Hydrochlorid ropivakainu nebo (S) -opivacain Hcl BP EP USP

Od objevu, že lokálně působící anestetika mohou vyvolat srdeční zástavu, lidé hledají bezpečnější alternativy s nižší rozpustností v tucích.

Podrobnosti o produktu

Ropivacaine hydrochlorid nebo Ropivacain Hcl

image001

Čína Ropivakain hydrochlorid nebo (S) -Ropivakain Hcl BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: (S) -ropivacainehydrochlorid bezvodý

CAS číslo: 98717-15-8

Vlastnosti: Bílý prášek nebo bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C17H27C1N20; C17H26N20 · HCI

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Ropivakain hydrochlorid nebo (S) -Rivivakain Hcl


Popis:

Od objevu, že lokálně působící anestetika mohou vyvolat srdeční zástavu, lidé hledají bezpečnější alternativy s nižší rozpustností v tucích. Ropivakain hydrochlorid nebo (S) -Rivivakain Hcl BP EP USP je takový nový druh dlouhodobě působících amidových lokálních anestetik, který má dlouhodobý účinek, anestézii a analgetický účinek. Jeho farmakologické vlastnosti jsou nízká kardiotoxicita, zřejmé oddělení senzorického bloku a motorického bloku a periferní vazokonstrikce. Proto je zvláště vhodný pro pooperační analgezii a porodnickou anestézii.


Ve srovnání s tradičními místními anestetiky má Ropivacaine Hydrochloride nebo (S) -Rivaivin Hcl BP EP USP následující výhody:

1. Terapeutický účinek: Ropivakain hydrochlorid má delší dobu účinku než jiná dlouhodobě působící lokální anestetika a anestézie subkutánní infiltrace trvá 2 až 3krát déle než bupivacain stejné koncentrace.

2. Stupeň separace smyslově-motorického bloku ropivacain-hydrochloridu nebo (S) -opivacainu Hcl BP EP USP je mnohem vyšší než stupeň bupivakainu a rychlost clearance je vyšší, což z něj činí vhodnější pro analgezii.

3. Silná ovladatelnost: anestetický účinek Ropivacaine Hydrochloride nebo (S) -Rivaivinu Hcl BP EP USP je závislý na dávce, tj. Stupeň senzorického a motorického bloku produkovaného ropivakainem je předvídatelný a kontrolovatelný.

4. Nízká toxicita a vedlejší účinky: Ropivakain hydrochlorid nebo (S) -Rivivakain Hcl BP EP USP nemá žádné nedostatky kardiotoxicity obecně dlouhodobě působících lokálních anestetik. Málokdy vyvolává kardiotoxicitu a plod má dobrou toleranci k tomuto produktu.


Stejně jako jiná lokální anestetika Ropivacaine Hydrochloride nebo (S) -Rivaivain Hcl BP EP USP reverzibilně blokuje vedení impulzů podél nervových vláken tím, že blokuje sodné ionty, aby tekly do membrán nervových vláken. Lokální anestetika mohou mít také stejný účinek na excitovatelné buněčné membrány, jako jsou mozkové buňky a kardiomyocyty. Pokud do systémového oběhu rychle vstoupí nadměrné množství léků, centrální nervový systém a kardiovaskulární systém vytvoří toxické symptomy a příznaky.

Špičková kvalita, čistý ropivakain hydrochlorid nebo (S) -Rivivakain Hcl BP EP USP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte hydrochlorid ropivakainu nebo hydrochlorid (y) -ropivakainu hcl bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: ropivakain hydrochlorid nebo (s) -ropivakain hcl bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like