Uracil USP BP EP

Uracil USP BP EP Čína Uracil USP BP EP továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Urasil Číslo CAS: 66-22-8 Charakteristika: Jemný bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C4H4N2O2 Vzorec struktury: Balení: 25 kg / Fibre drum Klíčová slova: Uracil USP BP EP Popis: Uracil USP BP ...

Podrobnosti o produktu

Uracil USP BP EP

image001_1
Čína Uracil USP BP EP factory, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma: Urasil
Číslo CAS: 66-22-8
Charakteristika: Jemný bílý krystalický prášek.
Molekulární vzorec: C4H4N2O2
Vzorec struktury:

image002

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:
Uracil USP BP EP


Popis:
Uracil USP BP EP je běžný přirozeně se vyskytující pyrimidin nalezený v RNA, založí páry s adeninem a je nahrazen tyminem v DNA. Methylace uracilu USP BP EP produkuje thymin. Jeho použití v tělním systému pomůže provést syntézu mnoha enzymů nezbytných pro funkci buněk prostřednictvím vazby s ribózami a fosfáty. Uracil USP BP EP působí jako alosterický regulátor a koenzym pro několik bio-chemických reakcí. UDP-glukosa reguluje konverzi glukózy na galaktózu v játrech a jiných tkáních v procesu metabolismu sacharidů. Uracil USP BP EP se účastní biosyntézy polysacharidů a transportu cukrů obsahujících aldehydy. Ukázalo se, že uracil USP BP EP je spojen s nedostatkem argininemie a karbamoylfosfátsyntetázy, což jsou vrozené poruchy metabolismu.


Uracil USP BP EP je jedna ze čtyř nukleobáz v nukleové kyselině RNA, která jsou reprezentována písmeny A, G, C a U. Dalšími jsou adenin (A), cytosin (C) a guanin (G). U RNA se Uracil USP BP EP váže na adenin dvěma vodíkovými vazbami. V DNA je nukleobáza Uracil USP BP EP nahrazena tymínem. Jedná se o demethylátovanou formu thyminu.


Uracil USP BP EP je běžný a přirozeně se vyskytující derivát pyrimidinu.

Uracil USP BP EP je běžná a přirozeně se vyskytující pyrimidinová nukleobáza, ve které je pyrimidinový kruh substituován dvěma oxoskupinami v polohách 2 a 4. Nalezený v RNA, založí páry s adeninem a nahradí tymin během DNA transkripce. Uracil USP BP EP hraje důležitou roli jako proléčivo, lidský metabolit, metabolit Daphnia magna, metabolit Saccharomyces cerevisiae, metabolit Escherichia coli a metabolit myší. Jedná se o pyrimidinovou nukleobázu a pyrimidon. Jedná se o tautomer (4S) -4-hydroxy-3,4-dihydropyrimidin-2 (1H) -onu.


Jako nejslavnější dodavatel China Uracil USP BP EP prášek v Číně, Fengchen Group Uracil USP BP EP Prášek je dobře zabalené s nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Uracil USP BP EP se používá k léčbě Gravesovy choroby a hypertyreózy, což je stav, kdy štítná žláza produkuje příliš mnoho hormonů štítné žlázy. Používá se také před operací štítné žlázy nebo radioaktivním jódem u těch, kteří již byli léčeni jinými léky (např. Methimazolem atd.), Které neměly dobré účinky.


Uracil USP BP EP je antityrogenní lék. Funguje díky tomu, že systém těla těžší používá jód k tvorbě hormonu štítné žlázy. Nebude blokovat účinky hormonu štítné žlázy, které vytvořil náš systém před jeho použitím.

Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců prášku Uracil USP BP EP v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Použití a aplikace:

Uracil USP BP EP může být aplikován pro podávání léků a jako léčivo. Při reakci elementárního fluoru s uracilem se vytvoří 5-fluorouracil. 5-Fluorouracil je protinádorové léčivo (antimetabolit), které se používají k maskování jako uracil během procesu replikace nukleové kyseliny. Vzhledem k tomu, že 5-fluorouracil má podobnou formu, ale nepodléhá stejné chemii jako uracil, lék inhibuje replikační enzymy RNA, čímž blokuje syntézu RNA a zastavuje růst rakovinných buněk. Mohl by být použit i při syntéze kofeinu.
Uracil USP BP EP je schopen využít k určení mikrobiální kontaminace rajčat. Přítomnost uracilu naznačuje kontaminaci ovocných bakterií mléčným kvašením. Deriváty obsahující diazinový kruh se používají v pesticidech. Deriváty uracilu jsou běžněji používány jako anti-fotosyntetické herbicidy, které pomáhají ničit plevele z bavlny, cukrové řepy, řepky, sóji, hrachu atd.

Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem práškových materiálů China Uracil USP BP EP Powder. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši zákazníci mají právo, pokud to potřebují, mít správný výrobek a dodavatel prášku China Uracil USP BP EP. Když si koupíte nebo zakoupíte Uracil USP BP EP Powder z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Certifikát analýzy (COA, TDS)

image003


image004


Nejvyšší kvalita, čistý Uracil USP BP EP prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte uracil usp bp ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: uracil usp bp ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like