Tetraacein hydrochlorid nebo Tetracain Hcl prášková surovina, API CAS 136-47-0

Tetracaine HCl nebo Tetracain Hcl Surovina, API CAS 136-47-0 Název produktu: Tetracain HCl nebo Tetracain Hcl Číslo CAS: 136-47-0 Charakteristika: bílý krystalický prášek Test: 99,0% ~ 101,0% Tetracain Hcl Vzorec: C15H25ClN2O2 Struktura Vzorec: Standard: Informace o balení: 25Kgs / Drum ...

Podrobnosti o produktu

Hydrochlorid tetracainu nebo tetracain Hcl CAS 136-47-0

Tetracaine Hydrochloride or Tetracaine Hcl Powder Raw Material, API.png


Název produktu: Hydrochlorid tetracainu nebo Tetracain Hcl

Číslo CAS: 136-47-0

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Test: 99,0% ~ 101,0% tetracain Hcl

Vzorec: C15H25CIN2O2

Vzorec struktury:

Tetracaine Hydrochloride or Tetracaine Hcl Powder Raw Material, API formula.png

Standard:
Informace o balení: 25 kg / Drum
KLÍČOVÁ SLOVA: Hydrochlorid tetracainu, Tetracain Hcl API, Surový prášek

Popis:
Tetracain HCl je také nazýván Tetracain Hcl nebo někdy je také známý jako ametokain hydrochlorid. Jedná se o lokální anestetikum, které patří do skupiny esterových anestetik.
Hydrochlorid tetracainu se používá hlavně v oblasti oftalmologie a jako protizánětlivý prostředek. Používá se také v oblasti spinální anestézie.
Nedávným biomedicínským výzkumem může Tetracain Hcl změnit funkci kanálů uvolňujících vápník (známé jako ryanodinové receptory), které kontrolují uvolňování vápníku z intracelulárních zásob.
Tetracain Hcl je alosterický blokátor těchto kanálových funkcí.
Pokud je v nízkých koncentracích: Tetracain Hcl způsobuje počáteční inhibici spontánních příhod uvolňování kalcia,
Pokud je ve vysokých koncentracích: Hydrochlorid tetracainu zcela blokuje uvolňování.
Společně s dalšími látkami se Tetracain Hcl široce používá v chirurgii uší, nosu a krku. Navíc je na oddělení pohotovosti rychle znecitlivá povrch. Zvláště když děti poškodily oči, ucho nebo jiné citlivé umístění.
Tetracain Hcl je v seznamu základních léčivých přípravků WHO.

-------------------------------

Popis:

Hydrochlorid tetracainu, surový materiál Tetracain Hcl, API BP, EP, USP se syntetizuje z kyseliny 4-butylaminobenzoové. Etylester vzniká kyselinou katalyzovanou esterifikační reakcí. Transesterifikace katalyzovaná bází se provádí vroucím ethylesterem kyseliny 4-butylaminobenzoové s přebytkem 2-dimethylaminoethanolu v přítomnosti malého množství ethoxidu sodného.

 

Jako profesionální Čína Tetracaine Hydrochlorid, Tetracaine Hcl práškové suroviny, API BP, EP, USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Tetracaine hydrochlorid, Tetracaine Hcl práškové suroviny, API BP, EP, USP z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Aplikace:

Tetracain HCl, Tetracain Hcl Prášková surovina, API BP, EP, USP (Také známý jako ametokain) je silný lokální anestetikum esterové skupiny. Používá se hlavně lokálně v oftalmologii a jako protizánětlivý prostředek a používá se při spinální anestezii.

V biomedicínských studiích se aplikuje Tetracaine Hydrochloride, Tetracaine Hcl prášková surovina, API BP, EP, USP ke změně funkce kanálků pro uvolňování vápníku (ryanodinových receptorů), které kontrolují uvolňování vápníku z intracelulárních zásob. Tetracain HCl, Tetracain Hcl Prášková surovina, API BP, EP, USP je alosterický blokátor funkce kanálu. Při nízkých koncentracích způsobí Tetracaine Hydrochloride, Tetracaine Hcl prášková surovina, API BP, EP, USP počáteční inhibici spontánních příhod uvolňování kalcia, zatímco ve vysokých koncentracích úplně zablokuje uvolňování.

Použití a aplikace: Tetracain HCl, Tetracain Hcl prášková surovina, API BP, EP, USP se široce používá pro epidermální anestézu sliznic, nervovou tkáňovou anestézii, epidurální anestezii a subarachnoidní prostorovou anestezii.

---------------------------------

Alias: Tetracain HCl; Ametokain hydrochlorid

MF: C15H25CIN2O2

MW: 300,82

EINECS: 205-248-5

Kategorie produktů: meziprodukty API; Sodíkový kanál; Aminy; Aromáty; Meziprodukty a jemné chemické látky; Léčiva; Farmaceutický prostředek; PONTOCAINE

-----------------------------------

Ostatní jména:

Tetracaini hydrochloridum


Hlavní indexy hydrochloridu tetrakainu nebo tetracykinu Hcl

POLOŽKA

SPECIFIKACE

VÝSLEDEK

Popis
Tetracain Hcl

Bílý krystalický prášek

bílý krystalický prášek

Identifikace
Hydrochlorid tetracainu

Chcete-li vyhovět

Dodržuje

Vzhled řešení

Jasné a bezbarvé

Dodržuje

pH

4,5-6,5

5.4

Související látka
(Podle TLC)

Chcete-li vyhovět

Dodržuje

Těžké kovy

10 ppm

Dodržuje

Vlhkost (voda)

Ne více než 2,0%

<>

Ztráta sušením

<>

0,30%

Síranový popel

<>

0,05%

Test (TLC)
Hydrochlorid tetracainu

99,0% ~ 101,0%

99,5%

Nejvyšší kvalita, čínský Čistý hydrochlorid tetracainu nebo Tetracain Hcl prášek / substance továrna v Číně; Čína Tetracaine Hydrochlorid nebo Tetracain Hcl Dodavatelé surovin v Číně. Čína Tetracaine hydrochlorid nebo Tetracain Hcl API výrobci v Číně.


Pokud hledáte Tetracaine Hydrochloride nebo Tetracaine Hcl Práškové Suroviny, API CAS 136-47-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Tetracaine Hydrochloride nebo Tetracain Hcl Prášková surovina, API CAS 136-47-0, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like