Zeaxanthin CAS 144-68-3

Čistý Zeaxanthin CAS 144-68-3 je krystalický prášek, oranžovo-červený, bez zápachu. Jeho zředěný roztok je oranžově červená olejovitá kapalina nad 10 ° C a žlutá polotuhá olejovitá látka pod 10 ° C.

Podrobnosti o produktu

Zeaxanthin CAS 144-68-3

1

Čína Zeaxanthin CAS 144-68-3 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Číslo CAS: 144-68-3

Charakteristika: Žlutý nebo oranžový krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C40H56O2

Strukturní vzorec:

 Zeaxanthin223

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Zeaxanthin CAS 144-68-3


Popis:

Čistý Zeaxanthin CAS 144-68-3 je krystalický prášek, oranžovo-červený, bez zápachu. Jeho zředěný roztok je oranžově červená olejovitá kapalina nad 10 ° C a žlutá polotuhá olejovitá látka pod 10 ° C.

Zeaxanthin CAS 144-68-3 je polyenová molekula obsahující devět střídavých uhlíkových konjugovaných dvojných vazeb a jednoduchých vazeb. Každý konec uhlíkové kostry je spojen s hydroxylovým iononovým kruhem. Tento konjugovaný systém dvojné vazby představuje chromofor absorpce světla. Poskytuje jedinečnou barvu karotenoidů a poskytuje absorpční spektra viditelného světla pro identifikaci a kvantitativní analýzu. Zeaxanthin má dvě trojrozměrná centra, takže teoreticky mohou být čtyři stereoisomery: 3R, 3'R-zeaxanthin, 3S, 3'S-zeaxanthin, 3R, 3'S-zeaxanthin a 3S, 3'R-zeaxanthin. Molekulová struktura zeaxanthinu je však symetrická struktura, 3R, 3'S-a 3S, 3'R-jsou ve skutečnosti stejné stereoizomery. Zeaxanthin má proto pouze tři stereoizomery, z nichž 3R, 3'S-zeaxanthin a 3S, 3'R-zeaxanthin se nazývají racemický zeaxanthin, zatímco přirozený zeaxanthin je hlavně 3R, 3'R-zeaxanthin.


Kukuřice Stigmata zmírňuje širokou škálu stavů charakterizovaných zánětem moči. Zeaxanthin CAS 144-68-3 je zvláště užitečný při léčbě zánětu způsobeného bakteriální infekcí. Komplexní polysacharid v hedvábí aktivuje makrofágy (bílé krvinky), aby pohltil a rozpustil infekční mikroorganismy.

Zeaxanthin CAS 144-68-3 může být použit v podmínkách vysoké kyseliny močové, jako je dna a některé typy artritidy. Pomáhá snižovat bolestivé otoky. Extrakt z kukuřičného hedvábí se používá pro širokou škálu stížností na genitálie, ale často se kombinuje s bylinkami, které mají více antiseptických vlastností, zatímco kukuřice stigma pomáhá zklidňovat podrážděnou tkáň. I když je diuretikum, Zeaxanthin CAS 144-68-3 může také těžit z častého močení uklidňujícím podrážděním močového měchýře. Čínský výzkum ukazuje, že stigma kukuřice snižuje hypertenzi a snižuje čas srážení krve.


Rozpustnost:

Zeaxanthin CAS 144-68-3 je přírodní látka rozpustná v tucích, nerozpustná ve vodě, rozpustná v etheru, petroletheru, acetonu, esterech a dalších organických rozpouštědlech, nerozpustná ve vodě.


Maximální absorpční maximum:

Maximální absorpční pík lambda max 1% zeaxanthinových pigmentů byl 446 nm skenováním viditelné oblasti 700-360 nm s rozpouštědlem 6 jako prázdnou referencí a světelnou dráhou 1 cm.

1% roztok Zeaxanthinu je citronově žlutý.


Stabilita:

Zeaxanthin CAS 144-68-3 má dobrou toleranci vůči kyslíku a je stabilní vůči jiným iontům, kyselinám, zásadám a redukčním činidlům Na2S04; stabilní při nízké teplotě, krátkodobě stabilní při vysoké teplotě a dlouhodobě nestabilní; špatná stabilita vůči Fe a Al; ve viditelné a ultrafialové oblasti světla má světlo velký vliv na stabilitu zeaxanthinu; zeaxanthin v pevné potravě je stabilní za normálních teplot a přirozených světelných podmínek. 1% roztok je citlivý na sluneční světlo.

Zeaxanthin CAS 144-68-3 je typický chloroplastový pigment rozpustný v oleji. To je všudypřítomné v zelené listové zelenině, květiny, ovoce, wolfberries a žluté kukuřice. Hlavním pigmentem žluté kukuřice je zeaxanthin. Obsah zeaxantinu v kukuřičném zrně je asi 0,1-9 mg / kg. Zelená listová zelenina je hlavním dietním zdrojem luteinu, ale obsah zeaxanthinu je menší.

V lidském těle je Zeaxanthin CAS 144-68-3 distribuován hlavně v očích, játrech, slinivce, ledvinách, slezině, vaječnících a dalších tkáních a orgánech a hraje důležitou roli ve zdraví. V očích se zeaxanthin koncentruje ve středu makulární oblasti sítnice.

Zeaxanthin CAS 144-68-3 nemůže být syntetizován sám o sobě, ale musí být získán prostřednictvím potravin nebo doplňků. Mezi dietní zdroje zeaxanthinu patří především žlutá kukuřice, pomerančový pepř, pomerančový džus, meloun, mango, malina, borůvka, broskev, wolfberry, vaječný žloutek a tak dále.


Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců práškových prášků Zeaxanthin CAS 144-68-3 v Číně, naše přeprava je profesionální a poměrně rychlá.


Funkce:

1) Zeaxanthin CAS 144-68-3 je schopen podporovat zdravé oko a kůži snížením rizika makulární degenerace, podporou normálních funkcí očí a ochranou sítnice blokováním škodlivého modrého světla.

2) Zeaxanthin CAS 144-68-3 eliminuje volné radikály, chrání lidské tělo před poškozením, zlepšuje imunitu, chrání pokožku před škodlivým slunečním paprskem.

3) Tento produkt je schopen zabránit kardiopatii a rakovině.

4) Pomůže také proti arterioskleróze.


Aplikace

1) Zeaxanthin CAS 144-68-3 se používá v potravinářském oboru a používá se především jako potravinářské přídatné látky pro barviva a živiny.

2) Zeaxanthin CAS 144-68-3 aplikovaný ve farmaceutickém oboru se používá hlavně ve výrobcích pro vizuální péči ke zmírnění zrakové únavy, snížení výskytu AMD, retinitispigmentosa (RP), katarakty, retinopatie, krátkozrakosti, plavidel a glaukomu.

3) Zeaxanthin CAS 144-68-3, aplikovaný v kosmetice, se používá hlavně na bělení, ochranu proti vráskám a UV ochranu.

4) Zeaxanthin CAS 144-68-3, který se používá v doplňkové látce pro krmiva, se používá hlavně v doplňkové látce pro krmení nosnic a drůbeže ke zlepšení barvy vaječného žloutku a kuřete. Udělejte ryby s vysokou obchodní hodnotou více ataktivní, jako jsou losos, pstruh a velkolepé ryby.


1. Jedná se o metalescentní žlutý kosočtvercový tabelární krystal, extrahovaný ethanolem. Sotva se rozpouští ve vodě.

2. Zeaxanthin CAS 144-68-3 je čistý přírodní pigment a sestává z kukuřice, spinage, vajec, ryb, řas atd. Mnoha druhů rostlin a živočichů moderní biotechnologií.

3. Tato sloučenina je široce používána v potravinářském průmyslu a kosmetice jako přírodní barvivo.

4. Prevence makulární degenerace související s věkem.

5. Zabraňte katarakta, zahuštění intimních médií, srdečním onemocněním.

6. Zlepšit retinitis pigmentosa onemocnění pacienta.

7. Zeaxanthin CAS 144-68-3 bude podporovat zdravé oko a kůži snížením rizika makulární degenerace, podporou normálních funkcí očí a ochranou sítnice blokováním škodlivého modrého světla.

8. Zeaxanthin CAS 144-68-3 pomůže eliminovat volné radikály, chrání lidské tělo před poškozením, zlepšuje imunitu, chrání pokožku před škodlivým slunečním paprskem.

9. Prevence kardiopatie a rakoviny.

10.Resistující arterioskleróza.

11.Pure zeaxanthin lutein prášek Podpora zdraví očí, pomáhají udržovat zdravé hladiny cholesterolu a udržovat zdravý kardiovaskulární systém.


Fengchen Group je přední Čína Zeaxanthin CAS 144-68-3 prášek dodavatele a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Zeaxanthin CAS 144-68-3 prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Zeaxanthin CAS 144-68-3 Prášek z Číny, prosím, klikněte na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

2

Top kvalita, čistý Zeaxanthin CAS 144-68-3 Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte zeaxanthin cas 144-68-3, vítejte na nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: zeaxanthin cas 144-68-3, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like