Lignokainová báze BP EP USP Xylokain

Lignocaine Base BP EP USP Xylokain China Lignocaine Base BP EP USP Xylokain factory, dodavatel, výrobce v Číně. Jiný název: Xylokain Charakteristika: Bílý prášek. Struktura Vzorec: Balení: 25kgs / Fiber Drum Popis: Lignocaine Base BP EP USP Xylokain je většinou používán jako lokální ...

Podrobnosti o produktu

Lignokainová báze BP EP USP Xylokain

Lignocaine Base BP EP USP Xylocaine

Čína Lignocaine Base BP EP USP Xylokain factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Jiný název: Xylokain

Charakteristika: bílý prášek.

Vzorec struktury:

Lignocaine Base BP EP USP Xylocaine structure and 3D formula

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Popis:

Lignokainová báze BP EP USP Xylokain se nejčastěji používá jako lokalizační činidlo.

Účinnost přípravku Lignocaine Base BP EP USP Xylokain jako lokálního anestetika je charakterizována rychlým nástupem účinku a střednědobým trváním účinnosti.

Proto je tato látka vhodná pro infiltrační, blokovou a povrchovou anestezii. Existují také látky s delší dobou působení, jako je bupivakain. Může být upřednostňováno, pokud je potřeba pro spinální a epidurální anestezii. Lignokain base BP EP USP Xylokain má výhodu rychlého nástupu účinku.

Lignokainová báze BP EP USP Xylokain je většinou oblíbená jako gelová nebo masťová formulace. Aplikují se na různé části těla, aby se snížila citlivost nebo ztráta pocitů u pacientů s určitými léčebnými postupy. Lignokain Base BP EP USP Xylokain je také aplikován na zmírnění bolesti a svědění způsobených podmínkami jako spálení slunce nebo jiné drobné popáleniny, kousnutí hmyzem nebo bodnutí, jedovatý břečťan, dubový jed, otravný sumac, drobné škrábance nebo škrábance.

Lignocaine Base BP EP USP Viskózní lokální roztok Xylokain je další populární formulace. Používá se při léčbě bolesti v ústech nebo krku a také při snímaní rentgenových snímků a zubních otisků sníží gagging.

Lignokain Base BP EP USP Kožní náplast Xylokain je používána k ulehčení bolesti způsobené šindelem.

Technicky Lignocaine Base BP EP USP Xylokain patří do rodiny chemických látek s názvem lokální anestetika. Zabraňuje bolest tím, že blokuje signály na nervových zakončeních pokožky. Lignokain Base BP EP USP Xylokain nezpůsobuje bezvědomí jako obecné anestetika při chirurgickém zákroku.

Související a rozdíl mezi lidokainem a lignokainem:

Lidokain a lignokainová báze BP EP USP Xylokain je ve skutečnosti stejná látka. Mají různá jména. Je to stejný výrobek. Lignokain Base BP EP USP Xylokain je oblíbený lokální anestetikum. To pomůže otupit část těla. To by mohlo být často pozorováno v zubní ordinaci.

Známý jako Lignocaine Base BP EP USP Xylokain, je tato látka dostupná na trhu jako gel a jako injekce. Léčivo je aromatický amid, který má molekulární vzorec C14H22N2O. Drog je také znám pod jménem xylokain.

Lignokain Base BP EP USP Xylokain je hlavně anestetikum používaný při zubním a chirurgickém šití atd. Pomůže pacientovi necitlivě na bolest, což umožní léčbu. Velmi zřídka existuje gel Lignocaine BP EP USP Xylocaine, který působí jako maziva při vkládání katetrů a jiných lékařských nástrojů do těla.

Aplikace Lignocaine Base BP EP USP Xylokainu se také vyskytuje při léčbě extrémně bolestivých zánětů nacházejících se v močovém měchýři nebo urethře.

Mechanismus účinku:

Lignokain Base BP EP USP Xylokain pomáhá dočasně zastavit bolestivé signály. To je zdůrazněno zastavením sodíkových kanálů, které pumpují Natrium do nervových buněk, což nemá za následek vznik akčního potenciálu, a tak ukončí šíření signálu bolesti do mozku.

Při aplikaci Lignocaine Base BP EP USP Xylokainu je třeba věnovat zvláštní pozornost. Mělo by být pouze do oblasti nezbytné, žádné další místa.

POZNÁMKA: Aplikace na velké ploše může zvýšit množství absorbovaného léčiva. Pokud dochází ke střihům a poškozeným tkáním, zejména v hlenových tkáních, může se zvýšit absorpce a vést k předávkování. Je třeba poznamenat, že tyto tkáně absorbují lék více než zdravé tkáně. Také, pokud je lék aplikován na vyhřívanou oblast těla, Lignocaine Base BP EP USP Xylokain pravděpodobně absorbuje více.

Nežádoucí účinky spojené s užíváním lignokainu BP EP USP Použití xylokainu:

Může se jednat o pomalé srdeční poruchy, křeče, ospalost a rozmazané vidění.

Chemické a fyzikální údaje:

Vzorec: C14H22N2O

Molární hmotnost: 234,34 g / mol

Teplota tání: 68 ° C (154 ° F)

Fengchen Group Co, Ltd je komplexní farmaceutický podnik v Lignocaine Base BP EP USP Xylokainové produkty související. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj. Výroba mikrobiálních léčiv je dalším námi.

Naše hlavní produkty jsou API Lylokain Base BP EP USP Xylokain a její deriváty.

Fengchen Group Co, sro má vědecky kvalitní. Všechny výrobní linky splňují nejvyšší požadavky na kontrolu kvality.

Nejvyšší kvalita, čistá lignokainová základna BP EP USP Xylokainová prášková / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Hot Tags: lignokain base bp ep usp xylokain, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like