Xanthinol Nikotinát CAS 437-74-1

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1 Čína Xanthinol Nicotinate Factory, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Xantinol Nicotinate CAS Number: 437-74-1 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C19H26N6O6 Strukturní vzorec: Balení: 25 kg / vláknový buben KLÍČOVÁ Slova: Xanthinol ...

Podrobnosti o produktu

Xanthinol Nikotinát CAS 437-74-1

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1

Čína Xanthinol Nikotinátová továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Xantinol Nicotinate

Číslo CAS: 437-74-1

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C19H26N6O6

Vzorec struktury:

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1 structure formula-1

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1 structure formula-2

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Xanthinol nikotinát

Popis:

Teplota tání xantinol nikotinátu: 180-184 ° C

Stabilita: Tento produkt je stabilní za normální teploty a tlaku

Kód HS: 2933990090

Aplikace:

Tento produkt se obvykle používá k mozkové dysfunkci, mozkové trombóze a dalším cerebrovaskulárním onemocněním.

Surovina xanthinol nikotinátu je vhodná k léčbě cerebrovaskulárních poruch (jako je mozková trombóza, mozková embolie, následky mozkových traumat, následky mozkové chirurgie, následky mozkové příhody, hypoxická encefalomalácia způsobená obstrukcí krční tepny, senilní mozkovou dysfunkcí atd.) , ischemická choroba srdeční, stenotická srdeční choroba, infarkt myokardu (prevence recidivy), myokarditida, migréna, otopatie vertigo, akrospasmus Kontrakt, přerušovaná klaudikace, diabetická gangréna, tromboflebitida, křečové vředy, plicní embolie, proleženiny, chilblain a hyperlipidemie.

Farmakologie a toxikologie xantinol nikotinátu:

Surovina xanthinol nikotinátu je vazodilatátor, který přímo působí na hladký sval a kapiláry malých tepen, aby rozšířil cévy, zlepšil hemorologii a snížil odpor periferních cév. Xanthinol Nikotinát může podporovat průchod glukózy hematoencefalickou bariérou, zvýšit využití glukózy a kyslíku v mozkových buňkách a zlepšit metabolismus glukózy a mozkové funkce mozku. Může také podporovat metabolismus tuků, snížit hyperlipidemii, vysoký cholesterol a vysoký fibrinogen.

Lékové interakce:

Xanthinol Nikotinát nelze používat současně s blokátory ganglií a antisympatiky.

Chemické názvy: 7- [2-hydroxy-3- [2-hydroxyethyl (methyl) amino] propyl] -1,3-dimethylpurin-2,6-dion, pyridin-3-karboxylová kyselina; Teonicol; Angioamin; Complamex;

Špičková kvalita, továrna na čistý prášek / látku Xanthinol Nicotinate, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte xanthinol nikotinát cas 437-74-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: xanthinol nikotinát CAS 437-74-1, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like