Ametokainhydrochlorid, ametokain Hcl BP EP USP

Ametokaine hydrochlorid, Ametokaine Hcl BP EP USP Čína Ametokaine hydrochlorid, Amethocaine Hcl factory, dodavatel, výrobce v Číně. Balení: 25Kgs / Fiber Drum Fengchen Group Co, Ltd je synteticky vynikající farmaceutická společnost se specializuje na Amethocaine Hydrochloride, ...

Podrobnosti o produktu

Ametokainhydrochlorid, ametokain Hcl BP EP USP

Amethocaine Hydrochloride, Amethocaine Hcl BP EP USP

Čína Ametokaine hydrochlorid, Amethocaine Hcl factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Fengchen Group Co, Ltd je synteticky vynikající farmaceutická společnost se specializuje na Amethocaine Hydrochloride, Amethocaine Hcl BP EP výroby a prodeje v USA. Jeho střednědobé komodity se na tomto trhu také dobře podílejí. Máme také organická rozpouštědla a některé průmyslové chemikálie.

Jsme většinou známí pro naše produkty, jako je Amethocaine Hydrochloride, Amethocaine Hcl BP EP USA jak v Číně, tak iv zahraničí.

Přepravní výhoda je jednou z našich výhod. Vyvážíme již více než 10 let. Obvykle přijímáme přístav Qingdao nebo přístav Šanghaj.

Fengchen má přibližně 950 milionů čínských jüanů. Naše zajištění jakosti a kontrola kvality mají vynikající management a vybavení.

Ametokain hydrochlorid, Ametokain Hcl je jedním z našich nejlepších prodejců. Cimetidin, Cimetidin AB, Piracetam, Paracetamol, Ibuprofen jsou známé v celém průmyslu.

Jsme přesvědčeni, že kvalitní dokonalost, bonita a zákazník především. Celý personál kromě toho spolupracuje s domácími i zámořskými zákazníky, aby vytvořili skvělý obchodní vztah.

Nejvyšší kvalita, čistá Amethocaine Hydrochloride, Amethocaine Hcl prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Hot Tags: ametokain hydrochlorid, ametokain hcl bp ep usp, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like