiotikum. Z tohoto důvodu je prokázáno, že Penicilin G má účinnost především proti grampozitivním organismům. Některé gramnegativní organismy, jako jsou Neiserria gonorrhoeae a Neiserria meningitidis, jsou také citlivé na penicilin G.
Penicilin G je také znám jako benzylpenicilin. Prokain je také známý jako Novacaine.
Benzylpenicilin obsahuje 6 'fenylacetylový postranní řetězec. V kyselých vodných roztocích se uvádí, že se penicilin rozkládá na kyselinu penilovou a kyselinu penilloovou.
Prokain nebo Novokain je známý blokátor sodíkových kanálů s různými inhibičními účinky.
U kosterních svalů bylo hlášeno, že prokain (novokain) inhibuje uvolňování kalcia indukované vápníkem. Rovněž je známo, že prokain působí jako inhibitor methylace DNA a způsobí demetylaci a reaktivaci methylačně umlčených genů.
Ukázalo se, že prokain nebo novokain indukují neuronální apoptózu způsobem, který koreluje s rozpustností sloučeniny v lipidů.
Prokain benzylpenicilin, také známý jako Procaine Penicillin G, je antibiotikum užitečné pro léčbu mnoha bakteriálních infekcí. Jedná se o formu penicilinu, který je kombinací benzylpenicilinu a lokálního anestetika prokain. Po hluboké intramuskulární injekci se pomalu vstřebává do oběhu a hydrolyzuje na benzylpenicilin - a proto se používá, kde jsou vyžadovány dlouhotrvající nízké koncentrace benzylpenicilinu. Tato kombinace je zaměřena na snížení bolesti a nepohodlí spojené s velkou intramuskulární injekcí penicilinu. Je široce používán ve veterinárních prostředích.

Používání:
Prokain Benzylpenicilin je také znám jako Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G, Benzylpenicilin Prokain, Penicilin G Novokain. Má funkci prokainu i penicilinu. Spolupracují.
Prokain Benzylpenicilin je široce používaná látka ve farmaceutické oblasti.


Jako profesionální Čína Penicillin G Procaine, Procaine Penicilin G dodavatele surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Procaine Benzylpenicillin, Benzylpenicillin Procaine, Penicillin G Novocaine API z Číny v Číně téměř 10 let.

-------------------

Prokain benzylpenicilin, také známý jako penicilin G prokain, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G, Benzylpenicilin Prokain, Penicilin G Novokain, je antibiotikum, které pomůže léčit mnoho bakteriálních infekcí. Konkrétně jsou Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G API Surový prášek široce indikován pro syfilis, antrax, ústní infekce, pneumonii, záškrtu, celulitidu a kousání zvířat. Benzylpenicilin Prokain, Penicilin G Novokain se podává injekcí do svalu.

 

Mohou však být vedlejší účinky zahrnující bolest v místě injekce, problémy s srážením krve, záchvaty a alergické reakce včetně anafylaxe atd. Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G je také běžně užíván k léčbě syfilisu. To se nedoporučuje osobám, které mají v anamnéze alergii na penicilin nebo alergii na prokain. Používání benzylpenicilinu prokain, penicilin G Novokain v průběhu těhotenství a kojení je poměrně bezpečné. Prokain benzylpenicilin je ve skupině léčiv penicilinem a beta laktamem. Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G působí přes benzylpenicilin a zabije bakterie. Prokain činí kombinaci dlouhodobě působící. [3]

V roce 1948 byl pro farmaceutické použití poprvé zaveden Benzylpenicilin Prokain, Penicilin G Novocain. Jedná se o nejefektivnější a nejbezpečnější léky potřebné v systému zdravotnictví.

 

Lékařské použití:

Specifické údaje pro Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G jsou následující:

-Syfilis

Ve Spojených státech se Bicillin CR (injekční suspenze, která obsahuje 1,2 milionu jednotek benzathinového penicilinu a 1,2 milionu jednotek prokainového penicilinu na 4 ml) nedoporučuje k léčbě syfilisu, protože obsahuje pouze 50% doporučené dávky benzylpenicilinu Prokain, penicilinu G Novocaine. Chyby při léčbě byly způsobeny zmateností mezi Bicillinem LA a Bicillinem CR. V důsledku toho byly provedeny změny v balení produktů; konkrétně bylo v červeném textu přidáno prohlášení "Není určeno pro léčbu syfilisu" jak na štítky pro injekční stříkačky Bicillin CR, tak na Billin CR 900/300.

- spolu s erythromycinem, prokainem benzylpenicilinem, penicilinem G prokainem a prokainem penicilinem G se používá k léčbě krku v krku,

-

Benzylpenicilin Prokain, Penicilin G Novokain se používá také jako doplněk při léčbě antraxu.

 

Nežádoucí účinky Benzylpenicilinu Prokain, Penicilin G Novokain:

Při vysokých dávkách může prokainový penicilin způsobit záchvaty a abnormality CNS v důsledku přítomnosti prokainu v něm.

 

Mechanismus působení Prokainu Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G:

Tento produkt je forma penicilinu, který je kombinací benzylpenicilinu a lokálního anestetika prokain. Po hluboké intramuskulární injekci se benzylpenicilin Prokain, Penicilin G Novocain vstřebává do oběhu pomalu a hydrolyzuje na benzylpenicilin. Proto se používá Prokain benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G, kde jsou v léčbě potřeba prodloužené nízké koncentrace benzylpenicilinu.

-----------------------

Hlavní ukazatele Penicilinu G Novokain (Penicilin G Prokain)


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Penicilin G Novokain

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Penicilin G Prokain

IR spektrum odpovídá spektru referenčního standardu (IR)

Dodržuje

pH (50 mg / 15 ml H20)

5.0 ~ 7.5

5.9

Specifické optické otáčení

+ 165 ° C + 180 °

+ 172 °

Vlhkost

2,8% ~ 4,2%

3,1%

Související látky

Nečistota A: Ne více než plocha odpovídajícího píku na chromatogramu porovnávacího roztoku (c) ≤ 0,024%

4-aminobenzoová kyselina:
0,003%

Jakákoli jiná nečistota (B, C, D, E): pro každou nečistotu nepřesahující plochu píku způsobenou benzylpenicilinem na chromatogramu porovnávacího roztoku (c) ≤ 1%

Nezjištěno

Zbytková rozpouštědla (GC)

n-Butanol ≤ 5000 ppm

89 str / min

Etylacetát ≤ 5000 ppm

8 stránek za minutu

Bakteriální endotoxiny

<0,10 iu="">

<0,10 iu="">

Prokain (HPLC)

39,0% ~ 42,0%

40,9%

Prokain benzylpenicillin
(Penicilin G Novokain)

96,0% ~ 102,0%

99,4%

Sterilita

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Tento produkt splňuje jak standardy BP, tak EP.

Špičková kvalita, Čína Pure Procaine Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G, Benzylpenicilin Prokain prášek / substance továrna v Číně; Čína Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G, Benzylpenicilin Prokain Dodavatelé surovin v Číně. Čína Prokain Benzylpenicilin, Penicilin G Prokain, Prokain Penicilin G, Benzylpenicilin Prokain API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte prokain benzylpenicilin nebo penicilin g prokain cas 54-35-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: prokain benzylpenicilin nebo penicilin g prokain cas 54-35-3, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like