Triprolidin Hcl nebo triprolidin hydrochlorid CAS 6138-79-0

Čína Triprolidine Hcl nebo Triprolidine Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.
CAS číslo: 6138-79-0
Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Podrobnosti o produktu

Triprolidin Hcl nebo Triprolidine Hydrochloride CAS 6138-79-0

image001

Čína Triprolidine Hcl nebo Triprolidine Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 6138-79-0

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C19H23ClN2; C19H22N2HCI · H2O

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Hydrochlorid triprolidinu


Vlastnictví:

Hustota: 1,061 g / cm3

Teplota tání: 126 - 130 stupňů.

Rozpustnost: Triprolidin Hcl je rozpustný ve vodě, methanolu, ethanolu nebo chloroformu


Surovinou triprolidin hydrochloridu je piperidinové antihistaminikum. Soutěží s histaminem o receptor H1 v buňce in vivo, takže histamin zcela ztrácí šanci na vazbu s receptorem H1, čímž inhibuje výskyt alergické reakce. Proto má Triprolidin Hcl vysokou selektivitu pro blokování receptoru H1 a nebyl nalezen žádný jiný farmakologický účinek. Tento produkt má vlastnosti silného účinku, dlouhého účinku, nízké toxicity a žádné centrální inhibice nežádoucích účinků.


Nežádoucí účinky:

S výjimkou těch, kteří mají zvláštní přecitlivělost na triprolidin hydrochlorid, jsou toxicita a vedlejší účinky přípravku velmi malé, příležitostně ospalost, nevolnost a nepohodlí atd. A příznaky zmizí po snížení dávky nebo po vysazení.

Skladování: odolný proti vlhkosti, světelný, uzavřený, skladovaný na suchém a chladném místě.

Kategorie: blokátor receptoru H1

Indikace: Triprolidin Hcl lze použít k léčbě různých alergických onemocnění, včetně alergické rýmy, konjunktivitidy, kopřivky, bronchiálního astmatu, senné rýmy, alergií způsobených zvířaty a rostlinami, potravou atd.

Poznámka: Surovina triprolidin hydrochloridu by měla být používána s opatrností u pacientů s vysokým nitroočním tlakem, glaukomem s uzavřeným úhlem, hypertyreózou, vaskulárními chorobami a hypertenzí, bronchiálním astmatem, hyperplázií prostaty, obstrukcí krku močového měchýře, peptickým vředem a dětmi mladšími 12 let.

Kontraindikace pro použití tohoto přípravku: Pacientky s akutním astmatickým záchvatem, předčasně narozenými kojenci, novorozenci a kojící ženy jsou zakázány.


Špičková kvalita, čistý triprolidinový hydrochlorid nebo triprolidin Hcl Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte triprolidin hcl nebo triprolidin hydrochlorid cas 6138-79-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: triprolidin hcl nebo triprolidin hydrochlorid cas 6138-79-0, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like