Dibucaine Hydrochloride Cinchocaine Hcl

Přestože chemická struktura dibukainu hydrochloridu cinchocainu Hcl je amid, může být hydrolyzována plazmatickou cholinesterázou jako lokální anestetika esterové skupiny a její účinek lze identifikovat klinicky.

Podrobnosti o produktu

Dibucaine Hydrochloride Cinchocaine Hcl

image001

China Dibucaine Hydrochloride Cinchocaine Hcl factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Dibucaine Hcl; Hydrochlorid nupercainu, Percaine Hcl, Hydrochlorid Sovcaine

CAS číslo: 61-12-1

Vlastnosti: Bílý prášek

Molekulový vzorec: C20H30C1N302; C20H29N3O2.HCl

Struktura vzorce:

image002


Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Dibucaine Hydrochloride Cinchocaine Hcl


Popis:

Přestože chemická struktura dibukainu hydrochloridu cinchocainu Hcl je amid, může být hydrolyzována plazmatickou cholinesterázou jako lokální anestetika esterové skupiny a její účinek lze identifikovat klinicky. Účinnost lokální anestezie (Dibucaine Hydrochloride Cinchocaine Hcl) je 22-25krát vyšší než prokain a doba lokální anestezie je delší, ale toxicita je 15-20krát vyšší než toxicita prokainu. Jakmile dojde k otravě, záchranná operace trvá 4–8 hodin.

Dibucaine Hydrochloride Cinchocaine Hcl je v tkáních mnohem stabilnější než prokain, takže anestezie trvá déle (asi třikrát tak dlouho, než prokain).

Dibucaine Hydrochloride Cinchocaine Hcl je vhodný pro epidurální anestézii a bederní anestezii. Tento produkt se snadno prochází mukózou a používá se také pro povrchovou anestézii, ale pro infiltrační anestézii se používá méně, protože je toxický (asi 15krát vyšší než prokain).


Špičková kvalita, čistý Dibucaine Hydrochloride Cinchocaine Hcl Prášková / látková továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte dibukain hydrochlorid cinchocaine hcl, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dibucaine hydrochloride cinchocaine hcl, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like