Valnemulin hydrochlorid nebo Valnemulin Hcl CAS 133868-46-9

Valnemulin hydrochlorid nebo Valnemulin Hcl CAS 133868-46-9 Název výrobku: Valnemulin hydrochlorid Synonyma: Valnemulin Hcl Číslo CAS: 133868-46-9 Charakteristika: Test bílého prášku: 99,0% Valnemulin Hcl Vzorec: C31H53CIN2O5S; C31H52N2O5S.HCl Struktura Vzorec: KEY slova: Valnemulin ...

Podrobnosti o produktu

Valnemulin hydrochlorid nebo Valnemulin Hcl CAS 133868-46-9

Valnemulin Hydrochloride Or Valnemulin Hcl .png


Název přípravku: hydrochlorid valnemulinu

Synonyma: Valnemulin Hcl

Číslo CAS: 133868-46-9

Vlastnosti: bílý prášek

Test: 99,0% Valnemulin Hcl

Vzorec: C31H53CIN2O5S; C31H52N2O5S.HCl

Vzorec struktury:

Valnemulin Hydrochloride Or Valnemulin Hcl formula.png

Klíčová slova: Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl prášek API, surovina
Doba použitelnosti: 2 roky při uzavření a skladování mimo přímý sluneční světlo.
Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Valnemulin hydrochlorid je polosyntetické antibiotikum. Je to hydrochloridová sůl Valnemulinu. Antibakteriální valnemulin Hcl je pleuromutilinový derivát.

Valnemulin Hcl je nová generace antibiotik specifických pro zvířata. Používá se hlavně k prevenci prasat, skotu, ovcí a drůbeže z bakterií Mycoplasma a gram pozitivních bakterií. Valnemulin Hcl byl schválen v roce 1999 Evropskou unií pro prevenci a léčbu infekce dysenterie prasečí krátkého pallidu (Brachyspira hyodysenteriae). Je to první celoevropský souhlas s veterinárními premixy.

Valnemulin Hcl má účinnou antibakteriální účinnost pro různé živočichy proti různým typům mykoplazmů, streptokokům, stafylokokům aureům, aktinobacilům, pasteurelům a spirochetu podobnému pilulovitému.

Perorální absorpce hydrochloridu valneminu je velmi rychlá. Čas do maximální koncentrace v plazmě je v rozmezí 1 až 4 hodiny.

-------------------------

Jako profesionální Čína Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API, surovina prášek dodavatelem a výrobcem v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API, surovina prášek z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API, surovina prášek je nová generace pleuromutilin třídy polosyntetických antibiotik, dva terpeny a tiamulin patří do stejné třídy léků a antibiotika je zvláštní zvíře. Používá se hlavně k prevenci bakteriálních infekcí Mycoplasma a gram pozitivních bakterií u drůbeže, prasat, ovcí, skotu. Schváleno Evropským společenstvím v roce 1990 pro prevenci a léčbu dyzentrie prasat způsobené krátkou infekcí hyodysenterie způsobenou dyzentérií prasat a infekcí Mycoplasma pneumoniae způsobenou lokální pneumonií u prasat. Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API, Surový prášek je první evropský schválený veterinární premix a je uveden jako veterinární předpis. Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API, Prášek pro suroviny je schválen pro prevenci bakterií tlustého střeva, které mají krátkou helixovou infekci v tlustém střevě způsobené leptospirozou v mírné formě rostoucích prasat intracelulární bakteriální infekcí způsobenou proliferativní enteropatií prasat. B.hyodysenteriae, s krátkými střevními baktériemi leptospira a intracelulárními bakteriemi, jsou většinou arch-kriminální enteritida u rostoucích prasat.

-------------------------------------------

Mechanismus účinku hydrochloridu valnemulinu:

Zabraňuje syntéze bílkovin na úrovni Ribosome. Při vysoké koncentraci inhibuje Valnemulin Hcl také syntézu RNA.

Antibakteriální spektrum Valnemulinu Hcl je široké.

-------------

Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API, prášková surovina inhibuje syntézu bakteriálních proteinů na úrovni syntézy ribozomů. Vysoká koncentrace tohoto léčiva může také inhibovat RNA. Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API, Prášek pro suroviny je převážně antibakteriální. Také se sterilizuje při vysokých koncentracích. Antibakteriální spektrum je široké a Valnemulin Hydrochloride, Valnemulin Hcl API, Prášek pro suroviny je účinný pro bakterie G + a G-bakterie. Je vysoce účinný pro rod a Leptospira, ale má nízké účinky na střevní bakterie, jako jsou E. coli a Salmonella.

-------------------

Chemický název: (3aS, 4R, 5S, 6S, 8R, 9R, 9aR, 10R) -6-Ethenyl-5hydroxy- 4,6,9,10- tetramethyl- 1 -oxodekahydro- 3a, 9- propan- 3aH- cyklopenta [8] annulen-8-yl - [[2 - [[(2R) -2-amino-3methylbutanoyl] amino] -1,1-dimethyl-

Molekulární vzorec: C31H52N2O5S.HCL

Molekulová hmotnost: 601,28

Hydrochlorid valnemulinu, bod varu valnemulinu Hcl: 672,7 ° C při 760 mmHg

Bod vzplanutí: 360,6 ° C

Skladovací teplota: 0-6 ° C

Molekulová hmotnost: 601,0

Registrační číslo CAS 133868-46-9

Charaktery: Bílý nebo nažloutlý, amorfní prášek

Stanovení: nad 96,0% Specifikace: EP6.0

 

Funkce a přínosy: Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API, Prášek pro suroviny se primárně používá k prevenci a léčbě mykoplazmózy a grampozitivní infekce prasat, skotu, ovcí a drůbeže. Skladování: Uchovávejte v hermeticky uzavřených obalech, chráněných před světlem.

 

Obalový detail hydrochloridu valnemulinu, Valnemulin Hcl API, surovina prášek:

(1) 25kg / Fiber Drum; (standardní exportní balení)

(2) 1kg, 5kg, 10kg hliník cín / karton;

(3) 500gm, 1kg, 5kg, 10kg Hliníková taška / Fibre drum;

(4) Balení láhve, krabice, tašky, lze přizpůsobit

----------------------

 

Ostatní indexy:
Valnemulin Hydrochloride Or Valnemulin Hcl indexes.png

Nejvyšší kvalita, Čínský čistý hydrochlorid valnemulinu, Valnemulin Hcl prášková / substance továrna v Číně; Čína Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl Dodavatelé surovin v Číně. Čína Valnemulin hydrochlorid, Valnemulin Hcl API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte valnemulin hydrochlorid nebo valnemulin hcl cas 133868-46-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: valnemulin hydrochlorid nebo valnemulin hcl cas 133868-46-9, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit