Trimetazidin Hcl nebo trimetazidin hydrochlorid

Trimetazidin Hcl nebo Trimetazidin Hydrochloride Čína Trimetazidin Hcl nebo Trimetazidin Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: Trimetazidin dihydrochlorid CAS číslo: 1 3 171 - {{{{{{}}}}} 5-0 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C 14 H {{{{{{{{}}}}}}} Cl {{{{3}} N {{{3}} O 3; ...

Podrobnosti o produktu

Trimetazidin Hcl nebo trimetazidin hydrochlorid

Trimetazidine Hcl or Trimetazidine Hydrochloride

Čína Trimetazidin Hcl nebo Trimetazidin Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Trimetazidin dihydrochlorid

CAS číslo: 13171-25-0

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C 14 H 24 Cl {{{{{{3}}}}} N {{{{{{3}}}}} O 3; C 14 H {{{{{3}}}} {{{{{{3}}}}} N {{{{{3}}}}} O {{ 4}} · {{{{{{3}}}} HCI

Struktura vzorce:

Trimetazidine Hcl or Trimetazidine Hydrochloride formula

Balíček: 25 kg /Vláknový buben

Popis:

Trimetazidin Hcl je inhibitor oxidace mastných kyselin myokardu. Může způsobit přeměnu myokardu z oxidace mastných kyselin na oxidaci glukózy a změnit způsob produkce ATP, aby se zlepšila ischémie myokardu, ale to nemá zjevný účinek na srdeční hemodynamiku. Trimetazidin hydrochlorid má účinek anti-kyslíkových volných radikálů, může snížit tvorbu kyslíkových volných radikálů a lipidové peroxidace u pacientů s ischemickou chorobou srdeční a zabránit poškození buněčné membrány a mitochondrie způsobené kyslíkovými volnými radikály.

Kromě antagonizace adrenalinu, noradrenalinu a vasopresinu může Trimetazidin Hcl také zvyšovat uvolňování NO a inhibovat uvolňování endotelinu, relaxovat krevní cévy, snižovat cévní rezistenci, zvyšovat koronární krevní tok a krevní tok v periferní cirkulaci, podporovat metabolismus myokardu a produkci energie myokardu, snížit zátěž srdce, snížit spotřebu kyslíku v myokardu a spotřebu energie, aby se zlepšila rovnováha mezi nabídkou a poptávkou kyslíku v myokardu

Kromě toho může trimetazidin-hydrochlorid podporovat tvorbu kolaterální cirkulace a zlepšit koronární cirkulaci. U chronicky stabilní anginy pectoris může snížit frekvenci ataku a množství nitroglycerinu a také zabránit ataku anginy pectoris. Klinicky se používá pro koronární nedostatečnost, anginu pectoris, starý infarkt myokardu atd.

Farmakokinetika:

Po perorálním podání trimetazidin Hcl absorboval rychle a dosáhl maximální plazmatické koncentrace během 2 hodin. Tato látka se vylučuje především močí.

Poločas clearance je asi 6 hodin.

Pozor:

Trimetazidin hydrochlorid je preventivní lék na srdeční choroby. Obvykle se nepoužívá jako symptomatická léčba záchvatů anginy pectoris, ani se nevztahuje na počáteční léčbu nestabilní anginy pectoris nebo infarktu myokardu.

Špičková kvalita, čistý Trimetazidin Hcl nebo Trimetazidin Hydrochloride Prášková / látková továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte trimetazidin hcl nebo trimetazidin hydrochlorid, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: trimetazidin hcl nebo trimetazidin hydrochlorid, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like