Vorikonazol CAS 137234-62-9

Voriconazole CAS 137234-62-9 Čína Voriconazole factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Voriconazol CAS číslo: 137234-62-9 Charakteristika: bílý až téměř bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C16H14F3N5O Struktura vzorce: Balení: 25Kgs / Fiber Drum KEY Words: Voriconazole ...

Podrobnosti o produktu

Vorikonazol CAS 137234-62-9

Voriconazole CAS 137234-62-9

Čína továrna na Voriconazole, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Voriconazol

CAS číslo: 137234-62-9

Vlastnosti: bílý až téměř bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C16H14F3N5O

Struktura vzorce:

Voriconazole CAS 137234-62-9 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Voriconazole

Popis:

Vorikonazol je léčivo pro léčbu plísňových infekcí, širokospektrální antimykotikum, které má terapeutické účinky na lidské i zvířecí plísňové infekce.

Hlavní funkcí přípravku Voriconazole je léčit invazivní Aspergillus. Má také ideální antibakteriální účinek na infekce Candida. Může být také použit k léčbě aktinomycetových nohou a infekčních chorob způsobených Fusáriem.

Vorikonazol je proto schopen inhibovat syntézu ergosterolu, důležité látky na buněčné membráně hub a důležité buněčné složky unikají a umírají. Surovina Vorikonazol má baktericidní účinek na Candida, Aspergillus a další patogenní houby.

Funkce:

Léčba invazivní aspergilózy:

Vorikonazol lze použít k léčbě závažných invazivních infekcí způsobených Candida rezistentní na flukonazol (včetně Candida krusei);

Léčba závažných infekcí způsobených aktinomycetami a Fusarium spp;

Vorikonazol by měl být používán hlavně k léčbě progresivních, potenciálně život ohrožujících infekcí u pacientů s imunodeficiencí

Tento produkt je triazolové antimykotikum, které může inhibovat biosyntézu ergosterolu v houbách, což má za následek ztrátu buněčné membrány hub a smrt. Toto je mechanismus protiplísňového působení Vorikonazolu. Tento produkt je širokospektrální antimykotikum, které má baktericidní účinek na Candida, Aspergillus a další houby. Je to lék první linie pro léčbu těžké infekce Aspergillus. Vorikonazol lze použít k léčbě invazivní aspergilózy, kandidózy jícnu, závažných invazivních infekcí způsobených jinými houbami rezistentními na flukonazol, závažných infekcí způsobených Actinomyces pedis a Fusarium a infekce Candida.

Nežádoucí účinky Vorikonazolu:

Nejčastějšími nežádoucími účinky byly poškození zraku, horečka, vyrážka, nevolnost, zvracení, průjem, bolest hlavy, sepse, periferní edém, bolest břicha a respirační dysfunkce. Mezi nejčastější nežádoucí účinky spojené s léčbou přípravkem Voriconazole, které vedly k vysazení, patřily zvýšené hodnoty testů jaterních funkcí, vyrážky a poškození zraku.

Syntetická rutina vorikonazolu:

Voriconazole CAS 137234-62-9 synthetic routine

Špičková kvalita, čistý Voriconazole Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte vorikonazol cas 137234-62-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: voriconazole cas 137234-62-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like