Ampicilin sodný a (plus) Sulbactam Sodná surovina API 2: 1 pro stupeň vstřikování

Ampicillin Sodium a (plus) Sulbactam Sodná surovina API 2: 1 pro injekci; Směs ampicilinu sodného a Sulbaktamu Směs 2: 1 pro injekci Název produktu: Sodná sůl ampicilinu a Sulbaktam Sodná směs 2: 1 pro injekční synonyma: Ampicilin sodný a Sulbaktam Sodium Charakteristika: bílý prášek. Test a potence: Ampicillin ≥563ug / mg Subakam ≥280ug / mg Balení: ...

Podrobnosti o produktu

Ampicilin sodný a (plus) Sulbactam Sodná surovina API 2: 1 pro stupeň vstřikování       Ampicillin Sodium and (plus) Sulbactam Sodium raw material API 2:1 for Injection.jpg

Název produktu: Ampicilin sodný a (plus) Sulbactam Sodná surovina API 2: 1 pro injekci

Synonyma: sodná sůl ampicilinu a sodná sůl sulbuktamu

Charakteristika: bílý prášek.

Test a účinnost:

Ampicilin ≥563ug / mg

Subaktam ≥ 280ug / mg

Balení: 6KG / TIN; 2TINS / CTN

Popis sodné soli ampicilinu a / nebo surového sulbaktamu API:

Ampicilin sodný pochází z jádra penicilinu, kyseliny 6-aminopenicilanové. Chemicky se jedná o (2S, 5R, 6R) -6- [(R) -2-amino-2-fenylacetamido] -3,3-dimethyl-7 -oxo- 4- thia- 1 -azabicyklo [ ] heptan-2-karboxylátu a má molekulovou hmotnost 371,39. Jeho chemický vzorec je C16H18N3NaO4S.

Sulbaktam sodný je derivát základního jádra penicilinu. Chemicky je sulbaktam sodný penicilinátsulfonem sodným; (2S, 5R) -3,3-dimethyl-7-oxo-4-thia-l-azabicyklo [3,2,0] heptan-2-karboxylát-4,4-dioxid sodný. Její chemický vzorec je C8H10NNaO5S s molekulovou hmotností 255,22.

Kombinace API ampicilinu sodného a / nebo sulbuktamu sodného se používá k léčbě některých infekcí způsobených bakteriemi, včetně infekcí kůže, ženských reprodukčních orgánů a břicha (oblast mezi hrudníkem a pasem). Ampicilin je ve třídě léků nazývaných antibiotiky podobné penicilinu. Funguje tím, že zastaví růst bakterií. Přípravek Sulbactam Sodium je ve třídě léků nazývaných inhibitory beta-laktamázy. Funguje tím, že zabraňuje bakteriím ničit ampicilin. Antibiotika nebudou pracovat na nachlazení, chřipce ani jiné virové infekce.

 

Farmakodynamika ampicilinu sodného a / nebo suroviny sodné soli sulbactamu API:
Antibiotikum: Ampicilin sodný je baktericidní; adheruje k bakteriálním proteinům vázajícím se na penicilin, a tím inhibuje syntézu bakteriální buněčné stěny. Sulbactam Sodium inhibuje beta-laktamázu, enzym produkovaný bakteriemi rezistentními na ampicilin, který degraduje ampicilin.

 

Kontraindikace a bezpečnostní opatření týkající se ampicilinu sodného a / nebo suroviny sodné soli sulbaktamu API:
Kontraindikace u pacientů přecitlivělých na léčivo nebo jiné peniciliny. Používejte opatrně u pacientů s makulopapulární vyrážkou.

 

COA-Ampicillin Sodium a / Sulbactam Sodium Směs 2: 1 pro injekci

Název produktu

Ampicillin sodný a Sulbactam Sodium (2: 1) pro injekci

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý prášek.

Bílý prášek

Identifikace

Retenční časy hlavních
píky na chromatogramu HPLC
Příprava testu odpovídá
na chromatogramu HPLC
Standardní příprava, jak byla získána
v testu.

Dodržuje

pH

8,0 až 10,0

8.7

Voda

≤ 2,0%

0,2%

Viditelné částice

Odpovídá

Odpovídá

Krystalinita

Odpovídá

Odpovídá

Vázání hmoty

≥ 10 μm ≤ 6000 částic / g

≥ 25 μm ≤ 600 částic / g

356 částic / g

0 částic / g

Bakteriální endotoxiny

≤ 0,17EU / mg

0,08EU / mg

Sterilita

Musí splňovat požadavek

Dodržuje

Methylenchlorid

≤ 600ppm

425ppm

Ethanol

≤ 5000 ppm

992ppm

Stanovení

Ampicilin ≥563ug / mg

Sulbaktam ≥ 280 ug / mg

589 ug / mg

300 ug / mg

Špičková kvalita, čistý ampicilin sodný a prášek Sulbactam sodný; Ampicillin Sodium a Sulbactam Sodium Směs Dodavatelé surovin v Číně. Ampicillin Sodium a Sulbactam Sodium Směs API Výrobci.


Pokud hledáte přísadu Ampicillin Sodium a (plus) Sulbactam Sodium API 2: 1 pro stupeň vstřikování, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit