Lignokain hydrochlorid, lignokain Hcl BP EP USP Xylokain Hcl

Lignokain hydrochlorid, lignokain Hcl BP EP USP Xylokain Hcl Čína lignokain hydrochlorid, Lignocaine Hcl BP EP USP Xylokain Hcl factory, dodavatel, výrobce v Číně. Balení: 25Kgs / Fibre Drum Popis: Hydrochlorid lignokainu, Lignocaine Hcl BP EP USP Xylokain Hcl se používá k ...

Podrobnosti o produktu

Lignokain hydrochlorid, lignokain Hcl BP EP USP Xylokain Hcl

Lignocaine Hydrochloride, Lignocaine Hcl BP EP USP Xylocaine Hcl

Čína Lignocaine Hydrochloride, Lignocaine Hcl BP EP USP Xylokain Hcl factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Popis:

Lignokain hydrochlorid, lignokain Hcl BP EP USP Xylokain Hcl se používá k oškrabování oblasti vašeho těla, které pomáhá snížit bolest nebo nepohodlí způsobené invazivními léčebnými postupy, jako je chirurgický zákrok, propíchnutí jehly nebo vkládání katetru nebo dýchací trubice.

Lignocaine Hydrochloride, Lignocaine Hcl BP EP USP Xylokain Hcl se někdy vyskytuje v aplikacích při léčbě nepravidelných srdečních rytmů, které mohou signalizovat možný srdeční záchvat.

Fengchen Group Co, Ltd je uděleno s čestným "národní high-tech podnikání & rdquo; , "první šarže podnikových technologických inovací"; v naší provincii.

Fengchen Group Co, Ltd držet víru v technologické inovace. Vývoj společnosti bude zaměřen i na školení zaměstnanců. V roce 2014 je zřízeno postdoktorské výzkumné středisko. Mimochodem, provádíme také tři projekty národních planéřů.

Nejvyšší kvalita, čistý lignokain hydrochlorid, Lignocaine Hcl BP EP USP Xylokain Hcl prášek / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Hot Tags: lignocaine hydrochloride, lignocaine hcl bp ep usp xylokain hcl, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like